גדר עץ – יופי משולב בהגנה ופרטיות

גדר מעץ היא בחירה פופולארית בשל חומר הגלם. העץ המלא, כפי שהעץ השתול, מביא אווירה מרגיעה ועיצוב כפרי נעים ואלגנטי. גדר עץ לגינה היא שילוב מוצלח בכל פעם. גדר סינטטית דמוי עץ מצליחה להביא את ההרגשה של העץ האמיתי כמעט בחיקוי מושלם. ההבדלים בין היתרונות והחסרונות של חומרי הגלם המשומשים בייצור גדרות, נעים בין הפשטות והקלות שבהתקנת גדרות, לבין המחירים. לגדר עץ מחיר העולה על גדרות אלומיניום למשל. אך יש כאלו המעוניינים בכל זאת בהתקנת גדר מעץ ומעדיפים להוזיל את מחיר הגדר על ידי רכישה של גדר עץ להרכבה עצמית.

ישנם הרבה סוגים של גדרות, אך לכל סוג גדר יש את אילוצי ההתקנה שלה, גדר עץ מעל לגובה 1.2 מחייבת ברוב המקרים תשתית ברזל יצוק או מקובע עם ג'מבואים לחומה.

גדר מאלומיניום בדר"כ מקובעת לחומה בעזרת קידוחים (עם מקדח כוס יהלום של הילטי) ויציקת התשתית עם דייס צמנטי בדומה למעקות זכוכית… לכל עבודה ועבודה יש את האילוצים שלה וחייבים לשלבם עם רצונות הלקוח, ברוב מקרים זה עובד טוב אך לפעמים צריכים להיות יצירתיים ולהתפשר.

השימוש העיקרי של הגדרות הוא כמובן גידור של גינות ושטחים פרטיים. גדרות שכאלו יש מסוגים שונים ומחומרים מגוונים אשר לכל אחד מהם מטרה שונה ואופי ייחודי. חשוב להכיר את מגוון הסוגים הנפוצים בשוק על מנת לקבל את תמונת העולם המלאה על הגדר שמתאימה באופן ישיר לך. חשוב לציין, שאת המגוון הרחב תוכל למצוא אצל המומחים שלנו, שזמינים לשיחת ייעוץ במשך כל שעות העבודה..

גדר מעץ

גדר עץ

שימוש בעץ הוא ככל הנראה הנפוץ ביותר ביצירת ההפרדה. ישנם שני סוגים עיקריים בשימוש בחומר: שימוש בעמודי ברזל, אשר מבטיחים עמידות וחוזק אך המראה שלהם פחות כפרי ונינוח, או שימוש בעמודי עץ היוצר מראה אותנטי.

באופן כללי, עץ הוא החומר הנפוץ ביותר בעיקר בזכות העובדה שמדובר בפריט עיצובי לכל דבר. החומר משתלב בצורה מושלמת עם כל גינה ומעניק פרטיות. בנוסף, קשת הצבעים הענפה שנוצרה בשנים האחרונות בגווני העץ מאפשרת לך למצוא את השילוב התאים ביותר לבית – בין אם גווני עץ לבנים ועדינים, חומים בהירים עם "עיניים" מיוחדות או חום כהה ומבריק.

כך או כך, גדר עץ נשארת שנים רבות, ומקנה תחושת חמימות וביתיות. אין זה סוד כי יש לתחזק את העץ פעמיים בשנה או לפי הוראות יצרן הצבע בניגוד לגדרות אלומיניום אשר אינם זקוקות לתחזוקה כלל ואפילו יש קבלנים אשר יעניקו אחריות של 5 שנים על דהייה וחוזק הפרופילים.

במידה ואתם רוצים את המראה הכפרי של העץ אך בכל זאת חוששים מהתחזוקה ניתן לעשות גדר סינתטית אש זהו בעצם החומר אשר בונים איתו דקים, הוא מגיע עם 25 שנות אחריות יצרן והתחזוקה היחידה אשר הוא מצריך זה ניקוי של הגדר עם מים וסבון בכל פעם שמתחשק…

גדר ממתכת

גדר מברזל

לגדר ממתכת חשיבות רבה. היא מגיעה במגוון של לוחות קשיחים ומולחמים, נצבעת במצבעה אלקטרוסטטית (צבע באיבוק) או ע"י התזת "איירלס" המאפשר בחירה מדויקת של גוון (למרות שהנפוצים הנם הצבעים לבן, אפור ושחור). גדר מתכת עמידה בכל תנאי מזג אויר ומחזיקה לשנים רבות. גדר ברזל מאפשרת הגנה מקסימלית על השטח הפרטי. הבחירה במתכת מאפשרת גם את היכולת לבחור את גובהה המדויק – מגובה של מטר ועד לגדר גבוהה מאוד של למעלה משני מטרים.

כל שצריך הוא רק להחליט, לבחור, ולרכוש. השימוש בברזל מאפשר עיצובים דקורטיביים בהתאם לרצון הלקוח, עם אלמנטים מיוחדים שיקנו לה אופי וחמימות, על אף החומר הקשיח והקר. מחיר גדר ברזל יחסית גבוה ועומד בטווח של 700 – 1400 כולל צבע והתקנה אבל הרבה תלוי בהיקף העבודה, המורכבות ורמת הגימור.

מה יותר טוב, גדר ברזל או גדר אלומיניום ?

הסרטון הבא בודק בדיוק את השאלה הזאת, איזו גדר יותר טובה, גדר אלומיניום או גדר ברזל, מקווים שזה יספק לכם מידע מועיל לבחירה בסוג הגדר.

גדר עץ להרכבה עצמית

גדר עץ להרכבה עצמית היא אופציה שזמינה לרכישה על ידי מיטב היצרנים. צירפנו בעבורכם סרטון הדגמה להתקנת גדר עץ באופן עצמאי, בכדי שתוכלו להחליט האם בניה בשיטת עשה זאת בעצמך היא השיטה בעבורכם

גדרות אלומיניום

גדר אלומיניום

גדרות אלומיניום נמצאות בחזית התחום, ניתן לשלב אותם עם כל וריאציה אפשרית בין עם רוצים גדר לביטחון או ליופי עם הרבה פרטיות או מעט… האלומיניום אינו מחליד ושומר על צורתו היפה לעשרות שנים, אין צורך התחזוקה כלל אך מבחינת המחיר הגדרות הללו נחשבות ליקרות שבקטגוריה.

מתלבטים? זה בדיוק הזמן להרים אלינו טלפון ואנו נשמח להגיע לפגישת ייעוץ שתקל עליכם בבחירה.

כיום, ניתן לרכוש ערכה להרכבה עצמית של גדרות אלומיניום, כך שהמלאכה פורקה ונעשתה פשוטה, כך שכל אחד יכול להתקין גדר אלומיניום בעצמו. בסרטון הבא יש הסבר קצר להרכבת גדר בעצמך עוד מידע על גדר אלומיניום להרכבה עצמית כאן.

גדר אלומיניום דמוי עץ מחיר

גדר עץ ועוד

גדר עץ – יופי משולב בהגנה ופרטיות גדר מעץ היא בחירה פופולארית בשל חומר הגלם. העץ המלא, כפי שהעץ השתול, מביא אווירה מרגיעה ועיצוב כפרי

קרא עוד »
WE WOOD
product image
10
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
3.5 based on 3 votes
We Wood
we wood
Product Name
גדר עץ
Price
ILS 650
Product Availability
Available in Stock