פרגולות אלומיניום בעיצובים מדהימים ועמידות לעשרות שנים

מחיר פרגולות אלומיניום מתחרה במחיר פרגולות העץ. היתרונות של פרגולה מאלומיניום ברורים : המראה האלגנטי, העמידות לעשרות שנים והימנעות מתחזוקה הם רק קצה הקרחון.

פרגולה אלומיניום בזול- מחיר זה לא תמיד הכל

פרגולות אלומיניום נחשבות לאיכותיות. יש לפרגולות אלומיניום עוצמה והן משדרגות את המרפסת באופן משמעותי, לפרגולת אלומיניום מחיר שיפתיע אתכם.

כיום ישנם פיתוחים רבים בתחום פרגולות אלומיניום וניתן לקבל פרגולה מהממת במחירים יחסית נוחים.

פרגולות מאלומיניום מיוצרות בבית מלאכה לאלומיניום ומותקנות בבית הלקוח, ישנם סוגים רבים של פרופילי אלומיניום אשר נותנות מגוון רחב של עיצובים אפשריים וסגנונות הנדסיות רבות. פרגולות אלומיניום בנויות מפרופיל אלומיניום איכותי בעל חוזק רב ומשקל יחסית קטן, אלמנט זה מאפשר מפתחים גדולים ללא רגליים וללא מורכבות מיוחדת בניגוד לפרגולה מעץ שבה אנו נדרשים לקורות גושניות וחיזוקים מיוחדים בפרגולות גדולות

פרגולות אלומיניום מחיר מבצע
חייגו עכשיו 073-7969-722

פרגולה מאלומיניום

פרגולה מאלומיניום זה מה שחיפשת? כל מה שכדאי לדעת לפני שמזמינים פרגולה.

מחפשים פרגולה למרפסת? סוכך אלומיניום? אולי פרגולה תלויה מאלומיניום? חברת wewood  תספק לכם מענה שיהיה תשובה לשאלתכם, אנו נחליף את סימן השאלה בסימן קריאה .

פרגולות מאלומיניום בעלות איכות ובטיחותיות גבוהה. פרגולה המספקת לכם הצללה במידה הנדרשת והמבוקשת.  באמצעות מנגנון פתיחה וסגירה חשמלי, ניתן לשלוט על כמות האור, באמצעות פתיחה וריווח של הרפפות וסגירתן. הפרגולה  עשויה לספק לכם גם כשהיא אטומה מענה מצוין מפני גשם, מה שהופך אתה למענה מיטבי לכל עונות השנה  ובכל מזג אוויר.

מדובר בפרגולת אלומיניום עשויה מחומר עמיד שמחזיק לשנים רבות וחסין בפני כל פגעיו ונזקיו הפוטנציאליים של מזג האוויר הקיצוני ואף מפני אש וחלודה. שימוש בפרופיל ברזל לפרגולה וכל זאת ללא כל צורך בתחזוקה.

פרגולות דמויות עץ
פרגולות דמויות עץ
פרגולה גושנית
פרגולות אלומיניום בצפון
גגון כניסה מאלומיניום
גגון כניסה מאלומיניום
פרגולת אלומיניום מושלמת
הפרגולה המושלמת
פרגולות אלומיניום
פרגולות אלומיניום
פרגולה אלומיניום
פרגולה אלומיניום
פרגולה רפרפות מלבניות
פרגולה רפרפות מלבניות
פרגולה דבל טי במרכז
פרגולה דבל טי במרכז
פרגולות אלומיניום | התקנת פרגולות אלומיניום בכל רחבי הארץ
פרגולה שני גוונים
פרגולה אלומיניום במבצע
פרגולה אלומיניום במבצע
גדרות אלומיניום | גדר אלומיניום
גדר אלומיניום
פרגולות אלומיניום
פרגולה אלומיניום מחיר

פרגולה אלומיניום וצבע-השילוש הקדוש.
ומהי צביעה אלקטרוסטטית.

מה זה אומר צבע בתנור אלקטרוסטטי ? האם כדאי גווני מניפת ral או מניפת iron ? או בכלל גווני דמוי עץ ?

אלומיניום נחשב לחומר מאוד אמין, מחיר פרגולה אלומיניום נחשב לכדאי ביותר למשך שנים.  אבל במידה ולא צובעים אותו כראוי האיכויות שלו נפגעות ומהר מאוד…על כן מומלץ להתמש בחברה מקצועית לפרגולות.

צביעה אלקטרוסטטית בפרגולות מאלומיניום נעשית באמצעות טיפות צבע/צבע אבקתי והתזתן על האביזר/מוצר הנצבע..

צביעה אלקטרוסטטית מתבצעת  באמצעות צבע אבקתי. צבע אבקתי עמיד יותר מאשר צבע נוזלי.

אז מה נדרש לוודא לפני שמזמינים גדר, פרגולה או עבודת אלומיניום?

 • תהליך אנודיציה – זהו תהליך אשר טובלים אותו באמבטייה ומבצים תהליך אילגון, תהליך זה מנקה את האלומיניום ומצפה אותו בשכבת הכנה לבצע. זה יאפשר לאבקה להידבק לחומר ויעניק את העמידות הרצוייה. כיצד נוכל לדעת האם החומר עבר התהליך החשוב הזה? הבדיקה היא מורכבת אך במידה ויש לכם שארית אלומיניום ניתן לנסות לתת מכה קלה לחומר בעזרת משהו חד, הצבע ייסדק מעט – זה הגיוני… אך במידה ותצליחו להמשיך לקלף את הצבע בעזרת הציפורן יש לכם בעייה עם צביעה לא תקינה !
 • צביעת הפרגולה – יש שיטה אחת אשר תקנית לאורך שנים – צביעה אלקטרוסטטית ! שם מעט מפוצץ אבל העניין מאוד פשוט… טוענים אבקה בגוון הרצוי בחשמל סטטי ומצד שני טוענים את האלומיניום בזרם נגדי, כאשר האבקה מותזת ומתקרבת אל האלומיניום היא נדבקת אליו והדרישה בתקן שהחומר שנדבק לא יהייה פחות מ 60 מקרון. כעת הצבע מוצמד אל החומר אך לא דבוק ומכאן הולכים אל התנור ל 15 דקות, בחום של 180 מעלות. כמו פוקאצה טעימה… 🙂

פלטות הצבעים לפרגולות בצביעה אלקטרוסטטית

פרגולות מאלומיניום חשמליות ומתכווננות - עוקפים את רפורמת הפרגולה באלגנטיות !

פרגולת אלומיניום חשמלית מתכווננת, הינה גולת הכותרת בתחום הפרגולות. הסיבה לכך נובעת מהעובדה שניתן לכוון את הגג כיצד שמתחשק לנו. באמצעות לחיצה קטנה על השלט, רפפות הגג יפתחו ויאפשרו לקרני השמש להיכנס מבעד לפרגולה ובלחיצה נוספת הם ייסגרו בצורה אוטומטית.

פרגולה חשמלית
פרגולה חשמלית
פרגולה מתכווננת
פרגולה מתכווננת

אלמנט זה מתאפשר בזכות מנוע חשמלי קטן ואיכותי המותקן מעל הפרגולה ושולט בכל גג הפרגולה, כיום ניתן לחלק את אזורי הפרגולה כך שרק חלק מהגג ייפתח והחלק שני לא.

כמובן שיש מנועים סינים ויש מנועים איטלקיים אך ההבדלים ביניהם גבוהים במחיר ולכן חשוב לוודא ולהבין איזה מנוע בדיוק מתקינים אצלכם. ניתן לייצר את הפרגולה עם רפרפות זזות באופן ידני בעזרת מנואלה רגילה ובמספר סיבובים בודדים לפתוח ולסגור את הרפרפות, תמיד ניתן לשדרג מאוחר יותר למנוע שיעזור…

אופציה נוספת  וקצת יותר זולה, היא כאשר הרפפות נשארות במצב קבוע ולא ניתנות להזזה, במצב זה תתאפשר הצללה לפי מצב השמש, הרפרפות מותקנות בזווית של 45 מעלות כנגד הבית ובשעות הבוקר עד הצהריים יתקבל צל מלא, בשעות אחה"צ יתקבל צל של 60%-80%.

פרגולה אלומיניום מפרופיל אלומיניום דמוי עץ

מה האפשרויות ומה החסרונות ? ..מישהו אמר עובי דופן ?

קיימים פרופילים דמוי עץ של חברות רבות, אומנם , לא ניתן להרכיב את הפרגולה עם רפפות הזזה ,אך לפרגולות שלהם מתקבל רושם המתקרב מאוד לעץ והם עמידות.

אך העניין הוא בעובי דופן "רזה" עם 0.5 מלימטר. תידרשו לוודא כי שמים לכם קלקר בעמוד שלא יימעך. שימו לב שזוהי פרגולה יפה ומתאימה למרפסות מסוימות (כזו שאין בה ילדים שמשחקים בכדור ובפעילות מרובה, עם סיום ההתקנה תקבלו 10 שנות אחריות.

המחירים של פרגולות אלו נע בסביבות ה – 600 ש"ח למ"ר עד מחיר של 700. במידה ותרצו סנטף נגד גדם תידרשו להכניס עץ לאלומיניום שייחזק את הסנטף, צרו קשר לפרטים נוספים והצעת מחיר.

התקנת-פרגולה-מאלומיניום-במרפסת
פרגולה מאלומיניום במרפסת
פרגולה אלומיניום דמויית עץ
פרגולה אלומיניום דמויית עץ
אלומיניום דמוי עץ
אלומיניום דמוי עץ
אלומיניום פרגולה
אלומיניום פרגולה
פרגולה לבנה
פרגולה לבנה
עילית אלומיניום פרגולות
עילית אלומיניום פרגולות
פרגולה מקורה
פרגולה מקורה
פרגולה אלומיניום מבית טוב
פרגולה אלומיניום מבית טוב

פרגולה עם קירוי בד

בדומה לרפרפות החשמליות ישנה אפשרות נוספת לסגירה ופתיחה של גג הפרגולה בעזרת בד מיוחד המולבש בתוך מסילות מותאמות ומאפשר שליטה במצבים של פתיחה וסגירה, במצב זה ניתן לשלוט על מצב סגור או מצב פתוח ולא חצי צל כפי שפרגולה חשמלית עם הרפרפות מאפשרת אך כשרוצים אור אז מתקבל 100% אור, פרגולה זו אינה מונעת את מעבר הגשם באופן מלא אך היא מאפשרת צל ועל יופייה אין לערער… המחיר נע בסביבות ה 1200 ש"ח למ"ר, תלוי בגודל ובאיכות – בקלות ניתן להזמין אחת כזו במחיר של 2500 למ"ר מדגמים נבחרים יותר ולא טורקי או יווני.

פרגולה בהזמנה אישית
פרגולה בהזמנה אישית
פרגולה מתכווננת
פרגולה מתכווננת
פרגולה אלומיניום ובד
פרגולה אלומיניום ובד

פרגולות אלומיניום-תכלס למחיר..

מחירה של פרגולה מאלומיניום מאוד משתנה והסעיפים המרכיבים את המחיר הסופי הם רבים, החל מ:

-מידות הפרגולה

-עובי הפרופיל

-כמות החיזוקים

-טקסטורת האלומיניום

-האם יש קיר הניתן להיתמך עליו

-האם צריך מרזב לאיסוף מי גשם

-פרגולה חשמלית? מבד? ועוד ועוד…

בגדול – מחיר פרגולה מאלומיניום

מחירון פרגולה אלומיניום בסיסית מתחיל באזור 550 ש"ח למ"ר. לפרגולה מאלומיניום רגילה, כאשר התריסים קבועים וההתקנה היא על גבי אדמה ונתמך בקיר תומך.

מחירון תריסים חשמליים יכול לנוע סביב ה- 1500 למ"ר והמחיר משתנה לפי אופי ואיכות המרכיבים, חשוב לציין שחומר גלם (אלומיניום) הוא חומר מאוד יקר וקיימים סוגים שונים וסוגי מנועים אשר יכולים להשפיע על מחיר הפרגולה. פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני חינם מבעלי המקצוע שלנו והצעת מחיר הוגנת ומדויקת.

מחירון פרגולה אלומיניום

מחיר בסיס למ"ר550 ש"ח
תוספת לסנטף רגיל120 ש"ח
תוספת לפוליגל 8 מ"מ180 ש"ח
תוספת למ"ר לפרופיל דאבל טי היקפי120 ש"ח
תוספת למרזב לפרגולה140 ש"ח

*המחירים למ"ר
*מתייחס להזמנה של 15 מ"ר ומעלה
*כל המחירים לפני מע"מ
*החברה אינה מתייבת למחירים אלו וזכותה להפסיק את המבצע על פי שיקולה.

*המידע עלול להשתנות מעת לעת

נכון שמחיר פרגולה מאלומיניום יקר יותר מפרגולה מעץ אך במידה ומחשבים את עלות התחזוקה הנדרשת בטווח אורך בפרגולה מעץ ייתכן שמחירה אולי לא יקר כל כך…

כמובן שהמחירים מתייחסים לפרגולות אלומיניום אשר יש להם ייצור קבוע באחד ממפעלי האלומיניום המובילים, לעתים קרובות אנו נקראים לבנות פרגולה מאלומיניום אשר נדרש לה ייצור מיוחד ובמקרים אלו המחירים יכולים "לטפס מעט" אך התוצאה היא יחידה במינה.

תוספת אפשריות לפרגולה מאלומיניום

ישנם כיום תוספות איו ספור לשידרוג הפרגולה שלכם וליצירת סביבה נוחה יותר, נעימה יותר אשר בהחלט מוסיפים לעיצוב הפרגולה והופכים אותה ליחודית ומיוחדת

מרזב

גלוי או ניסתר לאיסוף קו המים

סנטף

גג פלסטי בתוספת של 100 ש"ח למ"ר

רמקולים

הסתרת הכבלים בפרופיל הפרגולה

נורות לד

התאמת נורות ליצירת אווירה

מה הם היתרונות בפרגולה מאלומיניום?
 • אפשרות להתקנת מנגנון חשמלי לקביעת זוויות הגג.
 • פרגולות אלומיניום אינן דורשות תחזוקת צבע כלל, רק ניקוי עם קצת מים וסבון והפרגולה חדשה.
 • פרגולות אלומיניום עמידות לנזקי מים ואינן מחלידות, מתבלות וקוראות למזיקים…
 • ניתן להזמין את הפרגולה בכל גוון רצוי.
 • ניתן לתקין את הפרגולה ללא רגליים בקלות בעזרת מחברים ב – 45 מעלות המעוגנים לקיר עליון.
 • במידה ומתקינים פרגולה עם רפרפות קבועות ניתן להתקין מעל סנטף  אשר ימנע את חדירת מי הגשם.
 • נזקי האלומיניום לעולם הם מזעריים בניגוד לעץ  (טיפה יותר ירוק…)
 • ייצור, התקנה זריזה ועבודה נקייה.
 • אחריות ארוכת טווח.
 • פרגולות אלומיניום לא דליקות בניגוד לעץ…
מבחר תמונות להמחשה מהפרגולות שהרכבנו
מחפשים פרגולה מאלומיניום ?
אל תהססו, צרו קשר, אנו נייעץ לכם, נסביר לכם וכל זה ללא תשלום מצידכם. אנו בטוחים כי בסופו של יום גם אתם תרצו פרגולה תוצרת ידינו
פרגולות-אלומיניום-פרגולה-2

פרגולה אלומיניום מבצע

מנפלאות חומר האלומיניום ומהאפקט המרשים שלו בפרגולות

רבים בוחרים להתקין בביתם פרגולה מאלומיניום בשל התכונות הייחודיות של החומר- עמיד, קשיח, חסין, נותן מענה מיטבי בכל מזג אוויר, לא מחליד,ניתן לעיצוב בכל טקסטורה, בכל צורה ובכל גודל, לכל מתאר של מרפסת ובכל מקום. במיוחד מרהיבות עין הן פרגולות אלומיניום דמויות עץ, המשוות לבית ולסביבתו מראה כפרי נעים.

 כדי להעשיר ולהעצים את האפקט שמייצרות עבודות אלומיניום מסוגננות מומלץ לשלב את החומר הזה  לא רק בפרגולה אלא ליצור באמצעותו גדר אלומיניום היקפית, מעקות חוץ ופנים, מדרגות ועוד. מדובר בחומר איכותי ובטיחותי. בבתים שיש בהם ילדים קטנים זה דבר בלתי מבוטל כלל וכלל. הגימור המוקפד והמלוטש מהווה ערובה להעדר כל סיכון עבור ילדים.

חשוב וראוי לציין, כי על אף שמדובר בפרגולה יקרה יחסית לפרגולות מעץ, לדוגמה, השוואתן זו לזו על פי כל פרמטר ועל פי מדד השוואתי מצביעה על יתרון ברור ומובהק של פרגולות אלומיניום. זו אחת הסיבות העיקריות לכך שסיור פרגולות במקומות שונים מגלה כי יש רוב לפרגולות אלומיניום.

לקראת סוף המאמר נכון להבהיר כי פרגולה בכלל ופרגולה אלומיניום בפרט לא רק משפרת את איכות החיים ורווחתם אלא גם מאמירה את ערך הנכס, דבר שעשויה להיות לו משמעות ברורה וניכרת אם וכאשר בעליו רוצים למכור את הנכס או להשכירו. התקנת פרגולה לא חייבת להיעשות רק בעת בניית הבית או שיפוצו הכללי. ניתן  להתקינה בכל עת.

חברת wewood מתנהלת מול לקוחותיה במקצועיות, בשקיפות, תוך מתן מלוא המידע הנדרש לקבלת החלטה מושכלת על סוג הפרגולה, כאשר זכות המלה האחרונה ( כמו גם הראשונה וכל המלים כולן…) שמורה תמיד וללא תנאי ללקוח.

התקנת פרגולה-חוקים ותקנות לקריאה נוספת
 • פטור מארנונה על פרגולה:מליאת הכנסת אישרה את הצעת חוק הסדרים במשק המדינה. בו מוצע לקבוע כי אם רשות מקומית לא כללה בחישוב השטח של נכס המשמש למגורים שטח מצללה לשם הטלת ארנונה לפי צו הארנונה שלה , היא לא תהיה רשאית לכלול אותו רק משום שהמצללה כוסתה בכיסוי שקוף העשוי מחומר פלסטי, ובלבד ששטח המצללה יוגבל לשימושים שניתן לעשותם בחצר, בגג או במרפסת של בית המגורים, למעט שימוש לצורכי חניה או אחסנה. מידע נוסף באתר הממשלתי
חוות דעת וביקורות מלקוחות שנהנים עד היום מהפרגולה
Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 8 votes
Brand Name
we wood
Product Name
פרגולה אלומיניום
Price
ILS 500
Product Availability
Available in Stock
סגירת תפריט
Call Now Button