גדרות אלומיניום מחיר והתקנה

גדרות אלומיניום-גדר אלומיניום

גדרות אלומיניום:

הדגמים הנכרים ביותר

דגם 270

גדרות אלומיניום פסים רחבים

רוחב ומידות

5, 7, 9, 10
מרווחים כל 1 ס"מ או כל 2 ס"מ

רוחב ומידות

4 ס"מ עומד 4 ס"מ שוכב
מרווחים כל 1 או 2 ס"מ

דגם 210

גדר אלומיניום עם פסים דקים

היי טק 210
גדר היי טק דגם 210 עם פסים צרים
דגם 270
גדר אלומיניום דגם 270 עם פסים רחבים
הקודם
הבא

גדרות אלומיניום תמונות

גלריית תמונות מהתקנות שכבר בוצעו בהצלחה ברחבי ישראל בבתים פרטיים וגופים מוסדיים שהזמינו גדרות אלומיניום מאתנו. לפניכם/ן תמונות נבחרות מגלריית העבודות הנרחבת שלנו. אנו מזמינים אתכם ואתכן ליצור קשר או להשאיר פרטים כדי לשוחח עם נציג גדרות מקצועי שישמח לסייע לכם במציאת פתרון הגידור המתאים.

הקודם
הבא
לעוד דגמים, מידע נוסף והזמנות חייגו:

סוגים של גדרות אלומיניום

את גדרות האלומיניום ניתן להרכיב מאין סוף וריאציות אך בגדול ניתן לחלק אותם לשלוש קטגוריות מרכזיות :

גדרות אלומיניום אופקיות מפסים רחבים של אלומיניום

סוג זה של גדר לגינה הוא הנפוץ והפרקטי ביותר,  בנוסף הוא סוג חזק ומסתיר היטב את חלל הגינה. הפסים מגיעים במספר מידות רוחב מוכנים ויש שליטה מלאה מה יהיה המרווח בין כל פס ופס (בין הסרגלים).
ניתן לשלבו עם מקטעי זכוכית או פולי קרבונט, שילובים של אלמנטים מברזל ואפילו עץ.
את התקנת הגדר נבצע בעזרת ברגים או לרמת גימור מושלמת נרתך את השלבים לעמודים.
מחיר גדר אופקית בפורמט הבסיסי הן בתחתית הסקאלה ומתומחרות כך, כמה עולה מטר גדר אלומיניום:

280 – 690 ש"ח למ"ר והכל תלוי האם הפרופיל מלא או רק מעיין U כאשר הצד היפה מופנה לכיוון הרחוב, המחיר מורכב גם בצפיפות הלוחות ובסך המ"ר שיש בעבודה, המחירים הנ"ל אלו המחירים הבסיסיים בפועל, הם כוללים את החומר, העבודה אך אינם כוללים מע"מ ויש לבחון לעומק כל עבודה מפני שייתכנו אילוצי שטח ושינויים

גדרות אלומיניום אופקיות מפסים דקים של אלומיניום

גדר זו מקנה תחושה טיפה יותר קלאסי היי-טק וכמובן היא לא מתאימה לאנשים אשר קנאים לפרטיות שלהם.
ניתן לשלב את הגדר עם פסים רחבים (כמו בתמונה למעלה…) או רק עם פסים דקים.
את הפסים אנו נתקין לרוב מפרופיל אלומיניום בעובי 2 – 3 ס"מ בצורה אופקית והרווח בין פס לפס נקבע ע"י הלקוח אך לרוב נתקין עם רווחים בעובי הפרופיל הנבחר בכדי ליצור סימטריה.
חשוב לזכור כי לכל גדר מאלומיניום מחיר משתנה אך טווח המחירים המקובל הוא כזה, כמה עולה מטר גדר אלומיניום: 1000 – 1300 ש"ח, חשוב לזכור כי גדר ברזל הינה זולה יותר, אך עם זאת יש לקחת בחשבון כי ברזל מחליד עם השנים ולפיכך נידרש לבצע פעולות תחזוקה כאחת לשנתיים. במידה ומקימים גדר ברזל מומלץ לוודא כי מעבר לפעולת הגילוון הרגיל עושים גם תהליך של גילוון חם דבר שיאריך את חיי הגדר ואת הצורך בין צביעה לצביעה, גדר אלומיניום עשויה לעלות במחיר הנע סביב 500 – 700 ש"ח למ"ר.

גדר אלומיניום אטומה

אטימה מלאה / אטימה חלקית

מהי גדר אלומיניום אטומה, זו גדר המיוצרת להתקנה עם שלבים חופפים המסוגלים לאטום לחלוטין את טווח הראיה לפרטיות מקסימלית. . גדרות אטומות לגינה מאלומיניום הפכו פופולריות מאוד בשנים האחרונות. ניתן ליהנות מגידור ברמה בגינה או בחצר הבית, בנוסף לאפקט דמוי עץ או צבע ממגוון רחב של צבעים המשלב את הגדר בקלות בעיצוב החות ועיצוב הבית הכללי. הפרופילים של גדר האלומיניום האטומה עשויים מאלומיניום איכותי המיועד לגידור. ניתן להתקנה על גבי אדמה או בטון ותנאי שטח רבים..
זכרו כי לכל גדר אלומיניום מחיר משתנה בהתאם לדרישותיכם. מחירה ההתחלתי של גדר אטומה מאלומיניום עומד על כ 650 ש"ח למ"ר

גדרות ושערים מאלומיניום

בהזמנת גדר אלומיניום (באורך מינימלי), נוכל לספק לכם גם שער אלומיניום המתאים במיוחד לגדר, ממגוון של סוגי שערים. 

להשארת פרטים
גדרות אלומיניום תמונות נוספות

אז איך מתבצע ייצור גדר אלומיניום ?

בשוק קיימות מגוון רחב של מוצרי אלומיניום למגזר הפרטי והמוסדי, כמו גדרות אלומיניום, פרגולות מאלומיניום, בעבור גדרות או פרגולות קיימות אפשרויות ייצור  להרכבה עצמית כדי שאתם תוכלו לבחור בצבעים שונים כמו גדרות לשימושים שונים, והן גם עשויות מחומרים שונים, ברזל, עץ, בטון, אבן, וכמובן גדרות אלומיניום. הבחירה בכל סוג של חומר, שממנו עשוי הגדר, היא שאלה המצריכה מחשבה רבה. לכל סוג חומר שממנו עשויה הגדר יש יתרונות וחסרונות שאותם יש לכלול כאשר בוחרים את סוג הגדר לבית, בנוסף לכך יש להתאים את הגדר לפי היכולות והרצונות שלכם, וזאת לאחר תחקיר עומק שביצעתם.

גדרות אלומיניום מחיר לפי דגם

לבחירתכם ולנוחיותכם, שלושה דגמים שונים של גדרות . 
אנא שימו לב – צבע הגדר ומרווחי החציצה בין השלבים ישתנו לפי בחירתכם 

לגדרות מאלומיניום ישנם יתרונות רבים, והן מתאימות לכל תפקידיה ומטרותיה של הגדר, אך בנוסף הן אלמנט עיצובי המשפיע על כל הבית.

ניתן לומר אם כך כי גדרות העשויות אלומיניום הן הפתרון המושלם ביותר.

800

ש"ח למ"ר

650

ש"ח למ"ר

650

ש"ח למ"ר

הסיפור שמאחורי ייצור גדרות אלומיניום

יש אומרים כי גדר טובה היא אחד התנאים לשמירה על שכנות טובה. הגדר מטרתה לשמש חוצץ בין הפנים לחוץ, ואכן היא מגנה על הבית ומספקת פרטיות לדיירים, בנוסף לכך הגדרות תפקידן להגן על הבית מפני פריצה, כמו כן הן מסייעות בהצללת הבית, אך במיוחד ניתן לומר כי הן משמשות כאלמנט עיצובי ומשפיעות על הכניסה לבית. הגדר היא הדבר הראשון, שהמבקר הנכנס לבית שלהם רואה, לכן יש לתת את תשומת לב לגדר ולהשקיע בה היטב.

לגדרות מאלומיניום ישנם יתרונות רבים, והן מתאימות לכל תפקידיה ומטרותיה של הגדר, אך בנוסף הן אלמנט עיצובי המשפיע על כל הבית.

ניתן לומר אם כך כי גדרות העשויות אלומיניום הן הפתרון המושלם ביותר.

למידע נוסף, שאלות או הצעת מחיר, חייגו 0737-969722 או השאירו פרטים 

החוזק של גדר מאלומיניום

גדר מאלומיניום היא גדר חזקה מאוד עם רמת תחזוקה מינימלית. פרופיל האלומיניום חזק מאוד ובניגוד לחלק מפרגולות אלומיניום כאשר הפרופיל בעובי של 2-3 מ"מ, על פניו זה לא נשמע פרופיל עבה במיוחד אך הכיפופים שבפרופיל מחזקים אותו ויוצרים מוצר עם עמידות לעשרות שנים.

גדרות אלומיניום ניתן להרכיב בעזרת ריתוך מיוחד, ניטים או ברגים נסתרים או גלויים, הכל תלוי בסוג הגדר ורמת הגימור אשר הלקוח רוצה. גדרות לגינה מאלומיניום הפכו בשנים האחרונות לטרנד לוהט במיוחד בשל העובדה שהן עמידות במיוחד עם מעט צורך בתחזוקה.

כיצד נבצע התקנת גדר אלומיניום בצורה נכונה?

אז כפי שציינו עד כה יש מספר סוגי גדרות לגינה מאלומיניום.

שלב התשתית זהה לכולם וניתן לבצע זאת בשלושה אופנים, באם מדובר על אדמה יש לצקת את העמודים לבטון מחוזק עם ברזל וביג'יבונד, נפח היציקה תלוי בגובה הכולל של הגדר.

רוב הגדרות מותקנות על חומה וכאן הקמת התשתית מתחלקת לשתי אפשרויות:
הראשונה: והיא בעזרת קדיחת ג'מבואים ארוכים ליציקת החומה
השנייה: לבצע קדיחה בעזרת כוס יהלום מיוחד ולצקת את העמוד בתוך החור בעזרת "דייס" מיוחד ובסוף ההתקשות תתקבל תוצאה חזקה מאוד.

התקנת התשתית לגדר

שלב התקנת התשתית הוא מהחשובים בכל גדר וחייבים לבצע אותו באופן מושלם –  לא פעם אנו נקראים לבצע תיקון בתשתית אשר הותקנה מלכתחילה באופן שגוי ואם הזמן הגדר קיבלה "בטן" או רוקדת באופן חריג.
תיקונים אלו יקרים מאוד מפני שלא תמיד ניתן לבצע אותם כשהגדר מורכבת ונדרש לפרקה מהיסוד ותהליך זה יכול לעלות כמחיר גדר חדשה… בכל מקרה עליכם לבקש מבעל המקצוע (מקווים שזה אנחנו..:-) תעודת אחריות המקיפה גם את סעיף זה.

ברוב העיריות אין צורך לקבלת אישור לבניית גדר אך הדרישות משתנות ממקום למקום.
מאז רפורמת הפרגולות נכלל גם סעיף הגדרות בהליך המזרז את הבקשה ואם יש עירייה אשר מקפידה על אכיפה של בניית גדרות אז לרוב הדרישות יהיו לא לעלות מעל 160 ס"מ ממפלס השטח, בכל מקרה רצוי להרים טלפון למהנדס  העירייה ולברר סעיף זה 

מהם הדגשים בהתקנת גדרות מאלומיניום?

  • גוון – חשוב לוודא כי הצביעה איכותית ונצבעת לפי התקן של 60 מיקרון מכל הצדדים בתהליך אלקטרוסטטי בתנור. גוונים אפשריים הינם ral מניפת ironfine ו – iron וגם גם גוון עץ בתהליך למינצייה בצביעת פילים
  • עיגון – תמיד עדיף להתקין את הגדר עם עמודים יצוקים בחומה, בדר"כ אין צורך בגדרות אלומיניום שמתחת לגובה של 100 ס"מ אך במידה והיא גבוהה מזה עדיך לצקת את העמוד בחומה, זו מעט מעכב את ההתקנה ואולי מייקר את העלות אך בוודאות מחזק את התשתית

מחפשים גדר אלומיניום ? אל תהססו, צרו קשר והזמינו אותנו לראות את גינתכם, אנו נייעץ לכם, נסביר לכם וכל זה ללא תשלום מצידכם… טלפון משרד 073-7969722

איך נדע לבחור את הגדר המתאימה?

בחירת הגדר המתאימה הינה שיקול חשוב כאשר אתם ניגשים לבחור את הגדר, ישנם מגוון רחב של שיקולים שעליכם לקחת בחשבון. השיקול הראשוני הינה הידיעה שקיימים מגוון חומרים שמהם עשויות הגדרות, לכל חומר יש חסרונות ויתרונות ויש לערוך מיפוי של הרצונות והיכולות שלהם בהתאם לסוג החומר שאתם רוצים שממנו יהיה עשוי הגדר. בנוסף לכך שיקול משמעותי שיש לקחת בחשבון הוא החומר שממנו עשויה הגדר והתאמתו לתנאי מזג האוויר, שיקול זה הינו משמעותי כי הוא יעזור לכם בהתאמה מיטבית של החומר למזג האויר העיקרי במקום. כמו כן עליכם להתאים את החומר לתקציב שלכם, לכל חומר ישנו מחיר אחר, דבר המשפיע בהחלט על הבחירה. בנוסף לכך שיקול משמעותי נוסף הוא רמת התחזוקה הנדרשת והאלמנט עיצובי.

קיימים מגוון סוגי גדרות, גדרות לבית, גדר לחצר, גדר לגינה, שיש לשים לב כמטרה כאשר בוחרים את התקציב והחומר שממנו עשויה הגדר.

לגדר מאלומיניום ישנה יתרונות רבים ביותר הגורמים לאנשים לבחור אותו כאלמנט עיצובי לבית שלהם אבל לא רק אותו.

לכן ישנם כאלו הבוחרים, משום יתרונותיו הרבים, בגדרות אלומיניום כפתרון הטוב ביותר מבחינת כל האפשרויות האחרות הקיימות בתחום של הגדרות לבית המושלם ביותר.

גדר אלומיניום אלוקובונד

מהו אלוקובונד ? חומר זה הוא עולם בפני עצמו… ניתן לראות אותו על המון בניינים ובתים בתור חיפוי קירות אך הוא מאוד פופולרי גם בתחום הגדרות. גדרות לגינה מאלומיניום הפכו פופולריים מאוד בשנים האחרונות ולא סתם.
ניתן לשלב את אותו החומר עם חיפוי קיר קטן, גדר ושער לחנייה ובכך ליצור המשכיות לחזית הבית. היתרונות שלו לעומת הפרופילים השונים טמון בגמישות החומר, את האלוקובונד ניתן לעבד יחסית בקלות בעזרת מכונת CNC והוא אידיאלי למקומות בהם יש צורך בגדרות עם רדיוס ולא רוצים להתקין את הגדר ממקטעים נפרדים ובכך לשמור על הצורה המעגלית של החומה, בנוסף ניתן ליצור ממנו מקטע אחד ארוך ורחב ללא הפרדות (עד 5 מטר אורך ו – 1 רוחב) התשתית באלוקובונד לרוב תהייה מברזל או אלומיניום ואת הגדר ניתן לעצב בהמון ווריאציות.
זיכרו כי לכל גדר אלומיניום מחיר משתנה בהתאם לדרישותיכם. מחירה של גדר אלוקובונד עומד על כ 600-900 ש"ח למ"ר
והכל תלוי בעם משתמשים בלוחות פונדרמקס או אלוקובונד רגיל, בתצורה הסופית ורמת הגימור הרצויה.

גדר אלומיניום לגינה שלב רחב
WE WOOD
product image
10
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 4 votes
We Wood
we wood
Product Name
גדר אלומיניום
Price
ILS 600
Product Availability
Pre-Order Only