סגירת חורף

סגירת חלל לחורף היא רעיון מוצלח לבית ולעסק פתרון מעולה למסעדות, כאשר בשל הגשם אנחנו מאבדים חלל יקר בין אם לעסקים או לשעות הפנאי המשפחתיות. סגירת החורף היא לא רק יעילה, היא גם תוספת מעוצבת נהדרת שיכולה להיות מותאמת בדיוק לצרכים ולטעם שלכם

סגירת חורף אלומיניום

חורף זה לא סיבה לצמצם מקום

בין אם אתם בעלי עסק או אנשים פרטיים עם מרפסת או חלל חיצוני החשוף לתנאים החיצוניים, בוודאי עברה בראשכם לא פעם המחשבה שהחלל שלכם לא מנוצל כשהחורף מגיע. בתי עסק רבים סובלים מהפסדים קשים בשל ויתור על חלל גדול ולעיתים יותר ממחצית המקום משום העובדה שלא ניתן לשבת שם בתנאי בחורף, בין אם מטפטף ובין אם בעת סערה אמיתית. גם במתחם הפרטי החורף יכול להיות משמעותי – מרפסות בתים הופכות לא שמישות למשך חודשים, משמע חלק ממשי מתוך הבית הופך ללא רלוונטי בתקופות אלה. אך לבעיה זו היום יש פיתרון והוא זמין מתמיד – סגירות חורף קבועות או מתחלפות הן הפתרון האולטימטיבי להמשך בשגרה למרות החורף.

מרפסת שמש

סגירה מיוחדת למרפסות פרטיות

מרפסת הבית היא מקום נהדר לבלות בו עם בני המשפחה וחברים. אנשים אף מעידים כי מרפסת היא תנאי מקדים לרכישה או חתימה על שכירות עבור דירתם.

בעקבות עובדה זאת, עצוב לחשוב כי חלל זה עומד "מיותם" לא מעט חודשים במהלך השנה. פיתרון סגירת החורף מהווה פריצת דרך ומאפשר להשמיש את החלל כל השנה.

בכדי להביא את הפיתרון עוד היום גם למרפסת שלכם, צרו קשר לקבלת מחיר מדויק בהתאם לגודל, לחומר ולאופן בו תשלבו את הסגירה. חשוב לציין כי הסגירה יכולה להיות קבועה או סגירה מתקפלת- באופן זה המרפסת תוכל בחודשים הנעימים להיראות בדיוק כפי שנראתה קודם, ובחודשי החורף יתווסף לה כיסוי מיוחד ואיכותי אשר יאפשר להמשיך לבלות ולהשתמש בה.

רוצים לדבר איתנו? 073-7969722 או השאירו פרטים

סגירת חורף לבתי עסק

מסעדות, בתי קפה ועסקים נוספים מתפארים במקומות ישיבה שהם לא בפנים המסעדה. בדרך זו הלקוח יכול לשבת בחלל הרחוב, הגינה או החצר – כל עסק והמיקום המיוחד שלו.

הבעיה היא שבחודשי החורף לא ניתן לשבת כלל במקומות אלה. הקור, הגשם והרוחות עלולים להבריח את הלקוחות ולגרום להפסדים רבים לקופת העסק.

לכן, לכל מסעדה, בית קפה או אפילו קיוסק אשר חלקו מתאפיין בעמידה או ישיבה בחוץ – הסגירה היא חשובה בכדי להמשיך ולאפשר רווחים לעסק תוך שמירה על אופי המקום ומאפשרים ללקוחות אווירה נעימה וחמימה.

מודלים מעוצבים ליצירת חלל מושלם

סגירת חורף

חשוב להשקיע בחומרים איכותיים שיאפשרו רמת בטיחות גבוהה, עמידה מפני אש, גשמים ונזקי מזג אויר נוספים. ישנם מודלים מיוחדים לסגירות חורף שונות אשר ניתנים להוצאה פשוטה וקלה ברגע שמתחיל שוב האביב.

ניתן להשתמש בסגירה שקופה המבוססת על זכוכית חוסמת בטיחותית על מנת לאפשר ללקוחות או לבני הבית לראות את הסביבה החיצונית בכלל ואת הנוף מבלי להרגיש מנותקים בשל מזג האוויר החורפי.

סגירת חורף- הפיתרון הפשוט להמשך השגרה בימים של קרה

תוספת מרפסת

סגירת מרפסות שמש, הרחבת מבנה או סגירת חלל פתוח בבית עסק – באמצעות סגירת חורף מתאפשר ניצול מרבי של השטח שלכם.

מרבית המודלים מאפשרים אופציה של פירוק ואחסנה פשוטים עד שיהיה בו צורך שוב בשנים שאחרי. חשוב לרכוש סגירה שכזו מבעל מקצוע, כך תבטיחו לעצמכם שנים רבות של הנאה מהמוצר.

אנו נשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון, הידע והמקצועיות שלנו ולהתאים אותם לצרכים שלכם.

סגירת מרפסות שמש, הרחבת מבנה או סגירת חלל פתוח בבית עסק – באמצעות סגירת חורף מתאפשר ניצול מרבי של השטח שלכם. מרבית המודלים מאפשרים אופציה של פירוק ואחסנה פשוטים עד שיהיה בו צורך שוב בשנים שאחרי. חשוב לרכוש סגירה שכזו מבעל מקצוע, כך תבטיחו לעצמכם שנים רבות של הנאה מהמוצר. אנו נשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון, הידע והמקצועיות שלנו ולהתאים אותם לצרכים שלכם. 

רוצים לדבר איתנו? 073-7969722 או השאירו פרטים