סגירת מרפסות- שטח נוסף לכל בית

סגירת מרפסות היא דרך אלגנטית, יעילה ואסתטית  להשתמש בכל החללים שבבית בכל עונות השנה. מגוון האפשרויות הוא גדול – על מה כדאי להקפיד? אילו פרמטרים יש לקחת בחשבון כדי לסגור את המרפסת נכון ולשמור על כל היתרונות

הרחבת שטח הדירה מבלי לאבד את יתרונות המרפסת

לרבות מן הדירות המוצעות היום בשוק ישנן מרפסות פתוחות, אך משפחות מדווחות כי המרפסות אינן משרתות אותן בחורף או בימים החמים של הקיץ וכי הן היו שמחות להרחיב את שטח הדירה במקומן.

הפיתרון היום קרוב וזול מאי פעם- סגירת מרפסות זו הדרך הקלה והפשוטה ביותר להגדלת שטח הדירה במינימום מאמץ וכסף. חומרים רבים קיימים לצורך כך בשוק, בהתאם לצרכיי הלקוח. הסגירה יכולה להעניק עוד חדר שלם לביתכם, ובכך לשמש כפינת עבודה נהדרת, פינת אירוח, המשך ישיר לסלון, או להמשיך לשמש כמרפסת, רק בלי הגבלה כתוצאה ממזג אוויר קיצוני.

סגירת מרפסת

הצרכים לסגירת מרפסות הינם שונים ומגוונים, ובהתאם – גם הפיתרונות האופציונאליים הקיימים היום בשוק. ההחלטה החשובה ביותר שיש לבצע היא האם רוצים שהסגירה תהיה קבועה או לחילופין שיהיה אפשר לפתוח אותה כשמזג האויר מאפשר.

אם בוחרים באופציה הראשונה, החלל יהפוך לחדר ממשי. ניתן יהיה לעצב בו חלונות בגדלים שונים – מחלונות קיר קטנים ועד לקיר שמורכב מחלון אחד גדול בדירות קרקע שיאפשר יציאה החוצה.

באופציה השנייה, ניתן יהיה להשתמש בפרגולות אלומיניום חשמליות מיוחדות אשר ניתנות לפתיחה מלאה. כך המרפסת תתאים לתקופת האביב, הסתיו ולימים נעימים בחורף או בקיץ, בהם תרצו ליהנות מהשמש.

רוצים לדבר איתנו? 073-7969722 או השאירו פרטים

אופציה זמינה וקלה לכל ימות השנה

את הסגירה ניתן לבצע בכל עונות השנה על ידי איש המקצוע המתאים, לכן אם אתם מעוניינים לסגור את המרפסת בביתכם, הרימו את הטלפון עוד היום וצרו קשר עם נציגינו על מנת לתאם פגישת ייעוץ.

הסגירה היא אופציה נהדרת לשימוש מושכל בחלל קיים ולא מנוצל. במרפסות רגילות לא ניתן לשבת בחלק גדול מן השנה. בחורף מזג האוויר הקר, הגשמים והרוחות אינם מאפשרים ליהנות מהמקום. אבל גם לקיץ בעיות משלו – חודשי הקיץ בישראל חמים במיוחד והשמש חזקה.

רבים יעידו כי אינם פוקדים את המרפסת שלהם תכופות משום שמזג האוויר מחניק ומכביד על הנשימה, לכן הם מעדיפים לשבת ולארח בתוך ביתם במזגן.

שילוב של חוץ לפנים, בין בית לנוף

בזכות האופציה לסגירת המרפסת לא צריך עוד להתלבט בין השניים – בין חוץ לפנים. המרפסת תהפוך להיות חלק אינטגרלי מהבית, ניתן יהיה לחמם או לקרר אותה על פי הצורך, לארח ולבלות בה בנעימים. אנחנו נשמח לענות על השאלות שלכם, לבוא ולבחון את המרפסת ולתת לכם הצעת מחיר שתתאים בדיוק לצרכים שלכם.

רוצים לדבר איתנו? 073-7969722 או השאירו פרטים