גדרות אלומיניום שיעצבו את הבית שלכם

גדר היא פעמים רבות צורך, הנוכחות הפיזית שלה יכולה להיות מאיימת מעצם קיומה, אולם בעידן המודרני גדר היא לא רק הגנה, היא גם הצהרה עיצובית שמעידה רבות על דרי הבית.

איך תהפכו את הצורך לאלמנט עיצובי ואיך תבחרו מתוך כל המגוון הזה?

מחירון דגמי גדרות אלומיניום

לבחירתכם ולנחיותכם, שלושה דגמי גדרות אלומיניום. 
אנא שימו לב – צבע הגדר ומרווחי החציצה ישתנו לפי בחירתכם 

גדר לגינה דגם יהלום

גדר לגינה דגם יהלום
גדר אלומיניום עם פסים דקים
800 ש"ח למר'

גדר לגינה דגם רן

גדר לגינה דגם שקד
גדר אלומיניום בעלת פסים רחבים
650 ש"ח למר'

גדר לגינה דגם ענבר

גדר לגינה דגם אלון
גדר אלומיניום בעלת פסים רחבים
650 ש"ח למר'

גדרות אלומיניום להפרדה מושלמת

החיים בעיר המודרנית מצריכים מכל בית קרקע בעל גינה להסדיר בדרך כלשהי הפרדה בינו לבין השכנים או הרחוב. הצורה המקובלת ביותר היא יצירת גדר מחומרים שונים, אשר שומרת על הפרטיות של המשפחה ומקנה ביטחון והגנה על הבית והרכוש.

ישנם שיקולים רבים אותם יש לקחת בחשבון בבחירת הגדר המושלמת עבור הבית – מהצרכים האישיים, אופי הגינה, טעמם האישי של בני הבית, איכות החומרים, תחזוקה ועוד. על אף המחשבה שגדרות עץ הם האיכותיים ביותר, בשנים האחרונות נכנס שחקן חדש לתמונה וטרף את כל הקלפים. חומר זה הוא כמובן האלומיניום, שמעצבים היום משתמשים בו בזכות חוזקו, יופיו, והיכולת לעצב עימו כמעט כל שעולה על רוחו של הלקוח.

גדר אפורה מאלומיניום
גדר מאלומיניום
גדרות מאלומיניום
גדרות מאלומיניום

אין גדר שתשתלב יותר טוב מאלומיניום

גדרות אלומיניום בעלות אמידות לעשרות שנים ואינם דורשות תחזוקה כלל, הגדרות מגיעות בשלל גוונים וניתן לעצב אותם בהמון ווריאציות, חוזק האלומיניום מקנה ביטחון לחצר הבית ויכול לשדר אלגנטיות וכפריות באותה גדר. את האלומיניום ניתן לשלב עם עץ, זכוכית, פוליקרבונט או ברזל וישנם סוגים שונים של אלומיניום אשר ניתן ליישם מהם גדר, את הפרופילים עצמם ניתן לבחור לפי חתכים שונים, יש את המוצר אלוקובונד אשר אנו רואים אותו גם בחיפוי קירות, ישנם את הלוחות אלומיניום אשר ניתן לעצב מהם פלטות מחוררות או כל צורה שתירצו.

היתרונות הרבים בשילוב גדרות אלומיניום בביתכם

מתכת מסוג זה עמידה בפני כל תנאי מזג האוויר. בשונה מגדרות מחומרים אחרים, הגדר עמידה ואינה נהרסת מחומרי גינה שונים כמו ריסוס או דישון. נוסף על כך, אלומיניום נחשב לחומר העמיד ביותר מפני קורוזיה וחלודה. משקל החומר הוא קל, דבר שהופך את הגדר לנוחה למעבר ממקום למקום.

זוגות רבים מתלבטים האם לגדר את חצרם או לא בגלל המחיר. גדרות אלומיניום פותרות את הבעיה בשל מחירן האטקרטיבי.

המשקל הקל יחסית של האלומיניום מאפשר בנוסף ליתרון זה התקנה פשוטה וזולה, לכן ההתקנה קלה ואינה דורשת מאמץ רב, זמן ארוך או מחיר עבודה יקר.

העיצוב הוא לא פחות חשוב מהיתרונות הטכניים, אלומיניום הוא מתכת נהדרת ליצירת שלל צורות דקורטיביות. אחרי שהלקוח ימסור את הקונספט שלו לגדר, המומחים שלנו יוכלו להתחיל ולהפוך את החלום למציאות.

האלומיניום הוא גמיש, לכן מאפשר משחק על מנעד רחב של צורות ואלמנטים. בנוסף, המתכת מגיעה בצבעים מגוונים ובהם: חום, בז', שחור, לבן ועוד. הגדר הנה חזקה ויציבה ובעזרת אנשי המקצוע המתאימים – תהיה עמידה לאורך שנים רבות. חשוב להדגיש גם את הפן המחזורי- באם הלקוח מבקש להחליף את הגדר לאחר מספר שנים, ניתן להשתמש בה לצרכים אחרים והיום בעידן של מודעות סביבתית ובנייה ירוקה זה שיקול חשוב.

מחירי גדרות אלומיניום

את גדר האלומיניום ניתן לשלב עם השער לחנייה או לבית, לצבע החלונות, לפרגולת ההצללה או לחפוי קירות חיצוניים. אומנם מוצר זה  אינו הכי זול מבין הגרות אך הוא בהחלט יניב את פרותיו באמידות הארוכת טווח ובאסטטיקה אשר הגדר משדרת, מחיר גדר אלומיניום נע בין 280- 680 ש"ח למ"ר והכל תלוי כמה מ"ר אלומיניום יש במ"ר גדר, איזה עובי של פרופילים אנו בוחרים, האם נשלב את הגדר עם עוד חומר והאם ההתקנה על חומה או אדמה.

על אף היתרונות הרבים שבבחירת גדרות אלומיניום, המחירים עדיין נשארים נמוכים ממרבית החומרים המתחרים בשוק. גדרות עץ, ברזל ופלסטיק מציעות אלטרנטיבות יקרות ולעיתים אף פחות מוצלחות מאשר גדר האלומיניום. חשוב גם להדגיש שבעוד גדרות עץ לדוגמא צריך לטפח ולנקות באמצעות חומרים מיוחדים- את גדרות האלומיניום ניתן לשטוף באמצעות זרם מל קל בלבד, והברק התמידי שלהן ישוב אליהן.

התקנת גדרות אלומיניום

התקנת גדר אלומיניום דורשת דיוק רב, את המדידה הסופית אנו נבצע לאחר סיום ההזמנה, כל הפרופילים מגיעים לשטח כאשר הם כבר החוברים ומה שנשאר הוא להתקין את הגדר על גבי התשתית אשר לרוב תהייה גם מאלומיניום אך ישנם גדרות שעמוד האלומיניום "יחבוק" ויעטוף תשתית ברזל, בגדרות מסוג אלוקובונד לרוב מקובל להכין מסגרות מברזל מגולוון אשר ניצבע בגוון זהה לגדר ולקבע את האלוקובונד אל פנים המסגרות בעזרת ניטים.

מודרניזם במיטבו

המאה ה-21 הביאה עימה שבירה של הרעיון הכפרי ופריצה מחודשת אל עבר העיצוב המודרניסטי, המודולארי והפשוט. ניתן לראות מגמה זו במגזינים המובילים ובתוכניות שונות לעיצוב הבית והגינה.

מתכת האלומיניום מובילה בהענקת תחושה מודרנית המשקפת את אורח החיים התוסס של בני הבית. גדרות אלומיניום יראו תמיד טוב במינימום מאמץ- אין כל צורך לטפח את הגדר, לנקותה באמצעים מיוחדים ולתחזק אותה.

היא תישאר לעולם חזקה, יפה ואיכותית. טובי המומחים שלנו ישמחו לעצב עבורך את הגדר הטובה והיפה ביותר, שתתאים לאופייך ולאופיים של הסובבים אותך. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ והכוונה.