הקמת גדרות אלומיניום בעפולה בירת העמק

הוזמנו לעפולה (העיר שבקצה כביש הסרגל) על ידי אישה נעימת סבר בשם עופרה.

עופרה, שהגיעה אלינו דרך אחד מהפוסטים שלנו בנושא גדרות והתרשמה התמונות העבודות שלנו, ביקשה להחליף את הגדר הישנה שלה ( שבאמת היתה במצב לא מי יודע מה) ולשם הקמת גדר אלומיניום בעפולה. גדר עמידה ואיכותית שתחזיק לה לשנים רבות.
אז מה…. לא נבצע? ביצענו את העבודה שכללה הקמת גדר אלומיניום בעפולה בשמחה גדולה והרי התוצאות לפניכם.

מפרט טכני

גוון

9007

פרופיל

פרופיל אופקי 90/20 רווח 1 ס"מ בהתקנה סמוייה.

עמודים

50/50 יצוקים

גדר אלומיניום בעפולה
גדר אלומיניום

גדרות אלומיניום יעילות ויפות

גדרות אלומיניום תוחמים שטחים ומתחמים שונים- באופן קבוע וזמני. רבים בוחרים להציבן באופן שבו הם מסמנים באופן ברור את השטח שאותו הן תוחמות כשטח פרטי המובן מהשטח הציבורי שמעבר להן.

מה שהופך גדר אלומיניום לגדר יעילה במיוחד הוא התכונות של החומר שממנו היא עשויה ואם לחדד ולדייק- מכלול תכונותיה.

גדר שמתאימה למגוון שימושים

גדר אלומיניום היא רב שימושית- הן מחוץ בית והן בתוכו (כשער המונע עלייה של תינוקות על מדרגות המובילות אל קומה שנייה בבית וירידה בהן וגם לתחימת מתחם שהייה ומשחק עבורם).

בשל היות גדרות אלומיניום חסינות מפני אש, רטיבות, חלודה וגורמי קורוזיה נוספים, היא גדר אידיאלית לשימוש בחוץ.

ניתן להזמין גדרות "נושמות" עם עמודים עשויים אלומיניום ורווחים בינהם. כך ניתן לשוות לגדר מראה מאוורר יותר. ניתן כמובן לקבל גם גדרות אטומות לשימושים שונים.

גדר אלומיניום קשיחה וגמישה גם יחד

על מנת למקסם את התועלת בשימוש בגדר והתאמתה המיטבית לייעודה, חשוב ולהתייעץ עם מומחים כבר בשלב הראשוני של המחשבה על התקנתם.

זה יאפשר לכם ולנציג מטעם החברה שמייצרת ומתקינה גדרות אלה להגדיר ולאפיין את הצרכים והדרישות. כך ניתן לבצע בחירה מושכלת של סוג הגדר, צורתה, גודלה ולבחור את הצבע המועדף עליכם.

מדובר בחומר קשיח אבל גמיש ולכן ניתן ליצור באמצעותו מבחר גדול של עיצובים, לרבות גדרות מודולאריות. ניתן לבחור בפסים אופקיים או אנכיים, בגוונים דמויי עץ, המשווים לגדר מראה כפרי, חמים וביתי.