פרגולות אלומיניום דמוי עץ

 

פרגולות אלומיניום דמוי עץ הם המילה האחרונה בתחום האלומיניום, פרופילי אלומיניום דמוי עץ עם 10 שנות אחריות עם המון אפשרויות עיצוב אשר יעניקו לגינתכם את המראה הכפרי והקלאסי עם מינימום תחזוקה, עקב משקלה הקטן של הפרגולה והחוזק הרב של לוחות האלומיניום מתקבלת תוצאה הנדסית גבוהה דבר המאפשר קבלת אחריות ארוכת טווח.

פרגולת אלומיניום מומלצת

דוגמאות פרגולות דמוי עץ שהתקנו בהצלחה פזורות ברחבי הארץ וגם מוצגות בתמונות האתר. היתרונות של פרגולות העשויות אלומיניום כוללים את העובדה שמדובר על פרגולות עמידות, שכן גדרות אלו יכולות להחזיק מעמד שנים רבות,. הן חסינות בפני טמפרטורות נמוכות וגבוהות, בפני חלודה ובפני קורוזיה. היתרון השני הוא שמדובר על מתכת חזקה אך קלת משקל, דבר אשר מאפשר הצבה של פרגולת האלומיניום בביטחון. כל אלו זמינים גם בפרופילי אלומיניום המרכיבים פרגולות אלומיניום דמוי עץ.

צרו קשר
פרגולה תלויה בעיצוב דמוי עץ מודרני
פרגולה אלומיניום דמוי עץ בקומה גבוהה
פרגולה אלומיניום דמוי עץ במרפסת
פרגולה מאלומיניום דמוי עץ היקפית לבית

מחיר הפרגולה

פרגולות הן סוג הסוכך הכי נדרש בכל רחבי הארץ, וככל שיהיה מדובר במחיר פרגולה יותר תחרותי כך יותר ויותר אנשים יעדיפו את הסוכך הזה על פני האחרים. מדוע? כי האלומיניום הוא חומר מאוד עמיד ואיכותי אשר מביא אל שימוש ללא כל בעיות של תחזוקה גם למשך של הרבה מאוד שנים.

פרגולות אלומיניום דמוי עץ המחיר

הגורמים החשובים ביותר בשכלול מחיר פרגולות אלומיניום  הם:

גודל הפרגולה

אורך הקורות ועובי הפרופילים משפיע על מחירה של הפרגולה.

פרגולה חשמלית

מנגנון חשמלי והתקנת על ידי חשמלאי מוסמך, מנגנון ההופך את הפרגולה לחשמלית וניתנת לכיוון עצמאי.

מחיר הפרגולה

המחיר ההתחלתי של פרגולות אלומיניום בכלל ופרגולות דמוי עץ בפרט, לא כולל אלמנטים נוספים הניתנים להוספה, כמו סנטף, קורות גג מסוגים שונים ועוד על פי הרצון והצורך.

צרו קשר

פרגולה במראה דמוי עץ

עם פרגולה מאלומיניום דמוי עץ לא צריכים להתפשר יותר לגבי המראה האהוב והנחשק של עץ, ועם יותר ויותר חברות שמספקות פרגולות אלומיניום רק נותר לחפש אחר חברות אשר מספקות את הדגם הנפלא הזה של פרגולה במראה של עץ באופן שלא מרגיש כמו פשרה אלא יותר בתור אקט שנותן את היתרון של כל דבר לכל דורש. כאשר מחפשים אחר פרגולות במרכז כדאי להתעכב על הדגמים של פרגולות מן הסוג הזה, וליצור את הסוכך שבו יהיה הכי נעים לשהות בכל אותם ימים של שמש וכן בימים של גשם עם מחסה יעיל לכל יום מימות השנה בסגנון ובעיצוב דמוי עץ.

אלומיניום דמוי עץ
עילית אלומיניום
פרגולות אלומיניום דמוי עץ
פרגולה מפרופיל אלומיניום דמוי עץ

מחירון דגמי פרגולות אלומיניום

לנחיותכם, 3 דגמי פרגולות אלומיניום. 
אנא שימו לב – צבע הפרגולה ישתנה לפי בחירתכם 

פרגולה אלומיניום
החל מ 550 ש"ח למ"ר

פרגולה תלויה
החל מ 600 ש"ח למ"ר

פרגולה דמוי עץ
החל מ 690 ש"ח למ"ר

צרו קשר
אלומיניום דמוי עץ למראה כפרי

ככל שהחיפוי הזה יהיה יותר איכותי, כך המראה יהיה הרבה יותר אמין ויביא אל תחושה כי נמצאים תחת פרגולה העשויה מעץ עם כל אותה האווירה הנפלאה שמעניקים עצים בכל מקום שבו הם נמצאים באופן יעיל.

פרגולה דמוי עת מחיר
פרגולות דמוי עץ מחיר
קיץ וחורף תחת פרגולה דמוי עץ

פרגולות מוסיפות צל נחוץ מאוד בקיץ ומאפשרות להתבונן בכוכבים בלילה. פרגולה מאלומיניום, בפרט, מיועדת לעמוד בכל מיני תנאי מזג אוויר לא אידאליים.בין אם אתם מחפשים פרגולה גדולה יותר שתאכלס את שולחן האוכל החיצוני שלכם או סתם יש לכם כמה כסאות שתרצו לספק להם קצת צל, ייצרנו את פרגולות האלומיניום הטובות ביותר שקיימות.

ניתן להשתמש בפרגולות במגוון דרכים. הם יכולים לשמש כמקלט קטן בגינה, לספק מעט כיסוי על שולחן אוכל בחוץ, או ליצור צל לצד הברכה.

יתרונות פרגולות האלומיניום דמוי עץ

היתרון העיקרי בבחירת אלומיניום על פני עץ לפרגולה שלך הוא שפרגולות אלומיניום דורשות פחות תחזוקה. אין צורך להכתים או להוסיף לכה למתכת, הפרגולות מוכנות לשימוש היישר מהקופסה. עץ בסופו של דבר יתפוגג עם השמש והגיל, פרגולות אלומיניום דמוי עץ לא נתקלות בקשיים שכאלה.

יש כל כך הרבה יתרונות לאלומיניום,
אז רק עוד כמה..

פרגולות אלומיניום קלות יותר ואינן דורשות עיגון מסוג כמו פרגולות עץ מלא. הרכבת פרגולה מאלומיניום בדרך כלל קלה. פרגולה אלומיניום יכולה להיות מונחת על דק , בטון, להיות תלויה או כל סוג משטח, ואילו פרגולה מעץ כנראה לא הייתה מסוגלת לכך.

בנוסף, לאופי הקל של פרגולות אלומיניום יש יתרונות רבים , מהרגע שהגיעה אל השוק פרגולת אלומיניום דמוי עץ, מרבית הפרגולות החדשות שהותקנו היו מאלומיניום.

חיפוי קירות אלומיניום דמוי עץ

את המראה הייחודי והנעים של ציפוי דמוי עת על אלומיניום, העבירו מהנדסים ואדריכלים אל חיפויי קיר העשויים גם כן מסוגים שונים של אלומיניום, למשל: אלוקובונד, אלופלקס. חיפויי קירות מאלומיניום קיימים בשימוש רחב בעולם הבנייה כבר שנים, האלומיניום כבר הוכיח את יעולותו ועמידותו בשמירה על מבנים. מראה דמוי עץ בחיפויים מאפשר לצפות מבנים שלמים בציפוי הנותן למבנה מראה כפרי של קורות עץ אמיתיות.

איך בכלל יוצרים חיפוי  כמו אלומיניום אשר יוצר את המראה שמחקה את המראה של העץ האמיתי ? ובאופן כל כך מוצלח? מדובר למעשה בסוג מיוחד של חיפוי אשר נוצר עבור קורות האלומיניום, לפעמים אפילו אלו הן קורות אשר מיובאות במיוחד מחו"ל, כך שלא מדובר רק במראה דמוי עץ אלא גם בתחושה של עץ כאשר מעבירים את הידיים על פני קורות האלומיניום עם טקסטורה כמו זו של עץ. דמיינו פרגולה או גדר אלומיניום דמוי עץ מקיפה את החצר…פשוט תענוג.

פנו אלינו למידע נוסף וייעוץ מקצועי מהצוות…0737-969-722

 

חיפוי קיר בפאנל אלומיניום בתל אביב