גלריית תמונות של דקים שביצענו

בענף זה יש מבחר גדול, אנו מבצעים התקנות דקים משלל סוגי העץ השונים, אורן, איפאה, טייגר ווד, קומרו, גרפרה, אירוקו, טיק בורמזי ודקים סינטטים. אין להקל ראש באופן ההתקנה והתאמת סוג העץ הנבחר לתנאי השטח, ישנם סוגים אשר טוב להם שמש וכאלו אשר ייראו סימני חולשה מול השמש והמים.

בגדול הדקים מחולקים לשלוש קטגוריות: העצים הקשים, עץ האורן המחוטא ודקים סינטטים. המחירים משתנים וישנו פער גדול בין דק אורן לדק עם עץ קשה כגון איפאה כמו כן גם בדקים הסינטטים ניתן לראות הפרש בין היצרנים הסינים לבין החברות המובילות.

מדרגות מדק סינטטי
מדרגות שבנויות מדק סינטטי
דק | דקים | ריצוף חצר עם דק איפאה
שביל דקים
התקנת דק
הקמת דקים במרפסות
דקים סינטטים
דקים
דקים מעץ אורן
דקים מעץ איפאה ברגים נסתרים
דקים מעץ
דקים לגינות ציבוריות
דקים לגינה גדולה
דקים לגינה
דקים לבריכה
דק עם פתח למרתף
דק סינטטי עם גדר ושער
דק סינטטי עם הברגה ניסתרת
דק סינטטי
דק עם סולם נירוסטה
דק סינטטי לגינות פרטיות
דק סינטטי למרפסת
דק סינטטי לבריכה
דק סינטטי במרפסת בחיפה
דק סינטטי בגינה
דק סינטטי באולפן מוזיקה
דק למרפסת
דק ללא ברגים
דק טייגר ווד
דק לבריכה
דק איפאה
דק איפאה קומרו

ל – We WooD עבודות עץ ניסיון רב בהתקנת דקים, יש לנו צוות מנצח אשר מבצע התקנות באופן יומיומי ומרמת גימור מילימטרית, צרו קשר לקבלת הצעת מחיר ותאמו פגישה ללא התחיבות

רוצים לקבל עוד מידע? תוכלו למצוא אותם במאמרים הבאים:

סוגי הדקים המובילים

דק איפאה

את האיפאה ניתן לראות היכן שמחפשים איכות, זהו דק קלאסי המתאפיין בצבעים חומים, אדומים והוא בעל טקסטטורה אחידה, הוא מאוד דומה לקומרו ולכן חייבים לוודא שאכן מותקן אצלכם איפאה טבקו (עדיף עם תעודת מקוריות מברזיל). הקומרו נמצא גם תחת עצי הפרימיום אך הטקסטורה שלו מעט שונה והוא טיפה פחות חזק מהאיפאה, מחיר דק איפאה נע בין 600 – 650 למ"ר והכל תלוי בהיקף העבודה וברמת הגימור.

דק אורן

ישנם המון סיגי דקים והמחירים משתנים בין אחד לשני, ברמה הבסיסית ניתן להתקין דק אורן אשר ניתן לראות בו את הטקסטורה הטיבעית של העץ, את העיניים הרבות, מחירו נע בין 300 ל 350 שח למ"ר והחסרונות שם הרכות החומר, האורן נוטה להישחק בקלות וניתן לראות סדקים (אפילו כשהחומר מגעיה ממחסן עצים מוביל) אשר עם הזמן יגדלו ויצטמצמו בהתאם לעונות השנה. את האורן יש לתחזק באופן שוטף כמו כל דקים הטיבעיים אך החיסרון הוא שבמידה ולא עשינו חידוש דקים לאורן בזמן הנזקים הם בלתי הפיכים. ישנו עוד זן הנקרא אורן קרוליינה אשר הוא טיפה יותר עמיד אך יש לו את החסרורונות שלו… הוא נוטה להתעקם ובמידה ואהבים את המראה שלו חייבם להקפיד על התקנה נכונה ומשופרת.