גדר אלומיניום יוקרתית

מהם חלקי הגדר?

החלקים המרכיבים גדר אלומיניום

גדרות אלומיניום לרב, מורכבות מחלקים קבועים בשיטת הרכבה ידועה. כמובן שבגדרות בעלות עיצוב ייחודי או פרזול מיוחד, או גדרות המותקנות בתנאי שטח שונים, ישנם שינויים בהרכב הגדר, כמו מסגרות מעוצבות למשל, או עמודים מפורזלים. 

יצירת קשר
Shape

פרט טכני גדרות אלומיניום

לפניכם/ן מכלול החלקים בשרטוט טכני של גדר אלומיניום טיפוסית בסיסית. תרשים אשר עלול להיראות שונה במקצת בצירופים אחרים של חלקי גדר.

חלקי-הגדר-מאלומיניום

עמודי גדר

עמודי אלומיניום יציבים המעוגנים אל האדמה ומשמשים לאורך כל הגדר במרווחים קבועים התלויים האורך וברוחב השלבים.

פרופיל U

פרופילי הU מכונים בשמם בשל צורתם, הם מחוברים אל העמודים ומשמשים כעיגון לשלבים ועיבוי המסגרת המקבעת באופן נוסף. פרופילים מאלומיניום הניתנים גם להחלפה במסגרות מעוצבות במרבית המקרים.

בסיס-פלטקות

הבסיסים מעוגנים באדמה ומשמשים את החלק המייצב הצמוד לאדמה אליו מתקבעים עמודי הגדר. איכותם של הבסיסים משתניםפ וזמינים בעובי משתנה

רוזטה

הרוזטה היא החלק המתיישב על הבסיס בינו לבין העמוד. הוא עוטף את הפלטקות ומכסה אותן וכך שומר על איכות העיגון והמראה והגימור הסופי. בנוסף, תפקידה של הרוזטה הוא להסתיר את הברגים המוחדרים לבסיס בשלב העיגון

שלבים

שלבי הגדר מותקנים בצורה אופקית אל תוך פרופילי ה U וממשיכים לאורך כל הגדר. קיימים סוגים שונים של שלבים והם מאפשרים בחירה בעיצובים וצבעים שונים, אלומיניום דמוי עץ או אלומיניום צבוע בגימורים שונים יוצרים גדרות מגוונות. את השלבים של גדרות האלומיניום מתקינים באינטרולים (מרווחים) קבועים שיכולים להיות שונים לפי בחירה. רוחב השלבים והמרחק בינם יוצרים פרטיות שונה וחדירת אור שונה בכל דגם.

מכסה

המכסה המכונה גם פקק לעתים, נכנס בחלקו העליון של עמוד האלומיניום. הוא אוטם את כניסת המים לתוך העמודים ומשמש גם כאלמנט מיוחד של עיצוב או פרזול מיוחד. קיימים מכסים סטנדרטים בסיסיים וגם מכסים מעוצבים. 

לצפייה בגדרות שלנו

יצירת קשר