פרגולות ברזל איכותיות

יתרונות החוזק ההנדסי של פרגולה מברזל עולה על כל הפרגולות האחרות וזה מתבטא בפרופילים ארוכים ללא עמודים, באופציות לגלריה עליונה ובחתכיי פרופילים קטנים או גדולים מאוד. אין ספק כי העמידות של הברזל היא לעשרות שנים בתחזוקה יחסית קטנה.

איכשהו המילה פרגולה יוצרת אסוציאציה של עץ, אבל יש עוד המון אופציות לפרגולה מלבד עץ והן אפילו מוצלחות יותר. הנה כמה דברים שלא ידעתם וכדאי שתדעו לפני שאתם בוחרים פרגולה, אתם יודעים מסוג הדברים שאח"כ אומרים עליהם חבל שלא ידעתי – עכשיו תוכלו לדעת לפני

פרגולות מתכת

מהן פרגולות מתכת?

פרגולות ברזל הן מרכיב עיצובי ופונקציונלי חשוב בכל בית בימים אלו. הן משקפות את הארכיטקטורה החדשנית במיטבה, ומספקות נוחות ומראה ייצוגי לחזות המרפסת, או החצר האחורית של ביתכם. בשילוב עם טכנולוגיות מיוחדות, עבודה קפדנית, חומרים איכותיים ותכנון מדויק, ניתן להרכיב פרגולות מתכת מכל הסוגים. בין אם ברזל, אלומיניום או כל מתכת אחרת הניתנת לשימוש כפרגולה ויכולה להיות מותקנת בזמן קצר, ובהתאמה מרבית לרצונות הלקוח.

צל קריר ונעים ביום שמשי, מחסה מפני טיפות הגשם, תוספת אסתטית ייחודית לארכיטקטורת הבית-  אלו הם רק חלק מהיתרונות היותר נפוצים של פרגולות, שהפכו בשנים האחרונות לפופולאריות מאוד.

למה פרגולות מתכת?

פרגולה ניתן להתקין במרפסת, גינה, או עסק הדורש עיצוב לחלל החיצוני שלו. לאורך השנים, פרגולות עברו שינוי – מפרגולות מבוססות עץ למבוססות מתכת. מה שאיפשר פיתוח ושדרוג יכולות האטימות וההצללה שלהן, הוספה של פרגולות אוטומטיות ועוד. כיום, הן מהוות חלק בלתי נפרד מתחום האדריכלות המודרנית, ולכן, חשוב לדעת על מגוון הפרגולות שיש והמאפיינים השונים שלהן. היתרונות של פרגולות מתכת הן ברורות: הגנה מפני הגשם, עמידות בפני רוחות חזקות, הצללה, אטימות לרטיבות, ובעיקר מגוון רחב של עיצובים לפי טעמכם האישי.

אז ברזל או אלומיניום?

בשימוש הפרגולות ממתכות יש שתי מתכות עיקריות: ברזל ואלומיניום. ברזל הוא חומר מאוד עמיד, שעומד איתן בתנאי מזג אוויר משתנים וניתן לצביעה במקרה של חלודה. פרגולות מברזל נחשבות לאפנתיות ביותר וניתנות לעיצוב בשלל דרכים מקוריות. כתוצאה מכך, ניתן לראותן בבתים פרטיים רבים בעלי סגנון חדשני, הן גם נחשבות אומנותיות יוקרתיות ואפנתיות.

לפרגולות אלומיניום מאפיינים דומים לאלו של פרגולות ברזל, אך עם כמה הבדלים קטנים. מחד, האלומיניום עשוי מחומר עמיד במיוחד בדומה לברזל, והוא אינו מאבד את צבעו או דוהה עם הזמן. זאת, ביחד עם עמידות לאש, והעובדה כי ניתן להתקינו עם מנוע חשמלי ולסגור אותו באיזה דרגה שתבחרו עושה אותו בחירה מעולה לכל מזג אויר. מאידך, לאלומיניום ישנם הגבלים בשיטות החיתוך אשר מקטינות את אפשרויות העיצוב שלו לעומת חומרי גלם אחרים.

בדיקה לפני התקנה

כלי עיצובי נפוץ בעיצוב הבית. עם זאת, לא כל הרוכשים אותה מכירים את כל הפרטים הרלוונטיים שכדאי לדעת בנושא וחבל כי אלה הם פרמטרים חשובים בבחירת הפרגולה. הנה כמה דברים שיש לחשוב עליהם, אנחנו נשמח להסביר עליהם יותר בשיחת טלפון או בפגישה אתכם: ראשית, עליכם לוודא כי הפרגולה מספקת מענה גם לאטימות מפני רטיבות וגם הגנה יעילה מפני השמש – דבר הנשמע פשוט, אך לא פעם אנו מגלים כי לא באמת חשבנו על הכל.

זהו תפקידה של חברה מקצועית לשים לב לכל הפרטים. התייעצות עם בעל מקצוע מנוסה תעזור בפתרון בעיה זו. שנית, המראה האסתטי של פרגולות מתכת הוא חשוב ביותר. בבחירת החברה המועדפת להתקנת הפרגולה עליכם לוודא כי בחרתם בבעל מקצוע בעל ידע עיצובי ממשי וניסיון, המסוגל להתאים את הפרגולה לרצונות האישיים שלכם ולשיקולים פרקטיים. ולבסוף, חשוב לפנות לחברה אחראית המתמחה בהתקנת פרגולות אמינות המסוגלות לשרת אתכם לתקופה ארוכה ומעניקות לכם את המגע העיצובי המבוקש.

סגירת תפריט
Call Now Button