עצות לבחירת פרגולות אלומיניום​

הכנו למענכם 6 טיפים משישה תחומים שונים, שלדעתנו, כדאי לבחון בעת בחירה של פרגולה

תחום הפרגולות בכלל, ובתוכו תחום פרגולות מאלומיניום בפרט, הוא תחום מאוד פורה בארץ ישראל, ולא בכדי. הרי מדובר במדינה מאוד מתפתחת בתחומי הבניה , פרויקטים ציבוריים ובתים פרטיים נבנים כאן כל הזמן, המבחר של הסוככים הוא כה רחב, עד כי זה חשוב לעבור על פני כל הדגמים הקיימים על מנת להיות הרבה יותר בקיאים לגבי מה שניתן לקבל, מה קיים וכמה כל אחד מן הדגמים שמוצעים עולים. המחיר הוא אספקט מאוד חשוב , לכן זה חשוב מאוד להבין  על מה משלמים, מכיוון שבמקרים רבים- מה שמשלמים זה גם מה שמקבלים.

 

משתמשים בגינה כל השנה

גינה היא אזור שבו לא משתמשים אם היא לא מטופחת דיה, אם היא אכן מטופחת אבל אין לה סוכך יעיל, היא תהיה הרבה פחות שימושית בימים שבהם יש גשם ובימים שבהם יש שמש קופחת שלא נעים להיות תחת אף אחד מאלה בכלל. על מנת להשמיש את הגינה ו/או המרפסת בצורה יעילה זה הכי יעיל להתקין פרגולה, כאשר המבחר הרחב של הסוככים בארץ מעיד במידה רבה על הצורך במקום עם צל בחודשים הרבים שבהם יש שמש חמה ומסוכנת במידה רבה. בין כל סוגי הפרגולות ניתן למצוא פרגולות עשויות אלומיניום , פרגולות עץ ופרגולות אשר עשויות אלומיניום עם או ללא שילוב של מנגנון חשמלי או חומר נוסף.

פרגולות ומחירים

ברגע בו שוקלים לרכוש פרגולות אלומיניום הדבר הראשון אשר עולה לראש הוא השמועה כי העלות של פרגולה עשויה אלומיניום היא אינה זולה ביחס לכל השאר. עבור פרגולות המחירים המחירים ירדו בשנים האחרונות, באופן שהנגיש את המוצר לכל כיס, וכאן זה חשוב להבין את השורה הארוכה של היתרונות של פרגולה שעשויה מאלומיניום לעומת האופציה של התקנת סוכך מבד או פרגולה שעשויה עץ . איך יודעים מה העלות עבור פרגולה מאלומיניום? הדבר תלוי בגודל של הפרגולה עם עלות פר מטר מרובע, במנגנון של הפתיחה שיכול להיות ידני או חשמלי או מקובע ובחברה המתקינה.

או שפשוט תרימו טלפון  0737-969-722  

אין מחלוקת: פרגולות אלומיניום דמוי עץ

בתחילה חושבים כי מדובר בפרגולת עץ , אך מדובר בצביעה איכותית , כזו אשר מדמה תלת מימד, כשמתקרבים ממש לטווח אפס מול הפרגולה, מבינים כי זו פרגולה מאלומיניום במראה דמוי עץ עם שיטת צביעה מיוחדת על פרופילי האלומיניום בעבודת ייצור איכותית עד כדי כך שלא רק המראה מדמה עץ אמיתי, אלא גם המרקם כאשר מניחים עליו את היד מרגיש לחלוטין עם החספוס אשר מאפיין עץ אמיתי. בצורה הזו כל המראה הכפרי החמים של עץ נשמר, והמאפיינים של האלומיניום נותרים אותו הדבר. מאפיינים שהופכים את התחזוקה של פרגולות מאלומיניום להיות הדבר הכי פשוט שאפשר.

תחזוקה פשוטה

אחת מן הפעולות הכי לא נוחות בכל הנוגע לפרגולה מעץ היא התחזוקה שהיא מצריכה. זה אומר כי בחישוב פשוט העלות הראשונית עבור החומר וההתקנה של כזו פרגולה היא אינה גם הסופית, ומכאן זה חשוב להבין את ההוצאה הכספית עבור החומרים הנדרשים לתחזוקה שוטפת של פרגולות. עבור פרגולות אלומיניום המחירים כוללים כבר הכל מבלי לבצע עוד תשלומים נוספים. התחזוקה היא רק על ידי ניקיון פשוט במטלית, ללא עלות שמתווספת לה לסכום ניכר כפי שקורה בסוככים אחרים. בפרגולת אלומיניום דמוי עץ מקבלים את רק המראה ולא את התלאות שבתחזוקה.

עמידות הפרגולות

כל אדם שרוכש מוצר מעדיף לבצע השקעה כספית עבור מוצר שיהיה איכותי ויביא לו שימוש נוח לכמה שיותר שנים. בתחום הפרגולות. מדובר אומנם בסכום משמעותי שאותו משלמים, אולם מה שמקבלים בתמורה הוא סוכך מאוד איכותי שיישאר באותה התצורה למשך הרבה מאוד שנים. האלומיניום מציג עמידות מושלמת בפני גשמים ושמש, פרופילי האלומיניום עברו את כל הטיפולים מפני קורוזיה, לצד צביעה טובה , יש לכם פרגולה מושלמת לשנים קדימה.

יתרונות מול חסרונות: בוחרים פרגולות

לאחר שכבר מבינים את הרשימה הנהדרת של יתרונות הפרגולה העשויה מאלומיניום, עדיין צריכים להבין איזה סוג של פרגולה מאלומיניום מתקינים.

בעקבות הדרישה , בשוק פרגולות אלומיניום מסוגים שונים , החל מפרגולה חשמלית, פרגולה תלויה ופרגולה קבועה שבה השלבים נותרים באותה התצורה כל העת.. כל אחד מן הדגמים יכול להוביל אל שינוי במחיר, וזה חשוב מאוד להבין איזה סוג של פרגולה תעניק את השימוש הכי טוב, כשההגדרה לגבי מה שנחשב להכי טוב כוללת גם העדפות אישיות.

לא בטוחים במה לבחור?
התקשרו לייעוץ 0737-969-722

אם לא ממש בטוחים מה הכי עדיף, יכולים תמיד להתייעץ עם איש מקצוע מנוסה ואמין אשר יוכל לפרט את היתרונות והחסרונות של כל הדגמים המוכרים, וכך יהיה הרבה יותר פשוט להבין איזה סוג של פרגולה מבין כל הסוגים של פרגולות אלומיניום בסופו של דבר בוחרים להתקין.

שאלות על התקנות

(של פרגולות כמובן)​

מה שישליך במידה ניכרת על ההנאה ותחושת הסיפוק מאותה פרגולה שאותה בוחרים הוא איכות ההתקנה שמתבצעת על ידי המתקינים. גם אם מקבלים את הצעת המחיר הכי משתלמת, טרם ביצוע ההתקנה של הפרגולה זה כדאי מאוד להשקיע עוד קצת מחשבה לגבי איכות ההתקנה שאותה חברת מתקינים מבצעת בשטח. התקנה מקצועית תהיה עם הגימורים הכי יפים, ומבלי לגרום לשום נזק למקום שבו מותקנת הפרגולה.

איך מזהים מתקין מקצועי

איך יודעים כי מדובר במתקין מקצועי? לפי ההמלצות של אנשים אחרים ולפי הדרך שבה מתמודד איש העבודה מול בעיות שעולות בשטח, דבר שמידי פעם מתרחש בעולם של מתקינים. חברות כמו עילית אלומיניום שמות את הדגש לגבי האיכות של החומר לצד האיכות של ההתקנה בכל שלב ושלב, ובחינה פשוטה של אמינות של חברות אלומיניום שמייצרות ומתקינות פרגולות אלומיניום תביא אל פרגולה פרקטית שתתאים בדיוק רב אל המקום שבו רוצים שהיא תהיה מותקנת למשך של זמן רב

גוון

I40 של קליל

שלד

75/170 מלבני

רפרפות

ניתנות לניתוק ע"י 4 ברגים, להוצאת הרפרפות כהכנה לסוכה

אגדים

50/150

הגנה מגשם

ללא סנטף