התקנת פרגולות מאלומיניום בחיפה

הוזמנו לבצע התקנת פרגולה לזוג שכנים בפנטהאוז בחיפה, חיים ושני, נכנסו לדירה לפני שנה והמרפסת נשארה חשופה לשמש וגשם עד עכשיו.

חיפה שיושבת למרגלות הר הכרמל עם נוף מדהים למפרץ חיפה ידועה ברוחות חזקות במיוחד. פרגולה אלומיניום עם קורות דבל טי מחוזקות הינה הפתרון המושלם לסוג מזג אוויר זה.

מחפשים מידע בנוגע להיתרי הבניה בחיפה? תוכלו למצוא פה

מפרט טכני

גוון

שחור מט

שלד

דבל טי 70/190 מ"מ

רפרפות

פרופיל 45 רווח 2 מ"מ

אגדים

40/60

הגנה מגשם

סנטף חלבי רגיל

אז מה המחיר לפרגולה אלומיניום?

תשובה לשאלה מה הוא מחיר פרגולה בכמות משתנים כה גדולה, עד שלא יהיה נכון – ודאי לא אחראי – לספק תשובה אחת, כוללת וגורפת. המחיר תלוי בסוג החומר, בגודל הפרגולה, בכמות העבודה הנדרשת ליצירתה ולהתקנתה ועוד.

מחיר מטר רבוע של פרגולה מעץ עשוי לנוע בטווח שבין 550 ל- 700 ₪. מחיר פרגולה אלומיניום, הכולל את השלד, ההצללה וההתקנה עשוי לנוע בין 550 ל- 1800 ₪.

ההבדלים המשמעותיים במחיר נובעים מאיכות החומר, מאורך חייו ומבטיחות השימוש בו. פרגולה מאלומיניום תשרת אתכם לאורך שנים רבות, ללא צורך בתחזוקה שוטפת. היא לא תחליד. היא לא תידלק גם אם תתלקח אש סביבה. היא תיתן לכם הגנה מיטבית בשמש ובגשם. במבחן התוצאה העלות שלה סבירה ומוצדקת על פי כל מדד.

סוגי קירוי גשם ומחירים

מחירם של סוגים אחרים של קירוי פרגולה כגון: במבוק, רעפים, סנטף , פל – סאן, פלרוף ועוד, משתנים ממוצר למוצר ונעים בין 100 ש"ח למ"ר ומגיעים עד 250 ש"ח למ"ר למערכות קירוי מתקדמות, רוב מערכות אלו עשויות מפוליקרבונט קשיח ובעלות 10 שנות אחריות יצרן.

על מנת לקבל את המענה הנדרש – אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע וייעוץ, אשר יסייעו לכם, כמשוער וכצפוי, לקבל החלטה מושכלת על אודות חיפוי פרגולה באלומיניום. לאחר שיימצאו בידינו הנתונים על המידות המדויקות של הפרגולה נשמח לספק לכם הצעת מחיר מסודרת.

עיניכם הקוראות עדות- על מנת לתת מחיר פרגולה יש להידרש למשתנים שונים המשפיעים בהכרח על המחיר. המחיר הוא, כמובן, השורה התחתונה.

מה אנחנו בעצם אומרים…. כמה נשלם לפרגולה אלומיניום איכותית?

יהיה המחיר אשר יהיה – הוא יהיה תחרותי ואטרקטיבי עבורכם – הוא ודאי לא אמור להניא אתכם מהחלטה ומבחירה בחיפוי פרגולה באלומיניום, החומר שמגלם בתוכו יתרונות רבים. פרגולה מאלומיניום תיתן לכם מענה מיטבי. היא תאפשר לכם ליהנות מהפרגולה במשך כל ימות השנה, בכל מזג אוויר.
יש מערכות בסיסיות במחיר של 550 ש"ח למר וכמובן ניתן לשדרג את הפרגולה והמחיר ישתנה בהתאם…
נשמח לשרת אתכם ולצרף אתכם לרשימה ההולכת וגדלה, בעקביות ובהתמדה, של לקוחותינו המרוצים.

סגירת תפריט
Call Now Button