גדר אלומיניום עשה זאת בעצמך

הפתרון המושלם והאיכותי ביותר !

המטרה העיקרית של גדר היא לתחום שטח או אזור מסוים שאנו מעוניינים למנוע את הכניסה אליו או לעיתים גם את היציאה ממנו כיום ישנם גם גדרות המיועדות לנוי בלבד.

כיום התחום של הגידור התפתח לאין שיעור וישנם המון סוגים של גדרות ממגוון רחב של חומרי גלם ביחס לעבר שאז רוב הגדרות היו עשויים בעיקר מעץ.

אם נחפש את ההיסטוריה של הגדרות נלך יותר מעשרת אלפים שנה אחורה עוד בימי קדם כבר הן היו קיימות כאשר אז הן היו עשויות בעיקר מאבן או לעיתים אף גדר חיה מהצמחייה באזור.

בימינו הסיפור שונה לגמרי וניתן לבנות גדר משלל חומרים כאשר אחד מחומרי הגלם הנפוצים ביותר כיום הוא האלומיניום אשר מתהדר ביתרונות רבים על פני שאר חומרי הגלם הקיימים בשוק. עדיין ניתן למצוא שהגדרות הנפוצות ביותר הן אלה העשויות מעץ אך שוב המגמה היום היא לבנות את הגדר בעזרת אלומיניום.

גדרות | גדר אלומיניום אפורה
גדרות אלומיניום
השאירו פרטים ונחזור אליכם

מחירון דגמי גדרות אלומיניום

לבחירתכם ולנחיותכם, שלושה דגמי גדרות אלומיניום. 
אנא שימו לב – צבע הגדר ומרווחי החציצה ישתנו לפי בחירתכם 

גדר לגינה דגם יהלום

גדר לגינה דגם יהלום
גדר אלומיניום עם פסים דקים
800 ש"ח למ'

גדר לגינה דגם רן

גדר לגינה דגם שקד
גדר אלומיניום בעלת פסים רחבים
650 ש"ח למ'

גדר לגינה דגם ענבר

גדר לגינה דגם שקד
גדר אלומיניום בעלת פסים רחבים
650 ש"ח למ'

אילו גדרות מתאימות לכם

כדי לבחור את הגדר המתאימה ביותר עבורכם יש לקחת כמה גורמים בחשבון, הדבר הראשון אותו צריך לברר עם עצמנו הוא מה המטרה של הגדר בה אנו מעוניינים, למשל האם אנו מעוניינים בגדר שהמטרה שלה היא למנוע כניסה של זרים לשטחנו, או אולי המטרה של הגדר היא בדיוק הפוכה לתחום את השטח כאשר המטרה העיקרית היא למנוע יציאה ממנו, אם לדוגמה יש לכם תינוק קטן או אפילו כלב שאתם מעוניינים שלא יצא לרחוב הפתוח, במקרה כזה יש לקחת את הגובה של הגדר, גדר נמוכה מדי לא תוכל למנוע יציאה של הכלב ובעצם לא עשינו כלום בכך והגדר תהיה לא יעילה לחלוטין.

ישנם אנשים אשר מעוניינים בגדר רק למטרת עיצוב כך שהגורמים שנלקחים בחשבון הם שונים מגדר שנועדה למטרת ביטחון. כיום עם התפתחות הטכנולוגיה ניתן לעצב גדר אלומיניום בעיצוב מדהים וליצור כך אווירה נעימה המתבקשת. כיום הגדר הפכה לחלק בלתי נפרד מהבית וחזותו.

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם

גדר מאלומיניום- הבחירה הטבעית

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה ההולכת ומתפתחת בכל הקשור לתחום של גדרות מאלומיניום, ניתן לומר שכיום רוב האנשים המעוניינים להקים גדר או פרגולה בוחרים לעשות כן על ידי גדר מאלומיניום. זאת בעיקר בשל היתרונות הרבים הטמונים בגדר העשויה מאלומיניום.

היתרונות הבולטים של האלומיניום נובעים בשל העובדה שהאלומיניום הוא חומר חזק ועמיד מאוד שמחזיק שנים רבות ביחס לחומרי הגלם האחרים ועם נחשב את היחס של תועלת מול עלות ניווכח שהאלומיניום הוא הזוכה הגדול והוא יחזיק מעמד זמן רב יותר ביחס לחומרי הגלם האחרים.

יתרון נוסף שיש לאלומיניום הוא האפשרויות הרבות לעיצובו מעבר לעובדה שהאלומיניום הוא חומר חזק זהו גם חומר שקל מאוד לעבוד איתו ולעבד ממנו את העיצובים המרהיבים ביותר נתון זה הפך לחשוב ביותר בשנים האחרונות בעיקר מפני שהמודעות הכללית עלתה וכאשר אנו מעצבים היום בית אנו לוקחים בחשבון את הפרטים הגדולים ועד לפרטים הקטנים ביותר כך שהעיצוב הוא אחיד בכל אזורי הבית גם במרפסת או בגינה. תהליך ההתקנה עצמו הוא קל ומהיר החלקים מודולריים ומתחברים בקלות האחד לשני.

מבחר גדרות אלומיניום מעבודות קודמות שלנו

להגדלת התמונה לחצו על עליה

גדרות להתקנה עצמית

בשנים האחרונות אנו נתקלים יותר ויותר במושג עשה זאת בעצמך, אנו נתקלים בו בחנויות כמו אייס או איקאה אשר מציעים ללקוחותיהם את האפשרות לרכוש מוצר להתקנה עצמית כמו למשל שולחן אשר מגיע מפורק לגורמים ואתם אמורים לבנות אותו לבד.

היתרונות של ההתקנה העצמית הם בדרך כלל במחיר שיהיה זול יותר מהמחיר של השולחן המוכן והמורכב. היתרון השני הוא בעצם סיפוק עצמי, התקנת השולחן לבד מעניקה ללקוח תחושה נעימה של הצלחה וגאווה.

כיום יש את אותה אפשרות גם בתחום של הגדרות וניתן לבנות גדר לבד על ידי קיטים מוכנים ומוזמנים מראש. כאמור היתרונות של התקנה עצמית די ברורים וההתקנה פשוטה מאוד באופן יחסי אך ברור גם שלא כל אחד יכול להתקין גדר באופן עצמאי ושההתקנה לא מתאימה לכל אחד בכל מקרה מה שצריך כדי להתקין את הגדר לבד זה ידע טכני מינימלי ורצון לעשות זאת בעצמך.

למה לקנות גדר דווקא אצלנו?

אנחנו החברה המובילה בתחום של גדרות אלומיניום בישראל, אנחנו מפתחים ומיצרים מגוון אדיר של גדרות לגינה לבית או כל מקום אותו אתם מעוניינים לתחום.

החברה עובדת על פי התקנים המחמירים ביותר וכל המוצרים מותאמים למזג האוויר הקשה של ישראל.

מעבר להשקעה הרבה אותה אנו משקיעים בפיתוח המוצרים אנו גם מעסיקים צוות עובדים מהימן מקצועי ושירותי ביותר כך שגם אם בחרתם בגדר להתקנה עצמית עדיין תוכלו לקבל שירות וייעוץ להתקנה עצמה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם
WE WOOD
product image
10
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
3.5 based on 7 votes
We Wood
WE WOOD
Product Name
גדר אלומיניום עשה זאת בעצמך
Price
ILS 420
Product Availability
Available in Stock