גדרות לבית – יופי משולב בהגנה ופרטיות

כל אדם או בעל עסק אשר מקום מגוריו או העסק נמצאים בקומת קרקע, יודע עד כמה זה קריטי ליצור סביבה מוגנת ובטוחה. בעקבות המרחק הקצר בין התחום הפרטי לרחוב, שלעיתים דבר לא מפריד בין השניים מלבד דלת, מייצרות הגדרות הפרדה מלאכותית וחשובה.

ישנם הרבה סוגים של גדרות, אך לכל סוג גדר יש את אילוצי ההתקנה שלה, גדר עץ מעל לגובה 1.2 מחייבת ברוב המקרים תשתית ברזל יצוק או מקובע עם ג'מבואים לחומה.

גדר מאלומיניום בדר"כ מקובעת לחומה בעזרת קידוחים (עם מקדח כוס יהלום של הילטי) ויציקת התשתית עם דייס צמנטי בדומה למעקות זכוכית… לכל עבודה ועבודה יש את האילוצים שלה וחייבים לשלבם עם רצונות הלקוח, ברוב מקרים זה עובד טוב אך לפעמים צריכים להיות יצירתיים ולהתפשר.

השימוש העיקרי של הגדרות הוא כמובן גידור של גינות ושטחים פרטיים. גדרות שכאלו יש מסוגים שונים ומחומרים מגוונים אשר לכל אחד מהם מטרה שונה ואופי ייחודי. חשוב להכיר את מגוון הסוגים הנפוצים בשוק על מנת לקבל את תמונת העולם המלאה על הגדר שמתאימה באופן ישיר לך. חשוב לציין, שאת המגוון הרחב תוכל למצוא אצל המומחים שלנו, שזמינים לשיחת ייעוץ במשך כל שעות העבודה..

גדר מעץ

גדר עץ

שימוש בעץ הוא ככל הנראה הנפוץ ביותר ביצירת ההפרדה. ישנם שני סוגים עיקריים בשימוש בחומר: שימוש בעמודי ברזל, אשר מבטיחים עמידות וחוזק אך המראה שלהם פחות כפרי ונינוח, או שימוש בעמודי עץ היוצר מראה אותנטי.

באופן כללי, עץ הוא החומר הנפוץ ביותר בעיקר בזכות העובדה שמדובר בפריט עיצובי לכל דבר. החומר משתלב בצורה מושלמת עם כל גינה ומעניק פרטיות. בנוסף, קשת הצבעים הענפה שנוצרה בשנים האחרונות בגווני העץ מאפשרת לך למצוא את השילוב התאים ביותר לבית – בין אם גווני עץ לבנים ועדינים, חומים בהירים עם "עיניים" מיוחדות או חום כהה ומבריק.

כך או כך, גדר עץ נשארת שנים רבות, ומקנה תחושת חמימות וביתיות. אין זה סוד כי יש לתחזק את העץ פעמיים בשנה או לפי הוראות יצרן הצבע בניגוד לגדרות אלומיניום אשר אינם זקוקות לתחזוקה כלל ואפילו יש קבלנים אשר יעניקו אחריות של 5 שנים על דהייה וחוזק הפרופילים.

במידה ואתם רוצים את המראה הכפרי של העץ אך בכל זאת חוששים מהתחזוקה ניתן לעשות גדר סינתטית אש זהו בעצם החומר אשר בונים איתו דקים, הוא מגיע עם 25 שנות אחריות יצרן והתחזוקה היחידה אשר הוא מצריך זה ניקוי של הגדר עם מים וסבון בכל פעם שמתחשק…

גדר ממתכת

גדר מברזל

לגדר ממתכת חשיבות רבה. היא מגיעה במגוון של לוחות קשיחים ומולחמים, נצבעת במצבעה אלקטרוסטטית (צבע באיבוק) או ע"י התזת "איירלס" המאפשר בחירה מדויקת של גוון (למרות שהנפוצים הנם הצבעים לבן, אפור ושחור). גדר מתכת עמידה בכל תנאי מזג אויר ומחזיקה לשנים רבות. גדר ברזל מאפשרת הגנה מקסימלית על השטח הפרטי. הבחירה במתכת מאפשרת גם את היכולת לבחור את גובהה המדויק – מגובה של מטר ועד לגדר גבוהה מאוד של למעלה משני מטרים.

כל שצריך הוא רק להחליט, לבחור, ולרכוש. השימוש בברזל מאפשר עיצובים דקורטיביים בהתאם לרצון הלקוח, עם אלמנטים מיוחדים שיקנו לה אופי וחמימות, על אף החומר הקשיח והקר. מחיר גדר ברזל יחסית גבוה ועומד בטווח של 700 – 1400 כולל צבע והתקנה אבל הרבה תלוי בהיקף העבודה, המורכבות ורמת הגימור.

גדרות אלומיניום

גדר אלומיניום

גדרות אלומיניום נמצאות בחזית התחום, ניתן לשלב אותם עם כל ווריאציה אפשרית בין עם רוצים גדר לביטחון או ליופי עם הרבה פרטיות או מעט… האלומיניום אינו מחליד ושומר על צורתו היפה לעשרות שנים, אין צורך התחזוקה כלל אך מבחינת המחיר הגדרות הללו נחשבות ליקרות שבקטגוריה.

מתלבטים? לא יודעים מה יהיה נכון לכם? זה בדיוק הזמן להרים אלינו טלפון ואנו נשמח להגיע לפגישת ייעוץ שתקל עליכם בבחירה.

סגירת תפריט
Call Now Button