פרגולת אלומיניום - כל הסיבות הטובות

עד לפני שנים לא רבות רוב הפרגולות שהיו קיימות היו עשוית מעץ, בישראל מאוד אוהבים עץ ולכן הוא כל כך נפוץ. וזה הגיוני כי ניתן לעצב אותו בהמון דרכים וליצור מראה חמים ומזמין.

במדינת ישראל השמש קופחת רוב ימות השנה ואין לנו הרבה רגעים קרירים בקיץ, לכן התחום של הפרגולות הוא פופולרי מאוד וזהו פתרון ההצללה האידיאלי לגינה, לחצר למרפסת או בעצם לכל מקום בו אתם יושבים וצריכים צל.

בשנים האחרונות אנו נתקלים יותר ויותר בפרגולות העשויות מעוד חומרים חוץ מעץ כאשר הבולט בהם הוא האלומיניום, עם התפתחות הטכנולוגיה השימוש באלומיניום גדל מאוד בעיקר בתעשייה הצבאית ובתחום ההי טק עוד ועוד מוצרים מיוצרים מאלומיניום במקביל גם התחום של הפרגולות מאוד התפתח וכיום ניתן לבנות כמעט כל דבר העולה על רוחכם.

פרגולות אלומיניום הם הצעקה האחרונה בתחום וכיום הן הפכו למובילות בכל הקשור לפרגולות גדרות וחיפויי מבנים. לפרגולות אלומיניום יש יתרונות רבים ביחס לחומרי הגלם האחרים ועם נבדוק עלות אל מול תועלת ניווכח שגם כאן פרגולת אלומיניום מנצחת ובגדול.

פרגולות אלומיניום | התקנת פרגולות אלומיניום בכל רחבי הארץ
פרגולה אלומיניום עם מנגנון תליה

היתרונות בהקמת פרגולת אלומיניום

כאמור דיברנו על כך שהאלומיניום הפך להיות נפוץ בתחומים רבים ותפס מקום מרכזי בתעשייה, ויש לזה סיבות רבות. יותר יצרנים בוחרים כל הזמן לעבור לעבוד עם אלומיניום והיום המון חברות בניה מעדיפות את האלומיניום על פני החומרים שהיו עובדים איתם בעבר.

אז מה בעצם הופך את האלומיניום לכל כך יעיל:

  1. האלומיניום היא מתכת איכותית מאוד והתכונות שלו הופכים אותו למתכת על מושלם לבנייה גם לבית וגם לגינה.

  2. האלומיניום הוא קל משקל מה שהופך אותו גם לקל לעיצוב בעזרת אלומיניום ניתן לעצב מגוון אדיר של מוצרים איכותיים.

  3. אחד היתרונות הבולטים בבניה של פרגולה מאלומיניום ביחס לשאר החומר טמון בעובדה שהאלומיניום אינו דורש תחזוקה מיוחדת בשונה לדוגמה מפרגולה מעץ או אבן.

  4. פרגולות אלומיניום עמידות לנזקי מזג האוויר הם לא מהוות סכנה כל שהיא ואינן מחלידות.

  5. האלומיניום הוא חומר ירוק אשר אינו מזיק לסביבה.

  6. האלומיניום הוא אינו חומר דליק בשונה מעץ שעלול להתלקח בחשיפה לאש פרגולת אלומיניום נשארת עמידה.

  7. עמידות לאורך שנים רבות, האלומיניום הוא אינו חומר שמתכלה ולכן הוא מחזיק מעמד שנים רבות לכן גם רוב היצרנים מעניקים אחריות ארוכת שנים, אנחנו  לדוגמה מעניקים ללקוחותינו 7  שנות אחריות מלאה על המוצר.

  8. ניתן לייצר ולעצב פרגולת אלומיניום בדמוי עץ כך שעם לקוח מסוים מחפש את אווירת החמימות שהעץ מפיק הוא יוכל לקבל את אותו עיצוב רק עמיד יותר ועם כל היתרונות של פרגולה העשוייה מאלומיניום.

תמונות דוגמא של פרגולות – להגדלה לחצו על התמונה

התקנת פרגולות אלומיניום

פרגולת אלומיניום קלה להתקנה לתפעול ולאחזקה, את הפרגולה מתקינים בעזרת חיבורים פשוטים המתוכננים מראש בהתאם לצורך הלקוח.

השלב הראשון של ההתקנה הוא בעצם שלב התכנון, יש להבין את הצורך של הלקוח ולהבין למה נועדה הפרגולה ובחירת המיקום האידיאלי בו תותקן הפרגולה.

השלב השני הוא שלב קל, בחירת החומר אותו נבנה את הפרגולה, כמובן שחומר הגלם הנפוץ ביותר הוא העץ אך ההמלצה שלנו היא פרגולה מאלומיניום.

בשלב השלישי אנו בוחרים את העיצוב של הפרגולה, זהו השלב בו הלקוח אמור לעשות איזה מחקר ולבדוק מה קיים בשוק כיום ישנם הרבה מאוד אתרי אינטרנט שניתן לראות בהם תמונות של פרויקטים ולקבל רעיונות. מומלץ גם לצאת לשטח ולראות פרגולות קיימות ולקבל רעיונות מעניינים.

בשלב הבא והאחרון בוחרים את העיצוב המבוקש ועוברים לשלב האחרון ההתקנה של הפרגולה, בחלק הקודם של המאמר דיברנו על כך שהתקנת פרגולה מאלומיניום היא פשוטה ביותר, ההתקנה גם לא לוקחת הרבה זמן משהו כמו כמה שעות ספורות בהתאם לגודל והמיקום שלה כמובן.

פרגולות מאלומיניום
פרגולה מתכווננת

פרגולה אלומיניום להתקנה עצמית

כיום ניתן להתקין פרגולה לבד בדיוק כמו שהולכים לאיקאה וקונים שולחן כך גם בתחום הפרגולות התפתחה נישה המאפשרת ללקוחות להזמין ערכות מוכנות להתקנה עצמית.

כמובן שלא כל אחד מסוגל לבנות פרגולה בעצמו, כדי להיות מסוגל להתקין פרגולה לבד כמובן שצריך מעט ידע טכני אך לא צריך להיות מהנדס או מתקין בעל ניסיון רב.

הפרגולה מגיעה על פי מידות מוכנות מראש ומותאמות למיקום ההתקנה, החיבורים של המוצר הם ברורים ופשוטים להתקנה. אין ספק שלאחר התקנה של פרגולת אלומיניום לבד הסיפוק הוא אדיר וכשתשבו תחת הצל שיצרתם תרגישו גאווה.

מעבר לסיפוק שבהתקנה עצמה יש יתרון נוסף ולא פחות חשוב, אתם חוסכים כסף רב והמחיר של הפרגולה מצטמצם מאוד כך שאתם מקבלים פרגולה מושלמת שבניתם לבד ובפחות כסף ממה שהיה עולה לכם אם הייתם מתקינים אותה בעזרתו של מתקין מורשה

 

פרגולה אלומיניום כרהיט עיצובי לגינה

פרגולות אלומיניום כרהיט עיצובי

בשל העובדה שניתן לעצב פרגולות אלומיניום במגוון אדיר של עיצובים ניתן ליצור פרגולות מדהימות ולהפוך אותן לפריט עיצובי בלתי נפרד מהגינה או המרפסת בה היא ממוקמת. ניתן לשלב את הפרגולה עם ריהוט הגן שלכם וליצור מעטפת אחת ההופכת את הגינה לפינה קטנה של גן עדן יפיפה.

בשנים האחרונות אנו נתקלים בלקוחות אשר מתכננים את הפרגולה בהתאם לגינה ולבית עצמו ובכך הופכים אותה לפריט עיצובי משמעותי וחשוב בעיצוב הכללי של הבית.

הפרגולה יכולה גם להוות בסיס מצוין לשילובה יחד עם צמחייה שמוסיפה תחושה של טבע ורוגע ישנם המון צמחים המתאימים להפוך את הפרגולה לגן ירוק ופורח.

כיום גם ישנה אפשרות להקים גדרות מאלומיניום כך שניתן לשלב את העיצוב של הפרגולה יחד עם העיצוב של הגדר וליצור אווירה מיוחדת על פי טעמכם ועיצובכם האישי בשנים האחרונות אנו עדים לכך יותר ויותר ונתקלים בעיצובים מדהימים של פרגולות משולבות עם עיצוב הבית עיצוב הגינה והגדרות המשתלבים יחדיו והופכים את ביתכם לייחודי מעניין ויפה.

על מה לשים דגש בבחירה של חברה להתקנת פרגולת אלומיניום

כמו בכל תחום אחר גם ובעיקר בתחום של הפרגולות הניסיון משחק תפקיד ראשי, מומלץ וחשוב לבחור בחברה שקיימת בשוק זמן מה ויש להם דוגמאות לעבודות קודמות אותן ביצעו.

לכל עסק שמכבד את עצמו יש אתר אינטרנט המראה את עבודותיו שווה להעמיק ולבדוק מה החברה כבר עשתה עד כה. כמובן שההמלצה הטובה ביותר היא לצאת לשטח עצמו ולראות את הפרגולה עצמה ואם אפשר אפילו לדבר עם הלקוחות שהפרגולה ברשותם ולקבל חוות דעת על איכות העבודה ולא פחות חשוב על השירות אותו נותנת החברה.

חשוב לזכור פרגולה לא משמשת אותנו רק ליופי ברור שהעיצוב הוא מאוד חשוב אך לא פחות חשוב לזכור שיש לפרגולה מטרה והיא לספק עבורנו צל והגנה מפני מזג האוויר.

מתקין מנוסה יכול לעזור לכם בבחירה הטובה ביותר ושתתאים לכם בצורה אידיאלית לאורך שנים רבות. פה בדיוק נכנס הנושא של הניסיון והופך למשמעותי מהסיבה שלקוחות רבים מעוניינים להתקין את הפרגולה בצורה עיצובית מסוימת או במיקום מסוים שנראה להם הכי טוב בשבילם, מתקין עם ניסיון עלול לפתוח לכם את העיניים ולגרום לכם לראות דברים שההשלכות שלהם יצוצו לאחר חודשים או אפילו שנים.

לאחר שבדקתם את כל הנתונים הטכניים נשאר כמובן הנושא של המחיר, למזלנו כיום בעזרת רשת האינטרנט ניתן לבצע השוואות מחירים ולבדוק מה כל ספק מציע. אנו ממליצים לא לתת למחיר זול מדי לסנוור אתכם יש ממוצע בשוק של מחירים סבירים הבנוי מחברות המציעות את אותו מוצר לפעמים אפילו בהבדלים של עד חמישים אחוז פחות מהאחר כמו בכל תחום אחר חשוב לשים דגש על איכות המוצר כך שהמחיר בדרך כלל הוא בהתאם לכך.

לסיכום:

אנו ממליצים ללקוחותינו על הקמת פרגולה מאלומיניום בגלל היתרונות הרבים שניתן להפיק מחומר הגלם אלומיניום. אם אתם מחפשים מוצר עמיד כזה שיחזיק לכם שנים רבות ויעניק לכם שקט נפשי פרגולה מאלומיניום הוא המוצר הנכון בשבילכם. אנו בחברת we wood  מציעים ללקוחותינו מוצר איכותי ומעניקים אחריות של עשר שנים כדי שתוכלו לישון בשקט וללא דאגות מיותרות.