גדרות לגינה שכל אחד ירצה בבית - באחריות

אנו מבצעים התקנת גדרות לגינה מאלומיניום, חשוב לנו לעמוד בסטנדרטים גבוהים עם חוזק גדר מקסימלי ליצירת מתחם בטחותי.

האפשרויות והסגנונות בגדרות לגינה מאלומיניום הוא כמעט אינסופי, ניתן להשתמש בסוגי פרופילים שונים לבנותה עם רווחים שונים, רוחבים שונים של לוחות אלומיניום ולצבוע באיזה גוון שאנו אוהבים… כך שלכל גדר יש את האופי שלה.

יחד איתכם, נגיע למראה המושלם לגינתכם

דגמי הגדרות שלנו

לבחירתכם ולנחיותכם, שלושה דגמי גדרות לגינה. תוכלו להזמינם כקיט ולהרכיבם באופן עצמאי או להזמין את הגדרות ואנו נתקין אותם עבורכם.  ניתן להזמין את הגדרות בכל צבע.

גדר לגינה דגם יהלום

גדר לגינה דגם יהלום
גדר אלומיניום עם פסים דקים
800 ש"ח למר'

גדר לגינה דגם שקד

גדר לגינה דגם שקד
גדר אלומיניום בעלת פסים רחבים
650 ש"ח למר'

גדר לגינה דגם ענבר

גדר לגינה דגם ענבר
גדר אלומיניום אטומה
550 ש"ח למר'

סוגים שונים של גדרות לגינה

בתחום גדרות לגינה יש אפשרויות רבות, אנו יכולים למצוא גדרות במגוון חומרים שונה לדוגמא:

גדר לגינה מברזל: לגדר הברזל יש אפשרויות עיצוב רבות ופה טמון יתרונו. כמו כן, לברזל יש עמידות ארוכת טווח. אחד החסרונות בגדרות גינה מסוג זה הוא הצורך לתחזק את הגדר מפעם לפעם ולוודא שלא נוצרת חלודה. חשוב לשים לב שהגדר מגולוונת על מנת לשמור על אורך חייה.

גדר עץ: גדרות עץ תוחמות באופן מושלם את הגינה. ניתן לעצב גדרות עץ לגינה באין סוף ווריאציות ממספר עצים מגוונים, עצים אלו מתחלקים לשתי קטגוריות, עץ האורן ושאר העצים הקשים כגון איפאה, קומרו ועוד. 
כמו בברזל, גם גדר לחצר מעץ דורשת תחזוקה לא מעטה. ועל כך יש לתת את הדעת.

גדר אלומיניום: לגדר אלומיניום יתרונות רבים, האפשרות לשלב אלומיניום עם חומרים נוספים כגון עץ או זכוכית. אפשרויות עיצוב של שינוי בין מרווחי הפרופילים  יקנו לגדר הגינה שלכם תחושה שונה ומבחר צבעים רחב מתוך מניפת RAL מגוונת. והכי חשוב – אין צורך כלל בתחזוקה.

אצלנו תמצאו דוגמאות רבות של גדרות לגינה. ואם קיימת גדר שעדיין לא בנינו תמיד נוכל להעלות לכם את צורתה לשרטוט ממוחשב בכדי להקנות לכם אפשרות לראות את אשר לא נולד ולשנות בהתאם לרצונכם.

מחיר גדרות לגינה

מחיר גדרות לגינה – יכולים לנוע מ 300 ש"ח למטר ועד 650 ש"ח למטר לגדר בגובה מקסימלי (1.8 מטר) וכל זה תלוי האם מתקינים את הגדר עם קונסטרוקצייה ברזל אל עץ, עם הרווחים קטנים או גדולים והאם רוחב הלוחות קטן או גדול, כמו כן יש גם גדרות לגינה מעוצבות וגדרות מאיפאה ולוחות דק סינטטי אשר ומחירם יכול לעלות כגובה הדמיון.

ראו גלריה קטנה של גדרות לחצר, מקבץ עבודות אלו הוא רק חלק קטן ממגוון גדול של גדרות לגינה אשר יש בתיק עבודותינו.

גדרות לגינה מאלומיניום - כל הסיבות הטובות והיפות לבחירתן

גם גדר טובה היא בראש ובראשונה גדר, וככזאת אליה לספק מענה מיטבי למי שמציבים אותה בכל מקום שהוא, כדי לחצוץ בין מה שבתוכה לבין מה שמחוץ לה.

הואיל וגדר לחצר מצויה מחוץ לבית, היא מהווה, הלכה למעשה, את חלון הראווה שלו. היא הדבר הראשון שרואים מי שמגיעים אל הבית.
מכאן נובעים החשיבות והרצון לבחור גדר מסוגננת ומעוצבת, אשר תביא לידי ביטוי את הטעם האסתטי של בעלי הבית או במתחם שמחוץ להם ניצבת הגדר.
גדר לגינה מאלומיניום או גדר לבית נותנת מענה לצרכים אחדים: היא מהווה אמצעי ביטחון והגנה (אף שהיא אינה מונעת כליל את עצם היתכנות הפריצה אל המתחם שעליו היא מגנה), היא תורמת (במידה מסוימת) להצללת הגינה וחצר הבית, היא תוחמת באופן ברור את מה שבתוכה ומה שמחוץ לה, היא מאפשרת שמירה טובה יותר על מכונית החונה על יד הבית ועוד.

התכונות הייחודיות שהופכות את האלומיניום לבחירה הטבעית כגדר לגינה

תכונות האלומיניום וייחודו הופכים אותו לבחירה ראשונית, טבעית ומועדפת על רבים כחומר ליצירת גדרות לגינה, פרגולות וסוככים מסוגים שונים.

גדר לחצר חשופה, מטבעה, לפגעי מזג האוויר- לרוחות, לגשמים, לאבק ולשאר גורמים המהווים מקדמי שחיקה ובליה. חוסנו של החומר ועמידותו מהווים שיקול חשוב, לא אחת מרכזי ומכריע, בבחירה להתקין דווקא גדר גינה מאלומיניום.

גדר כזאת מתאימה לאקלים השורר במקומותינו- ארץ שטופת שמש.

גדר אלומיניום עדיפה על גדר עץ, או ברזל אשר איכותם ועמידותם נפגעות ככל שהן חשופות לשמש ולגשם זמן ממושך.

יש מי שעבורם סוג החומר שממנו עשויה הגדר, גובהה, אורכה ועיצובה מהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית כולו.

יש מי שרוצים להקרין גם באמצעות גדר לגינהדג את הרושם לפיו, אכן, ביתי הוא מבצרי. כי הבית שמור ומוגן היטב, וכי הגדר היא סוג של חומה המבודדת את דיירי הבית, שאותו היא תוחמת וגודרת, מהסביבה שבחוץ.
על מנת להגביר את תחושת הביטחון של הדיירים ניתן לעצב את הגדר בין השאר באמצעות אלמנט מרתיע על ידי קצוות דקים ומחודדים בחלק העליון של הגדר, אשר תניא ואף תמנע מכל מי שיתכנן, חלילה, לפרוץ לבית לבצע זאת.
תחזוקת גדר האלומיניום היא זניחה ביחס לתחזוקת גדר מחומרים אחרים, כגון ברזל ועץ. יציבותה נובעת, בין השאר, מהעובדה שהיא אינה מחלידה ולכן אינה מתרופפת. היא יציבה לאורך זמן.

קל להתקין גדר אלומיניום, אבל קלות זו אינה ,כשלעצמה, סיבה מרכזית לבחירה בה. בנוסף, היא ידידותית לסביבה, אינה רעילה ואינה מזהמת. קל מאוד לנקות אותה והיא איכותית ובטיחותית.
אגב, כל מה שנכון ותקף לגבי גדרות אלומיניום – נכון ותקף גם להתקנת פרגולות מאלומיניום.

הקשר בין גדר גינה מאלומיניום ואומנות

אומנים ואמנים עשויים לעצב גדר דקורטיבית מרהיבה ומרשימה. האלומיניום בידיהם הוא כחומר ביד היוצר.

חרף קשיחותו, האלומיניום הוא גם גמיש, מה שמאפשר יצירת צורות וטקסטורות רבות ומגוונות. ניתן לשלב בגדר אלומיניום גם חומרים אחרים, להעשרת האפקט החזותי ולהעצמתו. כך, לדוגמה, אפשר לבחור גדר אטומה או, לחלופין, עם סורגים מרווחים, ניתן לשלב בה ריקועים ופרזולים.

אפשרויות העיצוב של גדרות אלומיניום הן רבות ומגוונות; להעצמת הרושם החזותי שלהם ניתן לשלב בהן נגיעות של עץ, אבן, זכוכית וכל חומר אחר שייראה מתאים ואפשרי לשילוב. עיצוב גדר לחצר מושכל מבעוד מועד מאפשר ליצור מתאם טבעי בין השער ובין הגדר ובכך ליצור חגורת ביטחון חזקה ויפה.

חיפשתם מידע על גדרות לגינה ? אנו מקווים שהבהרנו קצת את הנושא, אל תהססו, צרו קשר והזמינו אותנו לראות את גינתכם, אנו נייעץ לכם, נסביר לכם וכל זה ללא תשלום מצידכם… אנו בטוחים כי בסופו של יום גם אתם תרצו גדרות לגינה תוצרת ידינו..:-)

סגירת תפריט
Call Now Button