570 מ"ר גדר אלומיניום בכפר שמריהו - זה לא חלום! זו מציאות

נקראנו לווילה במועצה מקומית כפר שמריהו אשר במרכז הארץ, אשר יושבת על שטח של כמה דונמים ובעל הנכס ביקש פרטיות.

זה מבצע גדול היות ויש שפע של שטח ! הוחלט לכופף פלטות אלומיניום בטקסטורה חצי גל של 2 ס"מ קוטר ולהרכיב אותם על עמודי אלומיניום ייעודיים.

התוצאה מרשימה ובהחלט מכבדת את הנכס ולא איזו גדר במבוק או גדר עץ אשר תחזוקה של גדר כזו דורשת משאבים רבים בגלל הגודל. הקמנו עבורו גדר אלומיניום ולהלן התוצאות:

מפרט טכני

גוון

RAL 9016

סוג הגדר

2 מ"מ אלומיניום עם ריקוע כל 15 ס"מ

עמודים

50/50 יצוקים בחומה

מדוע לבחור דווקא גדר אלומיניום?

התשובה פשוטה: כי היא איכותית. כי היא בטיחותית. כי היא חסינה מפני אש וחלודה. כי היא עמידה בפני מים ושמש. כי היא ניתנת לעיצוב במגוון צורות וצבעים. כי היא פונקציונאלית ודקורטיבית. כי ניתן לשלב בה חומרים שונים להעשרת המראה ולהעצמת הרושם שלה. כי היא מהווה פתרון מצוין לסגירת מרפסות, גינות, חניות. כי ניתן להשתמש בה לחציצה בין מרחבים ומתחמים. כי היא קלה לנשיאה ולשינוע. כי ניתן ליהנות ממנה בכל מקום ובכל זמן. כי במשוואת עלות- תועלת מתברר מהר מאוד כי מחיר מטר רבוע שלה מצדיק את רכישתה מכל בחינה.

 אם תשאלו לקוחות שונים שבחרו להתקין גדרות אלומיניום מדוע הם בחרו דווקא בסוג של גדר, מהתשובות שלהם ודאי תוכלו ללמוד על אודות התכונות הייחודיות של חומר גלם אפקטיבי ודקורטיבי זה.

גדר אלומיניום הגדר הטובה, היפה והמרגיעה…

גדרות אלומיניום מקנות ביטחון לבתים שהן תוחמות אותם ומונעות כניסה אליהם. מדובר בעיקר בדירות קרקע כמובן, אב גדר אלומיניום מהווה פתרון מושלם לסגירת מרפסות של דירות הממוקמות בקומות גבוהות של בניינים רבי קומות.

על מנת ליהנות מהפוטנציאל הגלום בה חשוב ביותר להזמין גדר מבעלי מקצוע האמונים על ייצור גדרות כאלה על פי תכנית מסודרת לפי טעמם והעדפתם של לקוחות.

ייצור גדר איכותית ובטיחותית על פי תווי תקן מחייבים ומחמירים הוא תנאי הכרחי עבור לקוחות, אשר מתכננים להתקינה כגדר ביטחון לסגירת מרפסת בכלל ובקומה גבוהה בפרט. חשוב להקפיד על סירוג שלביה של הגדר במרווחים שלא יאפשרו, חלילה, לתינוקות ולילדים קטנים לצאת מבעדם.

גדר אלומיניום מהווה גם פתרון מצוין לגינה. היא משמשת גם כהגנה מפני חדירת מזיקים שונים, ההולכים על ארבע (ואולי אף על שתיים) ועם זאת מהווה אלמנט דקורטיבי המייפה את הגינה. היות שניתן לבחור בדגמי שונים, בצבעים שונים, עם סורגים אופקיים או אנכיים, בשילוב חומרים שונים- אין ספק כי ניתן לייצר גדר אלומיניום יפה ביותר.

דוגמאות גדרות אלומיניום

גדר אלומיניום לכל ייעוד

לא נדרשים כסף ומאמצים לתחזוקת הגדר. תכונותיה מאפשרות ליהנות ממנה לאורך שנים ללא צורך בשיפורה ובשדרוגה ואף לא בתחזוקתה. גם מחיריהן של הגדרות היותר איכותיות אינן בשמים, וכאשר אומדים את התועלת ואת ההנאה שניתן להפיק מגדר אלומיניום חזקה ודקורטיבית, ניתן להיווכח כי מדובר בהשקעה מידתית בהחלט, בעלות סבירה.

גדר זו משמשת כאמור לייעודים שונים. בשל היכולת לעצב אותה באופן מרהיב יש הנדרשים אליה בעיקר כאלמנט דקורטיבי ו"שוכחים" כי מזמינים ומתקינים אותה בעיקר כדי שתשמש הגנה ותשרה ביטחון.

לא אחת כאשר משפחה מגדרת את ביתה בכלל ואת כל מתחם הבית וסביבתו בגדר הוא הופכת אותה לחלון ראווה, לכרטיס הביקור שלה. מהמראה של הגדר המושקעת, המרהיבה, ניתן להתרשם כי בתוך הבית מתגוררת משפחה שחשובה לה האסתטיקה.

כשאתם בוחרים גדר אלומיניום אתם מבטיחים לעצמכם תמורה מלאה על כספכם. אלומיניום הוא גם חומר מובחר ומשובח לשערים ולפרגולות, מה שמאפשר לכם ליהנות מיתרונותיו במרכיבים נוספים לבית ולכל מבנה אחר.

אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל פרטים ומענה על שאלות שיאפשרו לכם לבחור באופן מושכל וחסכוני את סוג הגדר שנדרשת לכם. לקוחות רבים מעניקים לנו משוב חם ומחמיא על איכות המוצר ועל ההתקנה שלו, מה שמגביר את המוטיבציה ואת המחויבות שלנו לספק את המוצר והשירות הטובים ביותר.

נשמח לצרף אתכם למאגר הלקוחות שלנו המגלים את היתרונות הרבים הגלומים בכל מוצר לבית ולסביבתו שניתן ליצור באמצעות אלומיניום.

אחד החומרים הטבעיים והמועדפים על רבים להצללה הוא אלומיניום. פרגולה מאלומיניום, לדוגמה, היא פרגולה חזקה ועמידה (קישור למאמר מקיף על פרגולות). ניתן לעצב אותה בטקסטורות שונות, לשוות לה, לדוגמה, צבע וגוון של עץ טבעי ובכך ליצור חזות כפרית יפה וחמימה. התועלת הרבה שניתן להפיק מפרגולה אלומיניום – איכותה ובטיחותה מהווים ערובה לעמידותה לאורך שנים – הופכת את עלותה לא רק להוצאה סבירה ומוצדקת אלא לכדאית ולמשתלמת.

פרגולות בעוד ערים בישראל
התקנת פרגולות ביקנעם עילית
פרגולה

פרגולה התקנת פרגולה מאלומיניום לצפייה