פרגולה אלומיניום במרפסת שכול תושבי יקנעם עילית יקנאו בכם

נקראנו לבצע התקנת פרגולה  ביקנעם אצל לאון, פנטהאוז מקסים עם נוף משגע הצופה על עמק יזרעאל. התקנת הפרגולה התבצעה על קורות קיימים שהגיעו עם הבית. התקנו קורות תומכות והצללה רוחבית אשר מעל הנחנו סנטף פריזמטי איכותי.

שמחנו לשמוע שבעלי הבית היו מאוד מרוצים מהתוצאה של הקמתה של פרגולה ביקנעם ואנו שמחים לבשר כי כבר קיבלנו דרכם הפניות נוספות. אז תודה לך לאון, שמחנו לבצע עבורכם את העבודה, ותתחדשו על הבית. 

מפרט טכני

גוון

9006

שלד

פרופיל מלבני 50/150 מ"מ עם מרזב

רפרפות

הצללה 45 רווח 1 ס"מ

אגדים

40/60

הגנה מגשם

סנטף BH פריזמטי סולר גריי

פרגולה – הערך המוסף של הבית

יש מי ש(אם) אמרת פרגולה רואים לנגד עיניהם סוכך בלבד. לעומתם, אחרים שומעים את המלה פרגולה ורואים בעיני רוחם מתחם נוסף יפה מחוץ לבית המהווה חלק בלתי נפרד ממנו.

יש מי שרואים בה בעיקר פתרון טוב לימי הקיץ, כמחסה מפני השמש, ויש מי שרואים בה דווקא מחסה מפני הגשם. השוני בתפיסה ובדימוי של פרגולה נובע, בין השאר, משפע האפשרויות, הדגמים, הצורות הצבעים, הקונסטרוקציות, הטקסטורות ואופני ההתקנה של הפרגולות.

פרגולה (בעיקר פרגולות אלומיניום) – מפחיתה את מידת הטמפרטורה בקיץ בעוד בחורף היא מאפשרת ניצול יתרונותיה של השמש המחממת. בתוך כך היא מצמצמת באופן משמעותי את עלויות הקירור והחימום.

פרגולה מאלומיניום מתאימה – מאוד! – לקירוי שטחים בגדלים שונים. חשוב לציין, כי בשטחים גדולים ורחבים, כגון בפתחי מסעדות ובתי קפה, חרף חלוקתה של הפרגולה למקטעים שונים, ניתן לשלוט עליה באמצעות מערכת פיקוד מרכזית אחת.

לאיזה מקומות מתאימה פרגולה?

פרגולה מהווה פתרון מצוין לסוגים רבים של מתחמים: מרפסות, בריכות שחייה, קירוי לפטיו, חצרות, מסתורי כביסה, מתקני ספא, חנייה ועוד. פרגולה מהווה גם אלמנט עיצובי בולט (ובמקומות שונים אפילו אחד מסמלי הסטאטוס, שם מתהדרים הדיירים בפרגולה המהודרת והיוקרתית שלהם).

המכנה המשותף הוא בכך שהפרגולה נותנת מענה בכל מקום שבו נדרשת או רצויה הצללה כמו גם שליטה, אף שהיא חלקית, בהשפעות מזג האוויר בקיץ ובחורף.

בשל גמישותן של פרגולות אלומיניום ניתן לבנות אותן כיחידות נפרדות או, לחלופין, לשלבן בגג בנוי. כמו כן ניתן להתקין פרגולה אלה כשהן מאוזנות, אנכיות או אלכסוניות (משופעות).

פרגולות מאלומיניום מתאפיינות ומצטיינות בעמידות רבה. התחזוקה שלהם זולה ביותר, כמעט חינמית. לא נדרשות פעולות תחזוקה מיוחדות. בהיותן דו-תכליתיות, מתאימות לקיץ ולחורף ולמעשה לכל ימות השנה, אין ספק כי במבחן עלות- תועלת כדאיות התקנתן מוכחת מעל לכל ספק.

בשורה התחתונה מתבררת ומתחזקת התועלת של הפרגולה כערך המוסף של הבית ולמעשה של כל מתחם שבו היא מותקנת.

פרגולות בעוד ערים בישראל
התקנת פרגולות ביקנעם עילית
פרגולה

פרגולה התקנת פרגולה מאלומיניום לצפייה