פרגולה למרפסת

פרגולה למרפסת

לאלומיניום יש מאפיינים רבים שמתאימים לשימוש כפרגולה בכלל וכפרגולה למרפסת בפרט, ולכן זה לא מפתיע שהוא כה פופולארי. פרגולות אלומיניום משמשות כפתרון הצללה איכותי שמגן מפני קרני השמש הקופחות והמסנוורות, וכך מתאפשרת ישיבה ממושכת ונעימה במרפסת. המראה שלהן נחשב לאלגנטי, מודרני ומהודר, ומשפר את העיצוב של האזור שבן הן מותקנות. מעבר לכך, עצם העובדה שהתחזוקה שלהן כה מועטה, ואין צורך לעשות יותר מאשר לנקות אותן אחת לתקופה עם מים וסבון, הופכת אותן לנכס שמקל על החיים ולא מסבך אותם. בנוסף, האלומיניום אינו מחליד, אינו דליק ואינו מתחמצן.

 

סוגים שונים של פרגולות למרפסת

 

תוכלו לבחור מבין מספר סוגים של פרגולות אלומיניום בעלי יתרונות שונים. בכל מקרה נגיע אליכם על מנת לבחון את תנאי השטח ולעצב את הפרגולה בהתאם לרצונות שלכם ולטעמכם האישי. סוגי הפרגולות העיקריים למרפסת הם:

·         פרגולה קבועה – זוהי פרגולה יציבה במיוחד שמשתמשת ברפרפות קבועות המותקנות בזווית של 45 מעלות. ההצללה מתקבלת לפי הזמן ביום ומיקום השמש בשמיים. ניתן להוסיף להן סנטף (גג פלסטי) לצורך מניעת חדירת מי הגשמים בחורף.

·         פרגולה חשמלית זוהי פרגולה מודרנית שמתופעלת על ידי מנוע חשמלי ושלט בקרה, שבאמצעותם ניתן בקלות ובפשטות לכוונן את הרפרפות על מנת לאפשר חדירה של יותר או פחות אור.

·         פרגולה חשמלית מבדזוהי פרגולה שניתן לפתוח ולסגור באמצעות מסילות מולבשות בד. מאפשרות אטימה מוחלטת מקרני השמש או מצב של אור מלא.

·         פרגולה תלויה זו פרגולה ללא עמודים תומכים שחוסכת במקום ומתאימה מאוד לשימוש במרפסות, ובפרט כאלו שאינן גדולות.

תוספות לפרגולה

לפרגולה למרפסת ניתן להוסיף מספר תוספות שמשדרגות את התנאים ואת המראה שלה. האפשרויות הן מרזב לאיסוף וניקוז מים, סנטף למתן קירוי נוסף, רמקולים ונורות לד ליצירת אווירה.

 

מחיר פרגולה למרפסת

אלומיניום הוא אמנם לא חומר זול, אך משתלם מאוד לטווח ארוך. מחיר הפרגולה משתנה בהתאם לסוג הפרגולה ופרמטרים נוספים, ולכן מומלץ לפנות לקבלת מחיר מותאם אישית. מחיר פרגולת אלומיניום בסיסית מתחיל ב-550 ₪ למ"ר, אך לא תמיד זהו המחיר הסופי. לצורך הדוגמא, עלות הוספת סנטף לפרגולה כרוכה בתוספת של 100 ₪ למ"ר.   

 

אחריות ארוכת שנים

תמיד טוב לדעת שהמוצר שאתם רוכשים מגיע עם אחריות ארוכת שנים. אנחנו מאמינים במוצרים שלנו ומעניקים 10 שנות אחריות על כל פרגולה למרפסת שתרכשו דרכנו. בכל מקרה מדובר בפרגולות ירוקות ועמידות שמחזיקות זמן רב מאוד בשימוש ומצריכות כמות מזערית של ניקיון ותחזוקה. 

רוצים לקבל מאיתנו הצעת מחיר? צרו קשר באמצעות האתר או התקשרו אלינו ישירות בטלפון 073-7969722 ונשמח לענות ולהעניק לכם שירות איכותי ומקצועי עם הצעת מחיר שתתאים לצורכיכם.