שער כניסה לבית שמזמין כל אורח

היום כמעט בכל מקום נמצא שערים- בין אם במרחב הציבורי או הפרטי. שערים מאפשרים הגנה, תיחום ופרטיות. בעצם, הם פונקציה נוספת של בטיחות המבדילה את ביתו של אדם או מקום עסקיו מהמרחב הציבורי.

נוכל למצוא שערים לבית בעיקר בבתים פרטיים, כמו גם בבתים משותפים ברבי קומות, במוסדות לימוד, בעסקים, ביישובים. ובעצם- איפה לא? אך מלבד הצורך הבסיסי בשער, יש חשיבות עליונה להבנה מאיזה חומר כדאי לייצר את השער הנדרש. בשנים האחרונות זוכה האלומיניום לפופולריות רבה ויש לזה המון סיבות מצוינות.

שערי כניסה לבית

האם יש עדיפות לשער מאלומיניום?

ראשית, מלבד ברזל מתכת האלומיניום היא הנפוצה ביותר בשוק, והשימוש בה עולה על מתכות אחרות ויש לזה המון סיבות. צפיפות האלומיניום הופכת אותה לקלה, מה שמסייע ומפשט את העיצוב בחומר. למתכת זו יש גם ברק קבוע הנוצר בעקבות חומר החמצני – אלומינה שנמצא בשכבתו הדקה והחיצונית של החומר.

האלומיניום קשה, עמיד, אינו ניזוק בעקבות תנאי מזג אויר שונים ומחזיק מעמד בצורה הטובה ביותר למשך מספר השנים הארוך ביותר. ויותר מזה כמעט לא דורש תחזוקה. סיבות אלה ועוד הופכות את האלומיניום לבחירה הטבעית לשימוש בו להקמת שערים לבית. גם אתם צריכים שער? בטלפון אחד אתם יכולים להזמין את המומחים שלנו לפגישת ייעוץ שתענה לכם ל כל השאלות. מפה הדרך קצרה עד להתקנת השער המתאים ביותר לכם בהתאם לצרכים, לרצונות ולתקציב שלכם.

שער חנייה מאלומיניום דמוי עץ
שער חנייה מאלומיניום דמוי עץ
שער אלומיניום דמוי עץ
שער אלומיניום דמוי עץ

שערים מעוצבים על פי ראות ורצון הלקוח בהתאמה אישית

כפי שציינו, האלומיניום הוא קל לעיצוב. בשימוש בפרגולות, גדרות אלומיניום שערים ועוד..היתרון הגדול בה זה שהיא מאפשרת שילוב של נוקשות של החומר עצמו עם רוך מבחינת אלמנטים עיצוביים. ניתן למצוא היום בשוק שערים מאלומיניום בעיצובים שונים ומגוונים, אך זה לא אומר שאתם לא יכולים לעצב את השער המיוחד לכם, להפך. אנחנו נשמח לשמוע את רעיונותיכם ולצאת איתכם לדרך, להפוך את הרעין או החלום שלכם למציאות, לפרוס בפניכם קשת של אפשרויות אשר יתאימו לצרכים כפי שהוגדרו ולייעץ לכם מניסיוננו. חשוב לציין מהי תקרת המחיר מבחינתכם, על מנת שנוכל להתאים את השער המושלם לתקציב הקיים.

מחיר זמין ונוח לכל כיס

עלותו של האלומיניום נמוכה יחסית לתמורה הגבוהה שהלקוח מקבל וזה אספקט חשוב. שער זה נותן מענה לשני צרכים חשובים: הצורך בהגנה ובפרטיות, בשילוב עם הרצון שלכם בפריט מעוצב ייחודי שיבדיל את ביתכם משאר הבתים ברחוב.

התאמה אישית זאת ניתנת כמובן לביצוע עבור המגוון הרחב של השערים האופציונליים: שערים לבית- שערי כניסה לבתים פרטים, שערי חניה, שערים לאולמות או מוסדות או כמו שערים לבתים רבי קומות המאכלסים דיירים רבים.

כדי להיות בטוחים שהשער יחזיק שנים רבות, יש לוודא כי בעל המקצוע משתמש בחומר מן השורה הראשונה, מתקין את השער בצורה בטיחותית ומעניק עליו אחריות. בדרך זו תוכלו לדעת כי השער שבפניכם ישמור על ביטחונכם ועל ביטחון חפציכם ולא ידרוש מכם הרבה התעסקות.

מחיר זמין ונוח לכל כיס
שער אלומיניום

שערים מאלומיניום מתאפיינים ביכולת התאמה גבוהה לטעמו האישי של הלקוח. בין אם השער הרצוי הוא מרובע, מלבן, אליפסה או גלי- באמצעות חומר זה הכל אפשרי.

שערים אלו ניתנים לפתיחה בצורה ידנית או בצורה חשמלית, בהתאם לרצון הלקוח, ומשווים לבית שבו הם ניצבים חזות יפה לעין ויוקרתית.