גדר לגינה שכל אחד ירצה בבית - באחריות

התקנת גדרות לגינה מאלומיניום זו מומחיות שלנו, חשוב לנו לעמוד בסטנדרטים גבוהים עם חוזק גדר מקסימלי ליצירת מתחם בטיחותי. 

גדר לגינה מאלומיניום בגוון עץ

האפשרויות והסגנונות בגדרות לגינה וגדרות לחצר הוא כמעט אינסופי, ניתן להשתמש בסוגי פרופילים שונים ולבנותה עם רווחים שונים, רוחב שונה של לוחות אלומיניום ולצבוע באיזה גוון שאנו אוהבים… כך שלכל גדר יש את האופי שלה.

יחד אתכם, נגיע למראה המושלם לגינתכם 

מכירים את גדר הגינה

היתרון הראשון בבחירת גדר אלומיניום נעוץ בעצם העובדה שרובינו כבר מכירים את האלומיניום, שכן מדובר על מתכת בה משתמשים שנים רבות לייצור פרופילים, חלונות, דלתות וחלקים נוספים מלבד גדרות אלומיניום. יתרונות נוספים של בחירת גדר אלומיניום באים לידי ביטוי בכך שמדובר על מתכת קלת משקל אך חזקה. מתכת עמידה לאורך שנים. כזו שאינה מחלידה או מתפתחים בה עובש או קורוזיה. גדר כזו המתאימה למזג האוויר הישראלי ועמידה בפני קור וחום. גדר מתכת אותה ניתן לנקות בקלות ולא צריך לצבוע מדי מספר שנים וזאת משום שהצבע בה אינו דוהה.

גדר עץ לגינה

גדרות עץ תוחמות באופן מושלם את הגינה. ניתן לעצב גדרות עץ לגינה באין סוף ווריאציות ממספר עצים מגוונים, עצים אלו מתחלקים לשתי קטגוריות, עץ האורן ושאר העצים הקשים כגון איפאה, קומרו ועוד. 

כמו בברזל, גם גדר לחצר מעץ דורשת תחזוקה לא מעטה. ועל כך יש לתת את הדעת. 

גדר אלומיניום לגינה

לגדר אלומיניום יתרונות רבים, האפשרות לשלב אלומיניום עם חומרים נוספים כגון עץ או זכוכית. אפשרויות עיצוב של שינוי בין מרווחי הפרופילים  יקנו לגדר הגינה שלכם תחושה שונה ומבחר צבעים רחב מתוך מניפת RAL מגוונת. והכי חשוב – אין צורך כלל בתחזוקה. 

שער דמוי עץ מתאים לגדר

דגמי הגדרות
לגינה שלנו

לבחירתכם ולנחיותכם, שלושה דגמי גדרות לגינה. תוכלו להזמינם כקיט ולהרכיבם באופן עצמאי או להזמין את הגדרות ואנו נתקין אותם עבורכם.  ניתן להזמין את הגדרות בכל צבע.

גדר לגינה דגם יהלום

גדר לגינה דגם יהלום
גדר אלומיניום עם פסים דקים
800 ש"ח למר'

גדר לגינה דגם רן

גדר לגינה דגם שקד
גדר אלומיניום בעלת פסים רחבים
650 ש"ח למר'

גדר לגינה דגם ענבר

גדר לגינה דגם ענבר
גדר אלומיניום אטומה
550 ש"ח למר'

גדרות אלומיניום דמוי עץ

אין כמו גדר טבעית במראה כפרי כדי להדגיש את האווירה המיוחדת שמקבלים בחצר והגינה הפרטיים שלכם. גדר עץ לגינה תצרוך מכם תחזוקה, צביעה תכופה והיא משתנה בכל עונה עם קליטת הגשמים. אחד המהלכים החכמים בעולם הגידור הוא ייצור של אלומיניום דמוי עץ. המראה ממש מטעה, גדרות מאלומיניום בצביעה של עץ נראות בדיוק כמו המקור האורגני. אך לעומת העץ המלא, הן לא דורשות תחזוקה רבה. כך שניתן להרוויח מכל העולמות.

יצירת קשר בטל: 073-7969722 או השארת פרטים

תמונות של גדרות לגינה

סוגים שונים של גדרות לגינה

גדר שלב רחב

בתחום גדרות הגינה יש אפשרויות רבות, אנו יכולים למצוא גדרות במגוון חומרים שונה לדוגמא:

גדר לגינה מברזל: לגדר הברזל יש אפשרויות עיצוב רבות ופה טמון יתרונו. כמו כן, לברזל יש עמידות ארוכת טווח. אחד החסרונות בגדרות גינה מסוג זה הוא הצורך לתחזק את הגדר מפעם לפעם ולוודא שלא נוצרת חלודה. חשוב לשים לב שהגדר מגולוונת על מנת לשמור על אורך חייה.

גדר עץ לגינה: גדרות עץ תוחמות באופן מושלם את הגינה. ניתן לעצב גדרות עץ לגינה באין סוף ווריאציות ממספר עצים מגוונים, עצים אלו מתחלקים לשתי קטגוריות, עץ האורן ושאר העצים הקשים כגון איפאה, קומרו ועוד. 
כמו בברזל, גם גדר לחצר מעץ דורשת תחזוקה לא מעטה. ועל כך יש לתת את הדעת. 

גדר אלומיניום: לגדר אלומיניום יתרונות רבים, האפשרות לשלב אלומיניום עם חומרים נוספים כגון עץ או זכוכית. אפשרויות עיצוב של שינוי בין מרווחי הפרופילים  יקנו לגדר הגינה שלכם תחושה שונה ומבחר צבעים רחב מתוך מניפת RAL מגוונת. והכי חשוב – אין צורך כלל בתחזוקה. 

אצלנו תמצאו דוגמאות רבות של גדרות לגינה. ואם קיימת גדר שעדיין לא בנינו תמיד נוכל להעלות לכם את צורתה לשרטוט ממוחשב בכדי להקנות לכם אפשרות לראות את אשר לא נולד ולשנות בהתאם לרצונכם.

גדר אלומיניום לגינה 60 סמ

גדר לפרטיות בגינה

הפרטיות שיוצרת הגדר בחצר או גינה היא בעדיפות גבוהה ואף ראשונה. בהתאם למיקום של הבית ולכיוון אליו פונה הגינה שלכם, תרצו להתאים את רמת הפרטיות הנוצרת מהגדר. חצר הפונה למדרכה עם עוברים רבים צריכה להיות עם לוח אטום, בעוד שגינה הפונה לאזור ריק מאנשים, יכולה להיות עם שלבים יותר מרווחים ולאפשר חדירת אור ואוויר עם התפשרות על ההסתרה.

מחיר של גדר לגינה

מחיר גדרות גינה  יכולים לנוע מ 300 ש"ח למטר ועד 650 ש"ח למטר לגדר בגובה מקסימלי (1.8 מטר) וכל זה תלוי האם מתקינים את הגדר עם קונסטרוקציה ברזל אל עץ, עם הרווחים קטנים או גדולים והאם רוחב הלוחות קטן או גדול, כמו כן יש גם גדרות לגינה מעוצבות וגדרות מאיפאה ולוחות דק סינתטי אשר ומחירם יכול לעלות כגובה הדמיון.

גדר לגינה- גלריית עבודות.
חלק קטן מהגדרות שכבר הותקנו.

גדר מאלומיניום
גדרות אלומיניום צפון
גדרות אלומיניום
גדר לגינה בצפון
יצירת קשר בטל: 073-7969722 או השארת פרטים

גדרות לגינה מאלומיניום - כל הסיבות הטובות והיפות לבחירתן

גם גדר טובה היא בראש ובראשונה גדר, וככזאת אליה לספק מענה מיטבי למי שמציבים אותה בכל מקום שהוא, כדי לחצוץ בין מה שבתוכה לבין מה שמחוץ לה.

הואיל וגדר לחצר מצויה מחוץ לבית, היא מהווה, הלכה למעשה, את חלון הראווה שלו. היא הדבר הראשון שרואים מי שמגיעים אל הבית.
מכאן נובעים החשיבות והרצון לבחור גדר מסוגננת ומעוצבת, אשר תביא לידי ביטוי את הטעם האסתטי של בעלי הבית או במתחם שמחוץ להם ניצבת הגדר.
גדר לגינה מאלומיניום או גדר לבית נותנת מענה לצרכים אחדים: היא מהווה אמצעי ביטחון והגנה (אף שהיא אינה מונעת כליל את עצם היתכנות הפריצה אל המתחם שעליו היא מגנה), היא תורמת (במידה מסוימת) להצללת הגינה וחצר הבית, היא תוחמת באופן ברור את מה שבתוכה ומה שמחוץ לה, היא מאפשרת שמירה טובה יותר על מכונית החונה על יד הבית ועוד.

גדרות גינה מאלומיניום-התכונות הייחודיות שהופכות את האלומיניום לבחירה הטבעית לגדר.

תכונות האלומיניום וייחודו הופכים אותו לבחירה ראשונית לגדרות לגינה, טבעית ומועדפת על רבים כחומר ליצירת גדרות לגינה, פרגולות וסוככים מסוגים שונים.

גדר הנמצאת בגינה חשופה, מטבעה, לפגעי מזג האוויר- לרוחות, לגשמים, לאבק ולשאר גורמים המהווים מקדמי שחיקה ובליה. חוסנו של החומר ועמידותו מהווים שיקול חשוב, לא אחת מרכזי ומכריע, בבחירה להתקין דווקא גדר גינה מאלומיניום.

גדר כזאת בגינה, מתאימה לאקלים השורר במקומותינו- ארץ שטופת שמש.

גדר גינה מאלומיניום עדיפה על גדר עץ בגינה, או ברזל אשר איכותם ועמידותם בגינה והחצר נפגעות ככל שהן חשופות לשמש ולגשם זמן ממושך.

יש מי שעבורם סוג החומר שממנו עשויות גדרות שייעודן לגינות, גובהן, אורכן, ועיצובן מהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית כולו.

יש מי שרוצים להקרין גם באמצעות גדר לגינה את הרושם לפיו, אכן, ביתי הוא מבצרי. כי הבית שמור ומוגן היטב, וכי הגדר היא סוג של חומה המבודדת את דיירי הבית, שאותו היא תוחמת וגודרת, מהסביבה שבחוץ.
על מנת להגביר את תחושת הביטחון של הדיירים ניתן לעצב את הגדר בגינה  באמצעות אלמנט מרתיע על ידי קצוות דקים ומחודדים בחלק העליון של הגדר, אשר תניא ואף תמנע מכל מי שיתכנן, חלילה, לפרוץ לבית לבצע זאת.
תחזוקת גדר האלומיניום היא זניחה ביחס לתחזוקת גדר מחומרים אחרים, כגון ברזל ועץ. יציבותה נובעת, בין השאר, מהעובדה שהיא אינה מחלידה ולכן אינה מתרופפת. היא יציבה לאורך זמן.

קל להתקין גדר אלומיניום, אבל קלות זו אינה ,כשלעצמה, סיבה מרכזית לבחירה בה. בנוסף, היא ידידותית לסביבה, אינה רעילה ואינה מזהמת. קל מאוד לנקות אותה והיא איכותית ובטיחותית.
אגב, כל מה שנכון ותקף לגבי גדרות אלומיניום – נכון ותקף גם להתקנת פרגולות מאלומיניום.

הקשר בין גדר גינה מאלומיניום ואומנות

אומנים ואמנים עשויים לעצב גדר דקורטיבית מרהיבה ומרשימה. האלומיניום בידיהם הוא כחומר ביד היוצר.

חרף קשיחותו, האלומיניום הוא גם גמיש, מה שמאפשר יצירת צורות וטקסטורות רבות ומגוונות. ניתן לשלב בגדר אלומיניום גם חומרים אחרים, להעשרת האפקט החזותי ולהעצמתו. כך, לדוגמה, אפשר לבחור גדר אטומה או, לחלופין, עם סורגים מרווחים, ניתן לשלב בה ריקועים ופרזולים.

אפשרויות העיצוב של גדרות אלומיניום הן רבות ומגוונות; להעצמת הרושם החזותי שלהם ניתן לשלב בהן נגיעות של עץ, אבן, זכוכית וכל חומר אחר שייראה מתאים ואפשרי לשילוב. עיצוב גדר לחצר מושכל מבעוד מועד מאפשר ליצור מתאם טבעי בין השער ובין הגדר ובכך ליצור חגורת ביטחון חזקה ויפה.

חיפשתם מידע על גדרות לגינה ? אנו מקווים שהבהרנו קצת את הנושא, אל תהססו, צרו קשר והזמינו אותנו לראות את גינתכם, אנו נייעץ לכם, נסביר לכם וכל זה ללא תשלום מצידכם… אנו בטוחים כי בסופו של יום גם אתם תרצו גדרות לגינה תוצרת ידינו..:-)

גדר אלומיניום שתעניק לכם בטחון

ביטחון הוא חלק בלתי נפרד מכך שאנשים מחליטים להציב גדר מסביב לחצר או לגינת הבית הפרטי. גדר אלומיניום משמשת כתוחם בין המרחב הפרטי לבין המרחב הציבורי וגדר כזו מאפשרת ביטחון לכל באי הבית. במאמר זה נגולל בפניכם את כל הקשור אל היבטי הבטיחות של גדר העשוי מאלומיניום.

שער וגדר אלומיניום היי טק צף

גינה מאובטחת בגדר חזקה

אי אפשר להתעלם מהעובדה שמלבד היתרונות אשר רשמנו בפסקה הקודמת אודות גדרות אלומיניום, גם בכל הקשור אל ביטחון, מדובר על גדר שמצליחה לכבוש את קהל בעלי הבתים וזאת משום השילוב הנפלא שכולל חוזק ויופי. גדר אלומיניום אמנם קלת משקל וזולה יותר מגדרות העשויות מחומרי גלם אחרים, אך היא עמידה וחזקה מאוד, דבר שמוביל לכך שהיא מספקת תחושת ביטחון לכל בעל בית שמחליט להתקין אותה בשטחו.

גידור יפה ובטיחותי

דבר נוסף ממנו לא ניתן להתעלם הוא היופי של גדר זה. ניתן להזמין גדר אלומיניום בהתאמה אישית. כלומר, ניתן להחליט על גדר מעוצבת, בגודל מסוים, בגוון מסוים ובסגנון מסוים. דבר נוסף אשר תורם רבות לתחושת הבטיחות הוא העובדה שניתן להזמין גדר אלומיניום גבוהה, דבר אשר מאפשר לבני הבית לדעת שאף אחד לא צופה עליהם ושהפרטיות והביטחון שלהם נשמרים.

בחירת ספק גדרות

כעת, כל שנותר הוא לברר שאתם אכן בוחרים בספק המציע גדרות אלומיניום איכותיות שאינן מתפוררות עם השנים או מחלידות. לאחר מכן חשוב לוודא שהמתקין שבא להתקין את הגדר הינו מתקין מקצועי שמתקין את הגדר בצורה כזו שלא ניתן יהיה לעבור דרכה או מעליה, שהמרווחים בין השלבים השונים של הגדר אינם גדולים יותר מ – 10 סנטימטרים, שההתקנה של הגדר מתבצעת על דשא או בטון וזאת על מנת שהגדר תהיה יציבה ושהשלבים יהיו אנכיים.

יצירת קשר בטל: 073-7969722 או השארת פרטים
WE WOOD
product image
10
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 4 votes
We Wood
WE WOOD
Product Name
גדר גינה
Price
NIS 550
Product Availability
Available in Stock