פרגולה לגינה - בונים עם המומחים

פרגולה לגינה

חברת  We – Wood  הינה חברה שמייצרת, מתקינה ומשווקת מוצרי אלומיניום בכל רחבי הארץ. היא בעלת מפעל ייצור משלה, בו היא מתכננת ומייצרת פרופילי אלומיניום ומוצרים נוספים בהשגחה קפדנית. לזכותה עומד ניסיון של 8 שנים בעבודה עם פרגולות, גדרות, חיפויי קירות וסגירות חורף מחומרים שונים, ובפרט מאלומיניום. היא מתמחה בייצור והתקנת פרגולות אלומיניום בבתים פרטיים, מלונות, חברות ועסקים ועובדת בצוותא עם אדריכלים ומעצבי פנים.

פרגולות אלומיניום לגינה

פרגולות אלומיניום יכולות להגיע במגוון של צורות, גדלים, צבעים וסוגים, ותמיד שומרות על מראה ועיצוב אסתטי ואלגנטי, כך שהן בהחלט יעזרו לייפות את הגינה או את החצר שלכם. סוגי הפרגולות העיקריים לגינה הם:

  • פרגולה חשמליתזוהי פרגולה בעלות מנגנון חשמלי שמקל על התפעול של הפרגולה ומאפשר לכוונן את הרפפות למידת ההצללה ולמידת חדירת האור הרצויה.
  • פרגולות עם קירוי בדפרגולות בעלות בד מיוחד המולבש בתוך מסילות שניתן לתפעל ולכוונן, לפתוח ולסגור. מעולות להצללה בעונת הקיץ.
  • פרגולות תלויותפרגולות "מרחפות" ללא עמודים תומכים שקל יותר להתקין, חוסכות במקום בגינה ובעלות מראה מיוחד.
  • פרגולות אלומיניום דמוי עץפרגולות העשויות מפרופילי אלומיניום דמוי עץ שמתאימות במיוחד לגינות ומעניקות מראה כפרי ונעים.

  • פרגולות קבועות –
    פרגולות שנשארות במצב קבוע ולא ניתנות להזזה. ההתקנה מבוצעת בזווית של 45 מעלות וההצללה מתקבלת לפי מיקום השמש בשמיים באותה נקודה ביום.

צביעת הפרגולה

תוכלו לבחור מבין גווני צבע רבים ממניפת ral, מניפת iron של חברת קליל או מצבעים דמוי עץ בגווני החום, ובמידה ואתם מעוניינים בפרגולות אלומיניום דמוי עץ. הצביעה של פרופילי האלומיניום הינה איכותית ביותר – החומר עובר תהליך אנודיזציה (אילגון), ששומר על עמידות הצבע לטווח ארוך, ולאחר מכן עובר צביעה בתנור אלקטרוסטטי.

מחיר פרגולות אלומיניום לגינה

יש לפנות אלינו על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת. פרגולה לגינה היא עניין אינדיבידואלי, ואנו בחברת  We – Wood מתאימים את הפרגולה לצורכי ורצונות הלקוח והתנאים הקיימים בשטח. מחיר פרגולת אלומיניום מתחיל ב-550 ₪ למ"ר עבור פרגולה בסיסית. במידה ויש להתקין מנגנון חשמלי או תוספות כגון סנטף או מרזב, המחיר צפוי להאמיר בהתאמה.

שירות ואחריות

פרגולה לגינה של חברת  We – Wood תזכה אתכם באחריות מעולה ואמינה של 10 שנים. בשילוב עם העובדה שהאלומיניום הוא חומר עמיד שמחזיק זמן רב ומצריך תחזוקה מינימלית מאוד, בהחלט מדובר ברכישה משתלמת וכזאת שתחזיק גם בעתיד הרחוק.

לקבלת הצעת מחיר התקשרו 073-7969722 ונשמח לעמוד לרשותכם