חיפוי קירות הוא תחום דינאמי עם המון אפשרויות:

חיפוי אלומיניום, עץ, לוחות פנלים מיוחדים, חיפוי אבן ועוד…

ראו מה חם בתחום וראו מה צופן לנו העתיד.

חיפוי קירות נוצר עקב צורך "לשבור" את המראה הקובייתי שקיים שברוב המבנים, המראה הקובייתי נוצר בדרך כלל עקב אילוצים של שטח מגרש קטן והוספת טקסטורות לקירות משדרגת את המראה הוויזואלי ומאפשרת לנו ליצור הפרדות בקו המבנה.

ציפוי קיר
חיפוי קיר חיצוני
חיפוי קיר באיפאה
חיפוי פלאנקים

חיפוי קירות באלומיניום

אלומיניום הוא מוצר נפוץ בחיפוי קירות, ניתן לייצר אותו בכל גוון רצוי, עובי הפנל נע בדר"כ בין 2 – 5 ממ וניתן היום להכניס חומרים מבודדים בין שתי שכבות של אלומיניום. במקרים שבו הקירות לא פלס מושלם אנו נבנה מערכת "תלייה יבשה" שבה נצליח לייצר פלס חדש לקירות המבנה, חיפוי אלומיניום אינו נועד רק כצורך וויזואלי אלא גם כפתרון במקומות של תנאי מזג אוויר קיצוניים ואזורי לחות גבוהים בקרבת הים.

אנו מבצעים פרגולות אלומיניום, חיפוי אלומיניום קפדני, חיפוי גגות בשיטת פלאט, חיפוי במגשי אלומיניום, חיפוי עמודים ואלוקבונד.

חיפוי אלומיניום נותן גמישות צירתית רבה בפן העיצובי, עניין שקשה להגיד על חיפויי אבן או שיש, אנו ב – we wood  עבודות עץ מעניקים לאדריכל או ליזם להגשים את החזון שלו וליצור צורות, טקסטורות וגוונים חדשים שעד היום נראו קשים ליישום. חברת  Fundermax היא זו שנמצאת בחזית הטכנולוגייה בתחום חיפוי אלומיניום לפנים ולחוץ, ניתן ליצור קשר איתנו לקטלוג מוצרים ואפשרויות הנדסיות שונות.

חיפוי קירות בסרגלי הצללה

לרוב אנו נשתמש הסרגלים מסוג איפאה או סידר, הייתרונות של האיפאה הוא חוזק העץ ועמידותו לאורך שנים אך החיסרון הוא המשקל הגבוה ומורכבות ההתקנה, כמו כן מחיר חיפוי קירות בסרגלי איפאה נע בסביבות ה – 1000 ₪ למ"ר בעוד שהסידר נע סביב ה ה- 800 ₪ למ"ר.

מבחינת וויזואלית הסידר יותר בהיר בטבעו בעוד שהאיפאה בעלת גוונים אדומים חומים כך שמבחינה המראה ישנם הבדלים גדולים, כמובן שניתן להזמין ייצור מיוחד של עצים נוספים לחיפוי כמו, גרפרה, אירוקו, טייגר ווד, קומרו ואולי גם אורן אך עץ האורן אינו אידיאלי לחיפוי קירות עקב צורך תחזוקתי גדול (לפחות פעם בשנה תלוי ברמת החשיפה לשמש) דבר שבעייתי כי לרוב החיפוי קירות הוא בשטחים גבוהים שלא נגישים בקלות, את העצים הקשים (טבקו, אירוקו, סידר וכו…) נידרש לתחזק בכל שנתיים.

חיפוי קירות בלוחות דק

כפי שאנו בונים דקים על הרצפה כך גם ניתן לבנות אותם על הקירות, לבסוף מתקבל קיר עץ אשר המראה העיצובי תלוי בסוג העץ הנבחר, עבודה זו דורשת דיוק רב ולרוב מתבצעת ע"י ברגים נסתרים בכדי להדגיש את הקווים האופקיים של הקיר וננסה להתקן את הקרשים באופן שלא נראה קווים אנכיים רצופים בין סיומות הקרשים, הפיניש הוא הקובע בחיפוי קירות, חשוב מאוד לדייק דווקא לקראת סוף הפרוייקט, הדגשים יכוונו לסיומות מושלמות בין הקירות לחלונות אם מחברים מתאימים, על  החיבורים בין הקורות לגג המבנה ועל צבע מושלם וללא נזילות.

חיפויי עץ

חיפוי קירות באיפאה
חיפוי עץ
חיפוי עץ לבית
חיפוי עץ חיצוני

חיפוי קירות בדק סינטטי

דק סינטטי הוא בולט בתחום עקב עמידותו לנזקי מזק האוויר, הדק הסינטטי מורכב משילוב של פולימרים (פלסטיק) עם שבבי עץ ממוחזר וקצת דבק אפוקסי להחזיק את המסה, ישנם הרבה דקים סינטטים בישראל וחשוב לבחור אחד שגם יתאים למבנה מבחינה וויזואלית וגם יהייה מוצר טוב עם "אבא ואמא" אשר יישארו ליידנו לאורך כל תקופת האחריות, יש לשם לב – לא כל יבואני העץ הסינטטי נותנים אחריות ללוחות דק אשר מורכבים על קירות, דוגמא כזו ניתן לראות בעץ-ועצה אשר מייבאים מוצר פרימיום לחיפוי קירות בעל טקסטורה ברמת גימור גבוהה אך לא ניתנת אחריות על המוצר בעת התקנתו על קיר, זה לא אמור להרתיע את הלקוחות כי המוצר אכן איכותי ובשילוב של התקנה מושלמת אין ממה לחשוש אבל עדיין 15 שנה אחריות זה לא משהו שניתן לוותר עליו בקלות… we wood היא מתקינה מורשת של מחסני עץ ועצה וניתן לפנות אלינו בכל שאלה למוצרים אלו.

חיפוי קירות ורצפה עם מוצרי מאלם

לחברת מאלם יש ליין מיובא של חברת SHERA אשר מתמחה בלוחות צמנטבורד בעלי טקסטורות מיוחדות המדמות עץ או מראה מבוטן, אנו ממליצים לבקר באתר שלהם ולהתרשם משלל המוצרים הקיימים או תאמו פגישה איתנו ונוכל להראות לכם דוגמאות.

היתרון הגדול הוא בחוזק הלוחות, ביגוד לגבס הצמנטבורד מתאים גם לתנאי מזג אוויר קשים ורוב המוצרים מותאמים להתקנה גם בקירות ומשטחי חוץ, ללוחות אלו יש תקן אש דבר שחשוב לבעלי עסקים לצורך קבלת רישיון וגם לאנשים פרטיים (קיר שלם מעץ יכול להוות סכנה במידה ויש אסון..) אחד היתרונות של לוחות מאלם  הוא התחזוקה הקלה, זה ממש כמו קיר רגיל לכל דבר ולא נדרש לצבוע אותו אלא אם אתם חפצים בכך. אחריות על מוצרי shera הם ל 50 שנה (!) מהיצרן.

חיפוי דק
חיפוי מאלם
חיפוי חוץ