כל היתרונות שיש לגדרות אלומיניום

ההחלטה לרכוש גדר נובעת מסיבות רבות, כמו למשל יצירת פרטיות והפרדה בין מתחם חיצוני אחד לאחר. בנוסף, הגדר מספקת הצללה חלקית ויוצרת הרתעה מסוימת מפני פריצה לאותו מתחם.

אם גם אתם מסכימים שגדר חיונית לתיחום ביתכם, הגיע הזמן לברר איזו סוג גדר תתאים לכם. מדוע כל כך הרבה אנשים מעדיפים גדרות מאלומיניום על פני גדרות מעץ? הכל במאמר זה.

גדרות אלומיניום | גדר אלומיניום
גדרות אלומיניום פרופיל רחב

סוגים שונים של גדרות

כיום, קיים היצע גדול של גדרות, כאשר האפשרויות העומדות בפני המתעניינים רבות וכוללות גדרות אלומיניום וכן גדרות מחומרי מתכת, פלסטיק, במבוק, פלדה ועוד.

הצעד הראשון תמיד יהיה החלטה לגבי סכום התקציב הקיים לקניית הגדר. הצעד השני יהיה קריאה אודות היתרונות של הגדרות העשויות מחומרים שונים והצעד השלישי יהיה קבלת החלטה מושכלת לגבי הגדר המתאימה לתקציב ולצרכים שלכם. נכון לעשור האחרון, חשוב לדעת שרבים מהמתעניינים מחליטים לרכוש גדרות אלומיניום על פני גדרות עץ ופלדה וזאת משום היתרונות הרבים של גדרות אלו.

גדרות אלומיניום או עץ?

גדרות אלומיניום שונות מגדרות עץ ופלדה. לדוגמה, גדר פלדה חייבת להיות מגולוונת בכדי למנוע מצב של קורוזיה, בשעה שגדר אלומיניום עמידה בפני קורוזיה. בנוסף, גדר פלדה יקרה יותר וההתקנה שלה חייבת להיות מקצועית ומוקפדת.

במקרה של גדר אלומיניום ההתקנה קלה ומהירה והיא אינה מחייבת עלויות תחזוקה נוספות כמו במקרה של גדרות עץ. בנוסף, בהשוואה אל גדרות עץ, גדרות אלומיניום אינן מחייבות צביעה מחדש על ידי חומר מיוחד. העמידות של האלומיניום גבוהה יותר מהעץ, כי הוא אינו מחליד והוא עמיד בפני קרני ה- UV של השמש.

גדרות מאלומיניום
גדר אלומיניום

גדרות אלומיניום – היתרונות העיקריים

חומר האלומיניום הוא חומר חזק ולכן גדר העשויה מחומר זה תהיה חזקה ותספק לכם את התמורה הטובה ביותר לכספכם ודרישותיכם לאורך זמן.

הגדר עמידה בפני תנאי מזג האוויר (הצבע של הגדר אינו דוהה והגדר אינה מרקיבה), ובפני קורוזיה והחלדה.

גדרות אלומיניום אינן מחייבות תחזוקה קבועה, אלא תחזוקה מינימאלית ביותר. הפעולה היחידה אותה רצוי לבצע מדי פעם היא לשטוף את הגדר עם מים וזאת אם אתם מעוניינים שהיא תיראה בוהקת ומרשימה.

האלומיניום זול לעומת חומרים אחרים וההוצאה המינימלית גם היא תורמת למינימום הוצאות על הגדר לאורך השנים. זוהי הסיבה שרבים בוחרים גדר אלומיניום במחיר משתלם במיוחד.

קל מאד לעצב אלומיניום, ליצור בו מיני שינויים ולהתאים אותו לצרכים של כל אחד ואחת. היצע גדרות האלומיניום רחב וכולל גדרות בסגנונות שונים, צבעים שונים, מרקמים וגבהים שונים וכל אחד יכול להחליט האם הוא מעוניין בגדר אלומיניום בעלת מראה אלגנטי ויוקרתי או גדר בכל סגנון עיצוב המותאם למרחב בו הוא מחליט להתקין את הגדר.

אלו הם רק חלק מאותם יתרונות המובילים רבים לרכישת גדרות אלומיניום. קנייה נעימה!