מהו חוק הפרגולות, ואיך הוא עוזר לאזרח הקטן בניצול השטחים סביב ביתו?

"חוק הפרגולות" המחודש שנכנס לתוקף ב2014, נועד כדי לעזור לאזרח הקטן לנצל את השטחים סביב ביתו, ולהמעיט בסבכי הבירוקרטיה שכולנו כה שונאים.אז מה בעצם החוק אומר, ואיך זה עוזר לנו?הקמת מצללה (פרגולה) אינה זכאית לפטור מהייתר ובתנאי שתעמוד בתנאי שטח הפרגולה אינו עולה על 50 מ"ר או לחילופין רבע משטח הקרקע. כאמור-איו צורך בהייתר אולם יש צורך בדיווח מול רשויות העיר או המועצה. תוכלו לקבל מידע מפורט יותר באתר משרד האוצר מינהל התכנון"חוק הפרגולות" מקנה פטור מהיתרי בניה עבור מספר סוגים של מבנים ו/או תוספות בניה, ובתנאי שהחומר ממנו הוא עשוי הינו קל להרכבה ולפירוק, ידידותי לסביבה, עשוי מחומר קל ואינו מפריע לעיצוב הכללי של הבניין או הבית.אנו גאים להציג בפניכם את פתרונות ההצללה והקירוי העומדים בתקני "חוק הפרגולות" המחודש, כדי שתוכלו לנצל כל ס"מ פנוי סביב ביתכם.

חוק הפרגולות אל מול הפרגולות אלומיניום שלנו

ייצרנו את מגוון פרגולות האלומיניום שלנו על מנת שיתאימו לפרטי חוק הפרגולות, ויאפשרו הקמה מהירה, ללא צורך באישורים מיוחדים. מגוון הפרגולות העומדות בתנאי החוק מאפשרים לכם לבחור בין כמה אפשרויות.
פרגולה חשמלית מתכווננת– הפרגולה החשמלית היא רעיון מנצח, מכיוון שהיא מאפשרת עיצוב אינדיבידואלי של הפרגולה על פי צרכיכם, ובד בבד מספקת הגנה מושלמת מפגעי מזג האוויר. היא לא דורשת היתר מיוחד מכיוון שהקירוי הוא הפיך, ובקלות ניתן להפוך את השטח למוצלל רק כ40% כמו שקובע "חוק הפרגולות".
פרגולה פנל אלומיניום– פרגולות הפנלים מאלומיניום מורכבות מפנלים, העשויים משני יריעות אלומיניום, המחפות על גוש קלקר יציב. הפנלים קלים להרכבה ופירוק, וגם קלים במשקל, ולכן מושלמים עבור התקנה בהתאם ל"חוק הפרגולות". הם מאפשרים בניה מודולרית, ולכן ניתן לעצב עמן עיצובים שונים שיתאימו לצרכים שלכם.
פרגולת אלומיניום תלויה– האלומיניום עומד בתקנות "חוק הפרגולות", שמאפשר להקים פרגולה ללא היתרים מיוחדים כל עוד היא קלה להרכבה ופירוק, עשויה מחומר קל, ולא מפריעה לעיצוב החיצוני והמבני של הבניין. הפרגולה התלויה מומלצת לשטחים קטנים בהם אין מקום להעמיד את בסיס הפרגולה.

גגוני כניסה: הטרנד החם שהגיע אלינו ישירות מחו"ל.

גגון אלומיניום בכניסה לבית בהתאם לחוק הפרגולות

חוק הפרגולות מאפשר להקים גגון או סככה עד 20 מ"ר ללא צורך בהיתר בניה.

גגון הכניסה בעצם מעניק לכם שטח נוסף, מעין המשך של הבית, ומספק הגנה והצללה מעל דלת הכניסה לבית ובשטח הקרוב אליה.

גגון הייטק- גגון מאלומיניום המספק הגנה מפני הגשם והצללה מהשמש הקופחת. התקנת הגגון תאפשר לכם להיות רגועים כשהילד מחכה להסעה, וכשחיות המחמד רובצות על שטיח הכניסה לבית.

חוק הפרגולות בנוגע לגדרות אלומיניום

חוק הפרגולות בכללותו מתייחס גם לכל בנוגע לגידור שטח הבית ומאפשר פטור מהייתר ובלבד שגובה הגדר אינו עולה על מטר וחצי מפני הקרקע משני צדי הגדר.

סגירת תפריט
Call Now Button