התקנת פרגולות אלומיניום בכל הארץ

יש מאחורינו מאות פרגולות שהותקנו בהצלחה, במרכז, גוש דן, צפון הארץ, דרום הערץ ועוד אזורים. אספנו ניסיון רב מאוד בהתקנה, עיצוב והתאמה של פרגולות ללקוח. לפניכם/ן חלק קטן מהעבודות בתמונות, בהמשך הדף תוכלו לצפות בעוד תמונות נוספות של פרגולות אלומיניום שכבר הותקנו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מחירים: פרגולה אלומיניום

בית פרטי עם פרגולה אלומיניום

אצלנו תוכלו למצוא, פרגולות אלומיניום מעוצבות ואיכותיות, כולל התקנה ושירות מדידה אחראי. המחיר ההתחלתי לפרגולה אלומיניום הוא 650 ש"ח למ"ר לפני מע"מ, כשהמחיר משתנה בהתאם לתוספות, התאמות מיוחדות ו/או קושי טכני. אנו חתומים על רמה גבוהה ואמינות בשטח וגם לאחר מכן.

פרגולות אלומיניום לבית ישן

מה ההבדל בין מחיר פרגולה אלומיניום למחירה של פרגולה מעץ?

מחיר פרגולות אלומיניום מתחרה במחיר פרגולות העץ. היתרונות של פרגולה מאלומיניום ברורים : המראה האלגנטי, העמידות לעשרות שנים והימנעות מתחזוקה הם רק קצה הקרחון.  ללא ספק שגם בטווח הרחוק, פרגולה מאלומיניום יותר משלמת מבחינת ההוצאות מאשר פרגולות עץ.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

פרגולות אלומיניום - המחיר

יש צורך במרזב ?

כמות החיזוקים

האם יש קיר תומך

טקסטורת האלומיניום

עובי הפרגולה

מידות הפרגולה

מרכיבים למחיר פרגולה

בגדול

 

מחירון פרגולה אלומיניום בסיסית מתחיל באזור 550 ש"ח למ"ר. לפרגולה מאלומיניום רגילה, כאשר התריסים קבועים וההתקנה היא על גבי אדמה ונתמך בקיר תומך.

מחירון תריסים חשמליים יכול לנוע סביב ה- 1500 למ"ר והמחיר משתנה לפי אופי ואיכות המרכיבים, חשוב לציין שחומר גלם (אלומיניום) הוא חומר מאוד יקר וקיימים סוגים שונים וסוגי מנועים אשר יכולים להשפיע על מחיר הפרגולה. פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני חינם מבעלי המקצוע שלנו והצעת מחיר הוגנת ומדויקת.

מחירון פרגולה אלומיניום

מחיר בסיס למ"ר550 ש"ח
תוספת לסנטף רגיל120 ש"ח
תוספת לפוליגל 8 מ"מ180 ש"ח
תוספת למ"ר לפרופיל דאבל טי היקפי120 ש"ח
תוספת למרזב לפרגולה140 ש"ח

כמובן שהמחירים מתייחסים לפרגולות אלומיניום אשר יש להם ייצור קבוע באחד ממפעלי האלומיניום המובילים, לעתים קרובות אנו נקראים לבנות פרגולה מאלומיניום אשר נדרש לה ייצור מיוחד ובמקרים אלו המחירים יכולים "לטפס מעט" אך התוצאה היא יחידה במינה.

*המחירים למ"ר
*מתייחס להזמנה של 15 מ"ר ומעלה
*כל המחירים לפני מע"מ
*החברה אינה מתייבת למחירים אלו וזכותה להפסיק את המבצע על פי שיקולה.

*המידע עלול להשתנות מעת לעת

פרגולה אלומיניום בזול?

פרגולות אלומיניום נחשבות לאיכותיות. יש לפרגולות אלומיניום עוצמה והן משדרגות את המרפסת באופן משמעותי, לפרגולת אלומיניום מחיר שיפתיע אתכם.כיום ישנם פיתוחים רבים בתחום פרגולות אלומיניום וניתן לקבל פרגולה מהממת במחירים יחסית נוחים. פרגולות מאלומיניום מיוצרות בבית מלאכה לאלומיניום ומותקנות בבית הלקוח.

פרגולה אלומיניום בוילה

תמונות נוספות של פרגולות

מחיר הפרגולה זה לא תמיד הכל

ישנם סוגים רבים של פרופילים מאלומיניום אשר נותנים מגוון רחב של עיצובים אפשריים וסגנונות הנדסיות רבות. פרגולות אלומיניום בנויות מפרופיל אלומיניום איכותי בעל חוזק רב ומשקל יחסית קטן, אלמנט זה מאפשר מפתחים גדולים ללא רגליים וללא מורכבות מיוחדת בניגוד לפרגולה מעץ שבה אנו נדרשים לקורות גושניות וחיזוקים מיוחדים בפרגולות גדולות

פרגולה עם שמלה בראשון לציון
השאירו פרטים ונחזור אליכם

פרגולות אלומיניום צבעים מיוחדים

הידעת? פרופילי אלומיניום מהם מתבצע ייצור פרגולות אלומיניום, נצבעות בצביעה אלקטרוסטטית.

פלטות הצבעים לפרגולות בצביעה אלקטרוסטטית

מה זה אומר צבע בתנור אלקטרוסטטי ? האם כדאי גווני מניפת ral או מניפת iron ? או בכלל גווני דמוי עץ ?

אלומיניום נחשב לחומר מאוד אמין, מחיר פרגולה אלומיניום נחשב לכדאי ביותר למשך שנים.  אבל במידה ולא צובעים אותו כראוי האיכויות שלו נפגעות ומהר מאוד…על כן מומלץ להתמש בחברה מקצועית לפרגולות.

צביעה אלקטרוסטטית בפרגולות מאלומיניום נעשית באמצעות טיפות צבע/צבע אבקתי והתזתן על האביזר/מוצר הנצבע..

צביעה אלקטרוסטטית מתבצעת  באמצעות צבע אבקתי. צבע אבקתי עמיד יותר מאשר צבע נוזלי. 

אז מה נדרש לוודא לפני שמזמינים גדר, פרגולה או עבודת אלומיניום? 

 • תהליך אנודיציה – זהו תהליך אשר טובלים אותו באמבטייה ומבצים תהליך אילגון, תהליך זה מנקה את האלומיניום ומצפה אותו בשכבת הכנה לבצע. זה יאפשר לאבקה להידבק לחומר ויעניק את העמידות הרצוייה. כיצד נוכל לדעת האם החומר עבר התהליך החשוב הזה? הבדיקה היא מורכבת אך במידה ויש לכם שארית אלומיניום ניתן לנסות לתת מכה קלה לחומר בעזרת משהו חד, הצבע ייסדק מעט – זה הגיוני… אך במידה ותצליחו להמשיך לקלף את הצבע בעזרת הציפורן יש לכם בעייה עם צביעה לא תקינה !
 • צביעת הפרגולה – יש שיטה אחת אשר תקנית לאורך שנים – צביעה אלקטרוסטטית ! שם מעט מפוצץ אבל העניין מאוד פשוט… טוענים אבקה בגוון הרצוי בחשמל סטטי ומצד שני טוענים את האלומיניום בזרם נגדי, כאשר האבקה מותזת ומתקרבת אל האלומיניום היא נדבקת אליו והדרישה בתקן שהחומר שנדבק לא יהייה פחות מ 60 מקרון. כעת הצבע מוצמד אל החומר אך לא דבוק ומכאן הולכים אל התנור ל 15 דקות, בחום של 180 מעלות. כמו פוקאצה טעימה… 🙂 

בשוק הישראלי ניתן למצוא כיום שני סוגים מרכזיים של פרגולות – פרגולות אלומיניום ופרגולות עץ. היתרונות של פרגולות מאלומיניום טמונות באורך החיים שלהם לטווח הארוך, התחזוקה השוטפת שלהן שואפת לאפס, הן בלתי דליקות והאלומיניום אינו מחליד. 

סוגים של פרגולות

פרגולה תלויה היא למעשה פרגולה אשר עומדת ללא עמודים באופן מעוגן לקיר מצד אחד ולעתים הפרגולה תלויה באמצעות מערכת תליה.

פרגולה תלויה כדאית במצבים שבהם אינכם מעוניינים להתקין עמודים כבסיס לפרגולה. הגורם מספר אחד להעדפת פרגולה תלויה הינו מחוסר מקום, כמו למשל – באם המרפסת שלכם קטנה. הגורם מספר שניים להעדיף פרגולה תלויה הינו אדריכלית יוקרתית, פרגולה תלויה משדרת עיצוב עכשווי וכן מזערי.

בתוך פרגולות אלומיניום חשמליות מותקן מנגנון אקסקלוסיבי שמאפשר בקרה בשלבי גג הפרגולה, היא תעניק בעבורכם גמישות באופן ודאי בבקרה על האור ובקרת מזג האוויר אשר נדרשת לחלוטין עבור המרפסת שלכם.

בשל רכישת חומר גלם איכותי וטוב, תוכלו לעשות שימוש בפרגולה למרפסת לטווח הארוך.. מה שיפה אצל תחום הפרגולות, הוא שהמראה שלהן עשוי להשתלב עם כל סגנון עיצוב שקיים במרפסת שלכם ואם אתם לא משוכנעים לחלוטין בשילוב, באפשרותכם להתייעץ עם מעצב פנים. תוכלו להתאים את המידות לפי הגודל של המרפסת שלכם. מאידך, פרגולה עשויה להיפגע מנזקי מזג האוויר. ולכן עליכם לבצע לה מטלות של תחזוקה.

ת באופן ודאי בבקרה על האור ובקרת מזג האוויר אשר נדרשת לחלוטין עבור המרפסת שלכם.

פרגולות אלומיניום חשמליות ועוקפים את רפורמת הפרגולה באלגנטיות !

פרגולת אלומיניום חשמלית מתכווננת, הינה גולת הכותרת בתחום הפרגולות. הסיבה לכך נובעת מהעובדה שניתן לכוון את הגג כיצד שמתחשק לנו. באמצעות לחיצה קטנה על השלט, רפפות הגג יפתחו ויאפשרו לקרני השמש להיכנס מבעד לפרגולה ובלחיצה נוספת הם ייסגרו בצורה אוטומטית.

פרגולות אלומיניום חשמליות

אלמנט זה מתאפשר בזכות מנוע חשמלי קטן ואיכותי המותקן מעל הפרגולה ושולט בכל גג הפרגולה, כיום ניתן לחלק את אזורי הפרגולה כך שרק חלק מהגג ייפתח והחלק השני לא.

כמובן שיש מנועים סינים ויש מנועים איטלקיים אך ההבדלים ביניהם גבוהים במחיר ולכן חשוב לוודא ולהבין איזה מנוע בדיוק מתקינים אצלכם. ניתן לייצר את הפרגולה עם רפרפות זזות באופן ידני בעזרת מנואלה רגילה ובמספר סיבובים בודדים לפתוח ולסגור את הרפרפות, תמיד ניתן לשדרג מאוחר יותר למנוע שיעזור…

אופציה נוספת  וקצת יותר זולה, היא כאשר הרפפות נשארות במצב קבוע ולא ניתנות להזזה, במצב זה תתאפשר הצללה לפי מצב השמש, הרפרפות מותקנות בזווית של 45 מעלות כנגד הבית ובשעות הבוקר עד הצהריים יתקבל צל מלא, בשעות אחה"צ יתקבל צל של 60%-80%.

פרגולות אלומיניום חשמלית
השאירו פרטים ונחזור אליכם

פרגולה אלומיניום מפרופיל אלומיניום דמוי עץ

מה האפשרויות ומה החסרונות ? ..מישהו אמר עובי דופן ?קיימים פרופילים דמוי עץ של חברות רבות, אומנם , לא ניתן להרכיב את הפרגולה עם רפפות הזזה ,אך לפרגולות שלהם מתקבל רושם המתקרב מאוד לעץ והם עמידות. אך העניין הוא בעובי דופן "רזה" עם 0.5 מלימטר.    תידרשו לוודא כי שמים לכם קלקר בעמוד שלא יימעך.

 שימו לב שזוהי פרגולה למרפסות מסוימות (כזו שאין בה ילדים שמשחקים בכדור ובפעילות מרובה, עם סיום ההתקנה תקבלו 10 שנות אחריות. המחירים של פרגולות אלו נע בסביבות 600 ש"ח למ"ר עד מחיר של 700. במידה ותרצו סנטף נגד גדם תידרשו להכניס עץ לאלומיניום שייחזק את הסנטף, צרו קשר למידע והצעת מחיר.

פרגולה עם קירוי בד

בדומה לרפרפות החשמליות ישנה אפשרות נוספת לסגירה ופתיחה של גג הפרגולה בעזרת בד מיוחד המולבש בתוך מסילות מותאמות ומאפשר שליטה במצבים של פתיחה וסגירה, במצב זה ניתן לשלוט על מצב סגור או מצב פתוח ולא חצי צל כפי שפרגולה חשמלית עם הרפרפות מאפשרת אך כשרוצים אור אז מתקבל 100% אור, פרגולה זו אינה מונעת את מעבר הגשם באופן מלא אך היא מאפשרת צל ועל יופייה אין לערער… המחיר נע בסביבות ה 1200 ש"ח למ"ר, תלוי בגודל ובאיכות – בקלות ניתן להזמין אחת כזו במחיר של 2500 למ"ר מדגמים נבחרים יותר ולא טורקי או יווני.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

תוספות אפשריות לפרגולות אלומיניום

ישנם כיום תוספות איו ספור לשידרוג הפרגולה שלכם וליצירת סביבה נוחה יותר, נעימה יותר אשר בהחלט מוסיפים לעיצוב הפרגולה והופכים אותה ליחודית ומיוחדת 

מרזב

גלוי או ניסתר לאיסוף קו המים

סנטף

גג פלסטי בתוספת של 100 ש"ח למ"ר

רמקולים

הסתרת הכבלים בפרופיל הפרגולה

נורות לד

התאמת נורות ליצירת אווירה

מה הם היתרונות בפרגולה מאלומיניום?

 • אפשרות להתקנת מנגנון חשמלי לקביעת זוויות הגג.
 • פרגולות אלומיניום אינן דורשות תחזוקת צבע כלל, רק ניקוי עם קצת מים וסבון והפרגולה חדשה.
 • פרגולות אלומיניום עמידות לנזקי מים ואינן מחלידות, מתבלות וקוראות למזיקים…
 • ניתן להזמין את הפרגולה בכל גוון רצוי.
 • ניתן לתקין את הפרגולה ללא רגליים בקלות בעזרת מחברים ב – 45 מעלות המעוגנים לקיר עליון.
 • במידה ומתקינים פרגולה עם רפרפות קבועות ניתן להתקין מעל סנטף  אשר ימנע את חדירת מי הגשם.
 • נזקי האלומיניום לעולם הם מזעריים בניגוד לעץ  (טיפה יותר ירוק…)
 • ייצור, התקנה זריזה ועבודה נקייה.
 • אחריות ארוכת טווח.
 • פרגולות אלומיניום לא דליקות בניגוד לעץ…
עוד תמונות להמחשה מהפרגולות שהרכבנו
פרגולות בישראל

מזג אויר בישראל מציב בפני התושבים אתגר לא קטן. במרבית חודשי השנה אנו נאלצים להתמודד עם השמש המאירה, לפעמים ללא רחמים. ובחודשי החורף הקרים, יש לא מעט ימים גשומים. כאשר אנו נמצאים בביתנו, במרפסת או בגינה, אנו מעוניינים לספק לעצמנו את ההגנה הטובה ביותר מפני פגעי מזג האוויר. פרגולות אלומיניום, סוככים והתקנים אחרים מספקים לנו פתרונות הגנה טובים.

פרגולה אלומיניום לכל מצב

פרגולות אלומיניום אינן מתאימיות רק להגנה על הגינה או על המרפסת, אלא גם למצבים שבהם אתם מעוניינים לבנות על מנת לשדרג את ביתכם. לדוגמה, במקרה של סגירת מרפסת בבית קרקע, הפרגולה יכולה להיות שימושית מאוד. כאשר אתם סוגרים מרפסת, אתם למעשה בונים חדר נוסף. על מנת לספר לו הגנה טובה יותר מפני קור, חום ולכלוכים שונים הבאים מבחוץ, כדאי להתקין פרגולה. כמו כן, פרוגלות אלומיניום מתאימות למקרה שבו אתם מעוניינים להוסיף מסתור כביסה בבית. הפרגולה תגן על הכביסה שתתלו בחוץ.

רפפות הצללה

מדינת ישראל בורכה בהרבה ימי שמש, ולכן פתרונות הצללה לבית הפרטי, לדירה וגם לבית העסק הם עניין הכרחי שאין להקל בו ראש. לצד סוככי הבד הפופולריים, ופרגולות העץ הכבדות, בשנים האחרונות תופס בישראל גם טרנד של רפפות הצללה.

רפפות פרגולה אלומיניום

פתרונות הצללה

פרגולות

הפרגולות הכי מומלצות הן פרגולות אלומיניום משלד איכותי.  אפשרות אחרת לפרגולה היא עשיית שימוש בחומר גלם כמו למשל – עץ. היתרונות הטמונים בעץ אינם רבים אל מול האלומיניום, אך המחיר והמראה הטבעי לרוב הם אלו שמשחקים תפקיד בבחירת פרגולה זו.

סוככים

אם אתם לא מעוניינים בהתקנת פרגולה, תוכלו להתקין סוככים. היתרון של התקנת סוככים טמון בכך שניתן לפתוח אותו על פי הצורך, דבר זה יחסוך ממכם מקום רב במרפסת שלכם.

מחפשים פרגולה מאלומיניום ?

אל תהססו, צרו קשר, אנו נייעץ לכם, נסביר לכם וכל זה ללא תשלום מצידכם. אנו בטוחים כי בסופו של יום גם אתם תרצו פרגולה תוצרת ידינו

השאירו פרטים ונחזור אליכם
מדוע כדאי להתקין פרגולת אלומיניום דמוי עץ?

פרגולות אלומיניום דמוי עץ הן מבין הפרגולות המבוקשות ביותר ולא בכדי. מדובר בפרגולות חזקות ועמידות בפני תנאי מזג אוויר קשים. כמו כן, הן אינן נכנעות לשיניהם של מכרסמים ומזיקים אחרים שבאים לפגוע. לצד זאת, פרגולת אלומיניום דמוי עץ היא בעלת מראה ביתי ייחודי של עץ לכל דבר. כך שאתם יכולים לרכוש פרגולה עמידה מבלי לוותר על העיצוב שתמיד רציתם.

האלומיניום והאפקט המרשים שלו בייצור פרגולות

רבים בוחרים להתקין בביתם פרגולה מאלומיניום בשל התכונות הייחודיות של החומר- עמיד, קשיח, חסין, נותן מענה מיטבי בכל מזג אוויר, לא מחליד,ניתן לעיצוב בכל טקסטורה, בכל צורה ובכל גודל, לכל מתאר של מרפסת ובכל מקום. במיוחד מרהיבות עין הן פרגולות אלומיניום דמויות עץ, המשוות לבית ולסביבתו מראה כפרי נעים.

 כדי להעשיר ולהעצים את האפקט שמייצרות עבודות אלומיניום מסוגננות מומלץ לשלב את החומר הזה  לא רק בפרגולה אלא ליצור באמצעותו גדר אלומיניום היקפית, מעקות חוץ ופנים, מדרגות ועוד. מדובר בחומר איכותי ובטיחותי. בבתים שיש בהם ילדים קטנים זה דבר בלתי מבוטל כלל וכלל. הגימור המוקפד והמלוטש מהווה ערובה להעדר כל סיכון עבור ילדים.

חשוב וראוי לציין, כי על אף שמדובר בפרגולה יקרה יחסית לפרגולות מעץ, לדוגמה, השוואתן זו לזו על פי כל פרמטר ועל פי מדד השוואתי מצביעה על יתרון ברור ומובהק של פרגולות אלומיניום. זו אחת הסיבות העיקריות לכך שסיור פרגולות במקומות שונים מגלה כי יש רוב לפרגולות אלומיניום.

לקראת סוף המאמר נכון להבהיר כי פרגולה בכלל ופרגולה אלומיניום בפרט לא רק משפרת את איכות החיים ורווחתם אלא גם מאמירה את ערך הנכס, דבר שעשויה להיות לו משמעות ברורה וניכרת אם וכאשר בעליו רוצים למכור את הנכס או להשכירו. התקנת פרגולה לא חייבת להיעשות רק בעת בניית הבית או שיפוצו הכללי. ניתן  להתקינה בכל עת.

חברת wewood מתנהלת מול לקוחותיה במקצועיות, בשקיפות, תוך מתן מלוא המידע הנדרש לקבלת החלטה מושכלת על סוג הפרגולה, כאשר זכות המלה האחרונה ( כמו גם הראשונה וכל המלים כולן…) שמורה תמיד וללא תנאי ללקוח.

התקנת פרגולה-חוקים ותקנות לקריאה נוספת
 • פטור מארנונה על פרגולה:מליאת הכנסת אישרה את הצעת חוק הסדרים במשק המדינה. בו מוצע לקבוע כי אם רשות מקומית לא כללה בחישוב השטח של נכס המשמש למגורים שטח מצללה לשם הטלת ארנונה לפי צו הארנונה שלה , היא לא תהיה רשאית לכלול אותו רק משום שהמצללה כוסתה בכיסוי שקוף העשוי מחומר פלסטי, ובלבד ששטח המצללה יוגבל לשימושים שניתן לעשותם בחצר, בגג או במרפסת של בית המגורים, למעט שימוש לצורכי חניה או אחסנה. מידע נוסף באתר הממשלתי
המלצות מלקוחות שכבר התקינו פרגולות מאלומיניום
לסיכום- התקנה עצמית מול התקנה מקצועית

לסיום, ראינו את יתרונותיה של פרגולת אלומיניום איכותית ועמידה. אתם יכולים, כמובן, להתמודד עם התקנת הפרגולה בכוחות עצמכם. אך אם אתם מעוניינים לחסוך בזמן יקר ולא להתעסק בפעולה שאינכם בטוחים בה, כדאי לקרוא לאנשי מקצוע המבינים בתחום.

השאירו פרטים ונחזור אליכם
WE WOOD
product image
10
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
4.5 based on 19 votes
We Wood
we wood
Product Name
פרגולות אלומיניום
Price
ILS 600
Product Availability
Available in Stock