החברה המובילה לגדרות ופרגולות אלומיניום

כל פתרונות האלומיניום תחת קורת גג אחת

אנחנו מתגאים בכל הפתרונות שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו.
תוכלו למצוא את כל מוצרי החברה שלנו פזורים בכל רחבי הארץ. בתים פרטיים, בתי מלון מפוארים, בניינים משותפים בתי ספר וחברות. אנחנו משרתים לקוחות פרטים, אדריכלים ואירוגונים כאחד.
מדן שבצפון ועד אילת שבדרום.

אנחנו מעמידים לרשות לקוחותינו ליווי  ייעוץ והתאמה מלאה לצרכים שלהם  מתוך שאיפה ומרה ליצור את המוצר המושלם עבורם תוך מתן שירות איכותי חווייתי ולא מתפשר.

מומחים בבנייה מודרנית עד הפרטים הקטנים

עבודה מול משרדי אדריכלים

מבינים צורכי הלקוח ובפרט את השפה המקצועית של האדריכלים, מעצבי גינות, ומעצבי פנים ואנו כאן בכדאי לתת מענה משלב תכנון הפרט ועד גמר העבודה מגוון הפתרונות בתחום עבודות עץ והברזל גדולות מאוד והם יכולים להיות רגועים שהם יקבלו את המוצר הכי מדויק, יפה, עדכני ובטיחותי אשר קיים בשוק, אנו מעניקים בכל עבודות פיתוח אחריות מלאה כתובה גם על הקונסטרוקציה וגם על פני השטח לכל בעיה שלא תבוא עם השנים.

תכנון מוקפד

עבודות מסוג אלו דורשות תכנון ראשוני מעמיק, ראשית אנו נגיע אליכם לפגישה שבסופה תקבלו הצעת מחיר לפרויקט המבוקש, שרטוט מדויק של העבודה והכנת כתב כמויות עד לפרט האחרון. נעבור על כל האפשרויות הקיימות לצורך תיאום ציפיות מושלם אבל, מפני שמדובר בעבודת חוץ יכולים להיות אילוציי שטח אשר ייגרמו לתקלות לא צפויות ורק ראייה מרחבית, תוך שימוש בכלים מקצועיים, ניסיון של שנים ופתרונות יצירתיים כמו של הצוות שלנו יעניקו לכם את הפתרון האידאלי. רמת הדיוק חייבת להיות מילימטרית, המפלסים חייבים להיות מושלמים והתכנון חייב להיות בטיחותי

דיוק מילימטרי

אנו מאמינים שגם בסביבת החוץ נדרש דיוק מילימטרי. לכן, תמצאו אצלנו בעלי מקצוע מיומנים אשר מאחוריהם שנים רבות של ניסיון יומיומי בתחום עבודות העץ, האלומיניום, רתכות ונפחות אנו בנינו "קילומטרים" של גדרות, פרגולות ומוצרים שונים כבר למאות בתים ברחבי הארץ ושמנו הולך לפנינו. כמעט בכל עיר, מושב או כפר נמצא בית אשר אנו גאים בבנייה מושלמת ובעליה מרוצים ממנה, זהו אחד מעקרונות הבסיס – עבודת פיתוח טובה שווה לקוח מרוצה שווה לקוחות נוספים. בעיקרון זה אנו דבקים גם עם טמון בו השקעת משאבים מעבר למצופה תחילה

העבודות האחרונות שלנו

עבודות אלומיניום דורשות מומחיות. האלומיניום קשה לריכוך ודורש מדידה מדוייקת. עמיד, קלאסי, יוקרתי, לא מחליד. יתרונות האלומיניום בכך שהוא יוקרתי למראה ואינו דורש תחזוקה כלל.

Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 10 votes
סגירת תפריט
Call Now Button