גדר לגינה

התקנת גדרות לגינה מאלומיניום זו המומחיות שלנו. עומדים בסטנדרטים גבוהים לחוזק גדר מקסימלי וליצירת מתחם בטיחותי המתאים לצרכים שלכם, כל השנה ובכל מזג אוויר.

גדר לגינה לפרטיות שלך.

*מחירים מיוחדים לפרויקטים גדולים

גדר גינה - באחריות

כל סוגי הגדרות לגינה ולחצר מאלומיניום במגוון צבעים ואלומיניום דמוי עץ,  *אפשרות להזמנת שער כניסה לגינה בעיצוב התואם לגדר.

האפשרויות והסגנונות בגדרות לגינה וגדרות לחצר הוא כמעט אינסופי, ניתן להשתמש בסוגי פרופילים שונים ולבנותה עם רווחים שונים, רוחב שונה של לוחות אלומיניום ולצבוע באיזה גוון שאנו אוהבים… כך שלכל גדר יש את האופי שלה.

יחד אתכם, נגיע למראה המושלם לגינתכם 

דגמי גדרות לגינה ומחירים

לבחירתכם ולנחיותכם, שלושה דגמי גדרות לגינה. תוכלו להזמינם כקיט ולהרכיבם באופן עצמאי או להזמין את הגדרות ואנו נתקין אותם עבורכם.  ניתן להזמין את הגדרות בכל צבע.

גדר לגינה דגם ענבר
גדר לגינה דגם ענבר גדר אלומיניום אטומה 550 ש"ח למר'
גדר לגינה דגם רן
גדר לגינה דגם שקד גדר אלומיניום בעלת פסים רחבים 650 ש"ח למר'
גדר לגינה דגם יהלום
גדר לגינה דגם יהלום גדר אלומיניום עם פסים דקים 800 ש"ח למר'

גדר לגינה לפרטיות שלך.

תמונות של גדרות לגינה

גלריית תמונות נבחרות מהתקנות של גדרות אלומיניום לגינה שכבר ביצענו בהצלחה. זהו רק חלק קטן מתוך  הגדרות שהתקנו. לבירור מחירים של גדר לגינה ופרטים לגבי תהליך ההתקנה ו/או מדידת השטח, צרו קשר, נשמח לסייע.

מחיר של גדר לגינה

מחיר גדרות גינה  יכולים לנוע מ 420 ש"ח למטר ועד 950 ש"ח, (בדגמים משודרגים), למטר לגדר בגובה מקסימלי (1.8 מטר) וכל זה תלוי בקונסטרוקציה אתה מרכיבים את הגדר, האם הרווחים בין השלבים קטנים או גדולים? האם רוחב הלוחות קטן או גדול? כמו כן קיימות גדרות לגינה מעוצבות המשלבים בקונסטרוקציה חומרי גלם מיוחדים יותר, ומחירם יכול לעלות כגובה הדמיון.

גדר לגינה לפרטיות שלך.

מכירים את סוגי גדר הגינה

היתרון הראשון בבחירת גדר אלומיניום נעוץ בעצם העובדה שרובינו כבר מכירים את האלומיניום, שכן מדובר על מתכת בה משתמשים שנים רבות לייצור פרופילים, חלונות, דלתות וחלקים נוספים מלבד גדרות אלומיניום. יתרונות נוספים של בחירת גדר אלומיניום באים לידי ביטוי בכך שמדובר על מתכת קלת משקל אך חזקה. מתכת עמידה לאורך שנים. כזו שאינה מחלידה או מתפתחים בה עובש או קורוזיה. גדר כזו המתאימה למזג האוויר הישראלי ועמידה בפני קור וחום. גדר מתכת אותה ניתן לנקות בקלות ולא צריך לצבוע מדי מספר שנים וזאת משום שהצבע בה אינו דוהה.

גדרות אלומיניום דגם היי טק 210 עם פסים צרים

גדר אלומיניום לגינה

לגדר אלומיניום יתרונות רבים, האפשרות לשלב אלומיניום עם חומרים נוספים כגון עץ או זכוכית. אפשרויות עיצוב של שינוי בין מרווחי הפרופילים  יקנו לגדר הגינה שלכם תחושה שונה ומבחר צבעים רחב מתוך מניפת RAL מגוונת. והכי חשוב – אין צורך כלל בתחזוקה. 

גדרות אלומיניום דמוי עץ

אין כמו גדר טבעית במראה כפרי כדי להדגיש את האווירה המיוחדת שמקבלים בחצר והגינה הפרטיים שלכם. גדר עץ לגינה תצרוך מכם תחזוקה, צביעה תכופה והיא משתנה בכל עונה עם קליטת הגשמים. אחד המהלכים החכמים בעולם הגידור הוא ייצור של אלומיניום דמוי עץ. המראה ממש מטעה, גדרות מאלומיניום בצביעה של עץ נראות בדיוק כמו המקור האורגני. אך לעומת העץ המלא, הן לא דורשות תחזוקה רבה. כך שניתן להרוויח מכל העולמות.

גדר-לחצר-אלומיניום-דמוי-עץ
גדר אלומיניום דמוי עץ מחיר

גדר עץ לגינה

גדרות עץ תוחמות באופן מושלם את הגינה. ניתן לעצב גדרות עץ לגינה באין סוף ווריאציות ממספר עצים מגוונים, עצים אלו מתחלקים לשתי קטגוריות, עץ האורן ושאר העצים הקשים כגון איפאה, קומרו ועוד. 

כמו בברזל, גם גדר לחצר מעץ דורשת תחזוקה לא מעטה. ועל כך יש לתת את הדעת. 

סוגים שונים של גדרות לגינה

גדר אלומיניום לגינה 60 סמ

בתחום גדרות הגינה יש אפשרויות רבות, אנו יכולים למצוא גדרות במגוון חומרים שונה לדוגמא:

גדר לגינה מברזל: לגדר הברזל יש אפשרויות עיצוב רבות ופה טמון יתרונו. כמו כן, לברזל יש עמידות ארוכת טווח. אחד החסרונות בגדרות גינה מסוג זה הוא הצורך לתחזק את הגדר מפעם לפעם ולוודא שלא נוצרת חלודה. חשוב לשים לב שהגדר מגולוונת על מנת לשמור על אורך חייה.

גדר עץ לגינה: גדרות עץ תוחמות באופן מושלם את הגינה. ניתן לעצב גדרות עץ לגינה באין סוף ווריאציות ממספר עצים מגוונים, עצים אלו מתחלקים לשתי קטגוריות, עץ האורן ושאר העצים הקשים כגון איפאה, קומרו ועוד. 
כמו בברזל, גם גדר לחצר מעץ דורשת תחזוקה לא מעטה. ועל כך יש לתת את הדעת. 

גדר אלומיניום: לגדר אלומיניום יתרונות רבים, האפשרות לשלב אלומיניום עם חומרים נוספים כגון עץ או זכוכית. אפשרויות עיצוב של שינוי בין מרווחי הפרופילים  יקנו לגדר הגינה שלכם תחושה שונה ומבחר צבעים רחב מתוך מניפת RAL מגוונת. והכי חשוב – אין צורך כלל בתחזוקה. 

גדרות מאלומיניום לחצר

גדר לגינה- גלריית עבודות נוספת

גדרות אלומיניום
גדר לגינה בצפון

חיפשתם מידע על גדרות לגינה ? אנו מקווים שהבהרנו קצת את הנושא, אל תהססו, צרו קשר והזמינו אותנו לראות את גינתכם, אנו נייעץ לכם, נסביר לכם וכל זה ללא תשלום מצידכם… אנו בטוחים כי בסופו של יום גם אתם תרצו גדרות לגינה תוצרת ידינו..:-)

גדרות גינה מאלומיניום-התכונות הייחודיות שהופכות את האלומיניום לבחירה הטבעית לגדר.
WE WOOD
product image
10
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 7 votes
We Wood
WE WOOD
Product Name
גדר גינה
Price
NIS 550
Product Availability
Available in Stock