פרגולות מכל הסוגים! אז באיזה פרגולה כדי לבחור?

פרגולות מברזל, פרגולות אלומיניום, פרגולות מעץ ומשולבות בדים. לא משנה איזו פרגולה תבחרו תמיד היא תחמיא לבית ותעניק את מקום נפלא לשבת וליהנות גם מחוץ לבית.

כאן תוכלו להתרשם ולקבל השראה כיצד תרצו שהפרגולה שלכם תראה, אנו מבין החברות המובילות בתחום הפרגולות ומאחורינו מאות לקוחות מרוצים. צרו קשר ותהנו משירות מקצועי במחירים תחרותיים

סוגי הפרגולות השונות

פרגולה אלומיניום אדומה בבינימינה
פרגולה אלומיניום
פרגולה בדים משולב עץ רב שכבתי
פרגולה עץ בשילוב בדים
פרגולה ברזל בשילוב עץ
פרגולה מברזל
פרגולה עץ
פרגולה עץ

מהם השלבים בהתקנת פרגולות וכיצד בוחרים את החומר הרצוי לפרגולה?

מהם הצרכים שלנו?

כדי להבין יותר טוב איזו פרגולה אנחנו צריכים, עלינו קודם כל להגדיר את המטרה שלשמה אנו זקוקים לפרגולות. האם למטרת הצללה בלבד? האם לתחום אזור מסוים? לקירוי שטח של מחסן או חנייה? או האם למטרת סגירת חורף זמנית? הבנה יותר טובה של הצרכים שלנו תעזור לנו להחליט, מה גודל הפרגולה הרצויה, מהו החומר האידיאלי לשימוש ומה העיצוב שיתאים ביותר למטרה.

איזה פרגולה? אלומיניום, עץ או ברזל?

אם בעבר היה רק סגנון אחד של פרגולות, עם השנים, טכנולוגיות הבנייה השתפרו והיום ישנם סגנונות רבים וההיצע גדול. מה שהוביל לכך שמלבד העץ המסורתי קיימים גם חומרים אחרים לבניית פרגולות, כמו למשל אלומיניום.

בתחילת הדרך, המראה של פרגולה אלומיניום היה מראה תעשייתי יותר, כסוף ומתכתי אך מאז דברים השתנו, וכיום אפשר לשדרג את המראה התעשייתי המקורי ולצבוע את מוטות האלומיניום בצבעים שונים, או לחלופין, להזמין מוטות מחומר דמויי עץ למראה כפרי.

ההשקעה בפרגולה מאלומיניום היא השקעה משתלמת וחד פעמית במחיר ודורשת מינימום השקעה בתחזוקה, לעומת פרגולה אחרת, בה ההשקעה במחיר קטנה, אך דורשת השקעה מקסימלית, כשזה נוגע לתחזוקה השוטפת.

פרגולת אלומיניום מעוצבת
פרגולה אלומיניום מעוצבת
פרגולה לבנה מאלומיניום
פרגולה לבנה מאלומיניום
פרגולה אלומיניום חנייה באחוזת ברק
פרגולה אלומיניום חנייה באחוזת ברק

כיצד לבחור את העיצוב והסגנון של הפרגולה?

לאחר הגדרת המטרות ובחירת החומר הרצוי לפרגולה, מגיע שלב התכנון. אנשים רבים יודעים מראש איזה מראה הם רוצים להשיג, אבל ישנם מקרים, בהם נדרשת עזרה מקצועית.

מלבד התאמת החומר המתאים לצרכים שלכם, מומחים בהקמת פרגולה אלומיניום יוכלו להתאים לכם את העיצוב והסגנון של הפרגולה עצמה, תוך כדי שהם מתחשבים בנושאים כמו מידת ההצלה הרצויה, השיפוע המתאים, המרווחים בין החריצים, הגימורים הסופיים ועוד, והכל במסגרת התקציב המבוקש.

אם אתם מחפשים ייעוץ ממומחים, הצוות המקצועי שלנו, המתמחה בעבודות אלומיניום, הוא הכתובת שלכם. קבלת ייעוץ מקצועי זה נושא חשוב מאוד, כי גם תוכלו לגלות אפשרויות נוספות וגם בעזרתו תוכלו לוודא שהפרגולה עליה תמיד חלמתם תהיה הפרגולה שבסופו של דבר תקבלו.

על מה חשוב להקפיד בעת תכנון פרגולה?

  • לפני שאתם בוחרים בפרגולה שאתם רוצים, החליטו מהו התקציב מראש וכך תוכלו לתכנן את הפרגולה שלכם טוב יותר ולא לחרוג מהמסגרת.
  • בתחום הפרגולות קיים היצע רב. ישנו מבחר גדול של בחומרים מהם מיוצרת הפרגולה וגם מגוון של עיצובים. אם אתם מרגישים אבודים, חשוב להתייעץ עם חברה מקצועית. חוות דעת ממומחים תעזור לכם להתכוונן ולמצוא את הפרגולה שהכי מתאימה לכם.
    • לפני שאתם מתקינים פרגולה אלומיניום, ובוחרים את הסוג המועדף עליכם, תסתכלו בקטלוגים שונים, בבתים של חברים, מכרים, קרובי משפחה או שכנים. תשאלו שאלות, תתעניינו ותבצעו תחקיר מקיף על מנת לקבל מידע רב יותר לגבי הסגנון של הפרגולה שאתם רוצים.
  • הערך של המלצות חשוב, אבל קחו אותן בערבון מוגבל, כשאתם בוחרים חברה להתקנת פרגולות. ובקיצור – אל תסתמכו על המלצות בלבד, כימיה טובה עם נציג חברת השיפוצים הוא לא פחות חשוב.

חשיבותה של חברה מקצועית

בסוף שנת 2014 נכנסה לתוקף רפורמת הפרגולות. על פי הרפורמה, כיום אין צורך באישור או היתרי בנייה עבור התקנת סוככים או פרגולות מכל סוג. על אף שאין צורך באישורים, לא מומלץ לבנות פרגולה אלומיניום ללא חברה מנוסה.

חברה מקצועית תבטיח שהפרגולה תתוכנן לפרטי פרטים, שההתקנה שלה תהיה אולטימטיבית, ושהפרגולה אותה בחרתם, תענה על כל הצרכים שלכם בצורה הכי מקצועית. בנוסף, הזמנת חברה המתמחה בהתקנת פרגולות תבטיח שהפרגולה שלכם תהיה יציבה, בטוחה ושתדרוש כמה שפחות תחזוקה, לאורך השנים.

רוצים לקבל הצעת מחיר לתכנון ובניית פרגולה? צרו קשר בטלפון 073-7969722