התקנת פרגולות אלומיניום בחיפה והצפון

הוזמנו לבצע התקנת פרגולה בחיפה לזוג שכנים בפנטהאוז , חיים ושני, נכנסו לדירה לפני שנה והמרפסת נשארה חשופה לשמש וגשם עד עכשיו. הם חיפשו פתרון עמיד והחליטו על פרגולות אלומיניום, כאן אנחנו נכנסנו לתמונה. התקנת פרגולות אלומיניום בחיפה ובצפון זה מה שאנו עושים כבר שנים. חיפה ממוקמת למרגלות הר הכרמל עם נוף מדהים למפרץ חיפה וידועה ברוחות חזקות במיוחד. פרגולה אלומיניום עם קורות דבל טי מחוזקות הייתה הפתרון המושלם. בניית פרגולות בחיפה על ידי מתקין פרגולות חיפאי, בהכרח מוזילה את מחיר הפרגולה, מתקיני פרגולות בחיפה ייגבו פחות על נסיעות ומרחק מאשר במקרה של הזמנת מתקין פרגולות אלומיניום בבאר שבע, מה שמגולם בסוף במחיר. 

התקנת פרגולה אלומיניום בחיפה

מפרט טכני

גוון

שחור מט

שלד

דבל טי 70/190 מ"מ

רפרפות

פרופיל 45 רווח 2 מ"מ

אגדים

40/60

הגנה מגשם

סנטף חלבי רגיל

צרו קשר

אז מה המחיר לפרגולה אלומיניום?

תשובה לשאלה מה הוא מחיר פרגולה בכמות משתנים כה גדולה, עד שלא יהיה נכון – ודאי לא אחראי – לספק תשובה אחת, כוללת וגורפת. המחיר תלוי בסוג החומר, בגודל הפרגולה, בכמות העבודה הנדרשת ליצירתה ולהתקנתה ועוד.

מחיר מטר רבוע של פרגולה מעץ עשוי לנוע בטווח שבין 550 ל- 700 ₪. מחיר פרגולה אלומיניום, הכולל את השלד, ההצללה וההתקנה עשוי לנוע בין 550 ל- 1800 ₪.

ההבדלים המשמעותיים במחיר נובעים מאיכות החומר, מאורך חייו ומבטיחות השימוש בו. פרגולה מאלומיניום תשרת אתכם לאורך שנים רבות, ללא צורך בתחזוקה שוטפת. היא לא תחליד. היא לא תידלק גם אם תתלקח אש סביבה. היא תיתן לכם הגנה מיטבית בשמש ובגשם. במבחן התוצאה העלות שלה סבירה ומוצדקת על פי כל מדד.

סוגי קירוי גשם, הצללה ומחירים

מחירם של סוגים אחרים של קירוי פרגולה כגון: במבוק, רעפים, סנטף , פל – סאן, פלרוף ועוד, משתנים ממוצר למוצר ונעים בין 100 ש"ח למ"ר ומגיעים עד 250 ש"ח למ"ר למערכות קירוי מתקדמות, רוב מערכות אלו עשויות מפוליקרבונט קשיח ובעלות 10 שנות אחריות יצרן.

על מנת לקבל את המענה הנדרש – אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע וייעוץ, אשר יסייעו לכם, כמשוער וכצפוי, לקבל החלטה מושכלת על אודות חיפוי פרגולה באלומיניום. לאחר שיימצאו בידינו הנתונים על המידות המדויקות של הפרגולה נשמח לספק לכם הצעת מחיר מסודרת.

עיניכם הקוראות עדות- על מנת לתת מחיר פרגולה יש להידרש למשתנים שונים המשפיעים בהכרח על המחיר. המחיר הוא, כמובן, השורה התחתונה.

מה אנחנו בעצם אומרים…. כמה נשלם לפרגולה אלומיניום איכותית?

יהיה המחיר אשר יהיה – הוא יהיה תחרותי ואטרקטיבי עבורכם – הוא ודאי לא אמור להניא אתכם מהחלטה ומבחירה בחיפוי פרגולה באלומיניום, החומר שמגלם בתוכו יתרונות רבים. פרגולה מאלומיניום תיתן לכם מענה מיטבי. היא תאפשר לכם ליהנות מהפרגולה במשך כל ימות השנה, בכל מזג אוויר.
יש מערכות בסיסיות במחיר של 550 ש"ח למר וכמובן ניתן לשדרג את הפרגולה והמחיר ישתנה בהתאם…
נשמח לשרת אתכם ולצרף אתכם לרשימה ההולכת וגדלה, בעקביות ובהתמדה, של לקוחותינו המרוצים.

פרגולות בעוד ערים בישראל
התקנת פרגולות ביקנעם עילית
פרגולה

פרגולה התקנת פרגולה מאלומיניום לצפייה