פרגולות אלומיניום חדישות בעיצובים מדהימים ועמידות לעשרות שנים

מחיר פרגולת אלומיניום מתחרה בפרגולות עץ והיתרונות של פרגולה מאלומיניום ברורים : המראה האלגנטי, העמידות לעשרות שנים והימנעות מתחזוקה הם רק קצה הקרחון

פרגולות אלומיניום נחשבות לאיכותיות בדומה לפרגולות עץ גושניות, לשתיהן יש עוצמה והם משדרגות את המרפסת באופן משמעותי, פרגולות מאלומיניום משדרות קווים ונקיים ואלגנטיים בעוד פרגולה מעץ גושני משדרת כובד וכפריות.

כיום ישנם פיתוחים רבים בתחום הפרגולה מאלומיניום וניתן לקבל פרגולה מהממת במחירים יחסית נוחים.

פרגולות אלומיניום מיוצרות בבית מלאכה לאלומיניום ומותקנות בבית הלקוח, ישנם סוגים רבים של פרופילי אלומיניום אשר נותנות מגוון רחב של עיצובים אפשריים וסגנונות הנדסיות רבות. פרגולות אלומיניום בנויות מפרופיל אלומיניום איכותי בעל חוזק רב ומשקל יחסית קטן, אלמנט זה מאפשר מפתחים גדולים ללא רגליים וללא מורכבות מיוחדת בניגוד לפרגולה מעץ שבה אנו נדרשים לקורות גושניות וחיזוקים מיוחדים בפרגולות גדולות.

פרגולה מאלומיניום

מחפשים פרגולה מאלומיניום? מה נדרש לדעת לפני שרצים להזמין פרגולה...

מחפשים קורת גג למרפסת? סוכך אלומיניום? אולי פרגולה תלויה מאלומיניום? חברת wewood  תספק לכם מענה שיהיה תשובה לשאלתכם, אשר בסיומה יוחלף סימן השאלה של השאלה בסימן קריאה של התשובה.

פרגולות אלומיניום איכותיות ובטיחותיות. פרגולה מספקת לכם הצללה במידה הנדרשת והמבוקשת, תוך אפשרות, באמצעות מנגנון פתיחה וסגירה חשמלי, לשלוט על כמות האור באמצעות פתיחה וריווח של הרפפות וסגירתן. הפרגולה  עשויה לספק לכם גם, כשהיא אטומה, מענה מצוין מפני גשם, מה שהופך אתה למענה מיטבי לכל עונות השנה  בכל מזג אוויר.

אכן, מדובר בפרגולה עשויה מחומר עמיד וחסין בפני כל פגעיו ונזקיו הפוטנציאליים של מזג אוויר קיצוני ואף מפני אש וחלודה. וכל זאת ללא כל צורך בתחזוקה.

פרגולות דמויות עץ
פרגולות דמויות עץ
גגון כניסה מאלומיניום
גגון כניסה מאלומיניום
פרגולת אלומיניום מושלמת
הפרגולה המושלמת
פרגולות אלומיניום
פרגולות אלומיניום
פרגולה אלומיניום
פרגולה אלומיניום
פרגולה רפרפות מלבניות
פרגולה רפרפות מלבניות
פרגולה דבל טי במרכז
פרגולה דבל טי במרכז
פרגולות אלומיניום | התקנת פרגולות אלומיניום בכל רחבי הארץ
פרגולה שני גוונים
פרגולה אלומיניום במבצע
פרגולה אלומיניום במבצע
גדרות אלומיניום | גדר אלומיניום
גדר אלומיניום
פרגולות אלומיניום
פרגולות אלומיניום

מעט על הצבע...

מה זה אומר צבע בתנור אלקטרוסטטי ? האם כדאי גווני מניפת ral או מניפת iron ? או בכלל גווני דמוי עץ ?

אלומיניום נחשב לחומר מאוד אמין אבל במידה ולא צובעים אותו כראוי האיכויות שלו נפגעות ומהר מאוד… אז מה נדרש לוודא לפני שמזמינים גדר, פרגולה או עבודת אלומיניום?

 • תהליך אנודיציה – זהו תהליך אשר טובלים אותו באמבטייה ומבצים תהליך אילגון, תהליך זה מנקה את האלומיניום ומצפה אותו בשכבת הכנה לבצע. זה יאפשר לאבקה להידבק לחומר ויעניק את העמידות הרצוייה. כיצד נוכל לדעת האם החומר עבר התהליך החשוב הזה? הבדיקה היא מורכבת אך במידה ויש לכם שארית אלומיניום ניתן לנסות לתת מכה קלה לחומר בעזרת משהו חד, הצבע ייסדק מעט – זה הגיוני… אך במידה ותצליחו להמשיך לקלף את הצבע בעזרת הציפורן יש לכם בעייה עם צביעה לא תקינה !
 • צביעת הפרגולה – יש שיטה אחת אשר תקנית לאורך שנים – צביעה אלקטרוסטטית ! שם מעט מפוצץ אבל העניין מאוד פשוט… טוענים אבקה בגוון הרצוי בחשמל סטטי ומצד שני טוענים את האלומיניום בזרם נגדי, כאשר האבקה מותזת ומתקרבת אל האלומיניום היא נדבקת אליו והדרישה בתקן שהחומר שנדבק לא יהייה פחות מ 60 מקרון. כעת הצבע מוצמד אל החומר אך לא דבוק ומכאן הולכים אל התנור ל 15 דקות, בחום של 180 מעלות. כמו פוקאצה טעימה… 🙂

פרגולות אלומיניום חשמליות ומתכווננות - עוקפים את רפורמת הפרגולה באלגנטיות !

פרגולה אלומיניום חשמלית זו, היא גולת הכותרת בתחום הפרגולות. הסיבה לכך נובעת מהעובדה שניתן לכוון את הגג כיצד שמתחשק לנו. באמצעות לחיצה קטנה על השלט, רפרפות הגג יפתחו ויאפשרו לקרני השמש להיכנס מבעד לפרגולה ובלחיצה נוספת הם ייסגרו בצורה אוטומטית.

פרגולה חשמלית
פרגולה חשמלית
פרגולה מתכווננת
פרגולה מתכווננת

אלמנט זה מתאפשר בזכות מנוע חשמלי קטן ואיכותי המותקן מעל הפרגולה ושולט בכל גג הפרגולה, כיום ניתן לחלק את אזורי הפרגולה כך שרק חלק מהגג ייפתח והחלק שני לא.

כמובן שיש מנועים סינים ויש מנועים איטלקיים אך ההבדלים ביניהם גבוהים במחיר ולכן חשוב לוודא ולהבין איזה מנוע בדיוק מתקינים אצלכם. ניתן לייצר את הפרגולה עם רפרפות זזות באופן ידני בעזרת מנואלה רגילה ובמספר סיבובים בודדים לפתוח ולסגור את הרפרפות, תמיד ניתן לשדרג מאוחר יותר למנוע שיעזור…

אופציה קצת יותר זולה אשר הם נשארות במצב קבוע ולא ניתנות להזזה, במצב זה תתאפשר הצללה לפי מצב השמש, הרפרפות מותקנות בזווית של 45 מעלות כנגד הבית ובשעות הבוקר עד הצהריים יתקבל צל מלא, בשעות אחה"צ יתקבל צל של 60%-80%.

האופציה היותר זולה (אך לדעתנו הכי יפה) היא פרגולה ללא רפרפות הזזה של חברת עילית אלומיניום.

פרגולה אלומיניום מפרופיל אלומיניום דמוי עץ

מה האפשרויות ומה החסרונות ? מישהו לחש עובי דופן ?

קיימים פרופילים דמוי עץ של חברות רבות, אומנם  לא ניתן להרכיב את הפרגולה עם רפרפות הזזה אך לפרגולות שלהם מתקבל רושם המתקרב מאוד לעץ והם עמידות אך העניין הוא בעובי דופן "רזה" עם 0.5 מלימטר תידרשו לוודא כי שמים לכם קלקר בעמוד שלא יימעך. שימו לב שזוהי פרגולה יפה ומתאימה למרפסות מסויימות (כזו שאין בה ילדים שמשחקים בכדור פעילות מרובה, עם סיום ההתקנה תקבלו 10 שנות אחריות והמחירים של פרגולות אלו נע בסביבות ה – 600 ש"ח למ"ר עד מחיר של 700 במידה ותרצו סנטף נגד גדם תידרשו להכניס עץ לאלומיניום שייחזיק את הסנטף, צרו קשר לפרטים נוספים והצעת מחיר.

התקנת-פרגולה-מאלומיניום-במרפסת
פרגולה מאלומיניום במרפסת
פרגולה אלומיניום דמויית עץ
פרגולה אלומיניום דמויית עץ
אלומיניום דמוי עץ
אלומיניום דמוי עץ
אלומיניום פרגולה
אלומיניום פרגולה
פרגולה לבנה
פרגולה לבנה
עילית אלומיניום פרגולות
עילית אלומיניום פרגולות
פרגולה מקורה
פרגולה מקורה
פרגולה אלומיניום מבית טוב
פרגולה אלומיניום מבית טוב

פרגולה עם קירוי בד

בדומה לרפרפות החשמליות ישנה אפשרות נוספת לסגירה ופתיחה של גג הפרגולה בעזרת בד מיוחד המולבש בתוך מסילות מותאמות ומאפשר שליטה במצבים של פתיחה וסגירה, במצב זה ניתן לשלוט על מצב סגור או מצב פתוח ולא חצי צל כפי שפרגולה חשמלית עם הרפרפות מאפשרת אך כשרוצים אור אז מתקבל 100% אור, פרגולה זו אינה מונעת את מעבר הגשם באופן מלא אך היא מאפשרת צל ועל יופייה אין לערער… נמחיר נע בסביבות ה 1200 ש"ח למר תלוי בגודל ובאיכות – בקלות ניתן להזמין אחת כזו במחיר של 2500 למר מגדמים נבחרים יותר ולא טורקי או יווני

פרגולה בהזמנה אישית
פרגולה בהזמנה אישית
פרגולה מתכווננת
פרגולה מתכווננת
פרגולה אלומיניום ובד
פרגולה אלומיניום ובד

ותכלס - פרגולות אלומיניום מחיר

מחירה של פרגולה מאלומיניום מאוד משתנה והסעיפים הבונים את המחיר הסופי הם רבים, החל ממידות הפרגולה, עובי הפרופיל, כמות החיזוקים, טקסטורת האלומיניום, האם יש קיר הניתן להיתמך עליו, האם צריך מרזב לאיסוף מי גשם, פרגולה חשמלית? מבד? ועוד ועוד…

בגדול – מחיר פרגולה אלומיניום בסיסית מתחיל באזור 550 ש"ח למ"ר לפרגולה מאלומיניום רגילה, כאשר התריסים קבועים וההתקנה היא על גבי אדמה ונתמך בקיר תומך. מחיר תריסים חשמליים יכול לנוע סביב ה- 1500 למ"ר ומשתנה לפי אופי ואיכות המרכיבים, חשוב לציין שחומר גלם (אלומיניום) הוא חומר מאוד יקר וקיימים סוגים שונים וסוגי מנועים אשר יכולים להשפיע על המחיר. פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני חינם והצעת מחיר מדויקת.

נכון שמחיר פרגולה מאלומיניום יקר יותר מפרגולה מעץ אך במידה ומחשבים את עלות התחזוקה הנדרשת בטווח אורך בפרגולה מעץ ייתכן שמחירה אולי לא יקר כל כך…

כמובן שהמחירים מתייחסים לפרגולות אלומיניום אשר יש להם ייצור קבוע באחד ממפעלי האלומיניום המובילים, לעיתים קרובות אנו נקראים לבנות פרגולה מאלומיניום אשר נדרש לה ייצור מיוחד ובמקרים אלו המחירים יכולים "לטפס מעט" אך התוצאה היא יחידה במינה.

תוספת אפשריות לפרגולה מאלומיניום

ישנם כיום תוספות איו ספור לשידרוג הפרגולה שלכם וליצירת סביבה נוחה יותר, נעימה יותר אשר בהחלט מוסיפים לעיצוב הפרגולה והופכים אותה ליחודית ומיוחדת

מרזב

גלוי או ניסתר לאיסוף קו המים

סנטף

גג פלסטי בתוספת של 100 ש"ח למ"ר

רמקולים

הסתרת הכבלים בפרופיל הפרגולה

נורות לד

התאמת נורות ליצירת אווירה

מה הם היתרונות?
 • אפשרות להתקנת מנגנון חשמלי לקביעת זוויות הגג.
 • פרגולות אלומיניום אינן דורשות תחזוקת צבע כלל, רק ניקוי עם קצת מים וסבון והפרגולה חדשה.
 • פרגולות אלומיניום עמידות לנזקי מים ואינן מחלידות, מתבלות וקוראות למזיקים…
 • ניתן להזמין את הפרגולה בכל גוון רצוי.
 • ניתן לתקין את הפרגולה ללא רגליים בקלות בעזרת מחברים ב – 45 מעלות המעוגנים לקיר עליון.
 • במידה ומתקינים פרגולה עם רפרפות קבועות ניתן להתקין מעל סנטף  אשר ימנע את חדירת מי הגשם.
 • נזקי האלומיניום לעולם הם מזעריים בניגוד לעץ  (טיפה יותר ירוק…)
 • ייצור, התקנה זריזה ועבודה נקייה.
 • אחריות ארוכת טווח.
 • פרגולות אלומיניום לא דליקות בניגוד לעץ…
מבחר תמונות להמחשה
מחפשים פרגולה מאלומיניום ? אל תהססו, צרו קשר והזמינו אותנו, אנו נייעץ לכם, נסביר לכם וכל זה ללא תשלום מצידכם. אנו בטוחים כי בסופו של יום גם אתם תרצו פרגולה תוצרת ידינו
פרגולה-אלומיניום

מנפלאות החומר ומהאפקט המרשים שלו

רבים בוחרים להתקין בביתם פרגולה מאלומיניום בשל התכונות הייחודיות של החומר- עמיד, קשיח, חסין, נותן מענה מיטבי בכל מזג אוויר, לא מחליד,ניתן לעיצוב בכל טקסטורה, בכל צורה ובכל גודל, לכל מתאר של מרפסת ובכל מקום. במיוחד מרהיבות עין הן פרגולות אלומיניום דמויות עץ, המשוות לבית ולסביבתו מראה כפרי נעים.

 כדי להעשיר ולהעצים את האפקט שמייצרות עבודות אלומיניום מסוגננות מומלץ לשלב את החומר הזה  לא רק בפרגולה אלא ליצור באמצעותו גדר אלומיניום היקפית, מעקות חוץ ופנים, מדרגות ועוד. מדובר בחומר איכותי ובטיחותי. בבתים שיש בהם ילדים קטנים זה דבר בלתי מבוטל כלל וכלל. הגימור המוקפד והמלוטש מהווה ערובה להעדר כל סיכון עבור ילדים.

חשוב וראוי לציין, כי על אף שמדובר בפרגולה יקרה יחסית לפרגולות מעץ, לדוגמה, השוואתן זו לזו על פי כל פרמטר ועל פי מדד השוואתי מצביעה על יתרון ברור ומובהק של פרגולות אלומיניום. זו אחת הסיבות העיקריות לכך שסיור פרגולות במקומות שונים מגלה כי יש רוב לפרגולות אלומיניום.

לקראת סוף המאמר נכון להבהיר כי פרגולה בכלל ופרגולה אלומיניום בפרט לא רק משפרת את איכות החיים ורווחתם אלא גם מאמירה את ערך הנכס, דבר שעשויה להיות לו משמעות ברורה וניכרת אם וכאשר בעליו רוצים למכור את הנכס או להשכירו. התקנת פרגולה לא חייבת להיעשות רק בעת בניית הבית או שיפוצו הכללי. ניתן  להתקינה בכל עת.

חברת wewood מתנהלת מול לקוחותיה במקצועיות, בשקיפות, תוך מתן מלוא המידע הנדרש לקבלת החלטה מושכלת על סוג הפרגולה, כאשר זכות המלה האחרונה ( כמו גם הראשונה וכל המלים כולן…) שמורה תמיד וללא תנאי ללקוח.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 5 votes
Brand Name
we wood
Product Name
פרגולה אלומיניום
Price
ILS 500
Product Availability
Available in Stock
סגירת תפריט
Call Now Button